Отговори
# 60
  • Мнения: 3 595
Деси Честито! Да ти е жив и здрав   Heart Eyes
Тъкмо си мислех, че само нашата елха стои още  Mr. Green
Поли, точно заради нея снимка реших, че сте във вас  Blush

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
pipiolche, и мен тази снимка силно ме впечатли - колко украсено, нагласено... Домакиня си ни ти  Hug малко под прикритие Wink А Вероника е ... бонбон уникален  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мариске, дай снимки да те видим  Peace Аз утре съм на фризьор, но само връхчетата. Повече къс коса НЕ  Stop Naughty Rolling Eyes

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Алекс, много е весело у вас  Hug смяла съм се през сълзи на клипчето с танците, направо ме убиха твойте хора  Mr. Green
Sunny, похвално за кулинарните подвизи  chef
pipiole, снимката "на Коледа" е наистина като извадена от списание   bouquet

Ние два дена пак бяхме "на тръстиката". Голямо физическо натоварване си е там, та днес си "почивам" на работа  ooooh! Вече си имаме паркет и латекс в спалнята и детската, банята ни е готова, има още куп неща, хола и кухнята не са почвани, но на пролет се надявам да можем да оставаме за уикендите, а лятото да сме си там  Flutter

# 63
  • Мнения: 528
Мараба Как сте.
Съни ако така продължаваш да показваш вкусотийте си ще дойдеме у вас на гости hahaha JoyВиж последните три снимки от долните
Алекс и дветг еса страхотни-каката помага ли ти когат оси сама за малката?
Поли добре сте си изкарал ина празниците.Предай поздрави на адашката от нейнатаприятелка както се изразява Вероника
Деата да ви е жив и здрав мъжа, и да продължава да те глези
Марис не те ли беше срам Embarassed да не се обадиш?
ще ви пусна малко снимки от неделя бяхме на витоша но първите са от нова година.Изкарахме си супер тати замисля другия уикенд да сме на Боровец и тогава и мама ще се пързаля с детето няма само да е магаре hahahaче и за капак бутак колата ч етатито беше паркирал в една дупка та сумати мъже се притекоха да го бутнат
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=331837
ПОследните три са )СПЕЦИАЛНО ЗА СЪНИ от моето дипломирване.ДАНо скоро да стигне д отам

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 15:59 от ЙОРИ81

# 64
  • Мнения: 823
Добро утро! Пожелавам ви прекрасна седмица  Hug

Деси, да ти е жив и здрав мъжа!

Тайги, каква "тръстика" бе жена? Нали си болна, що не почиваш?  Naughty Как си иначе?

Марис, Марчето може да я няма, ама и други на опашката има  Mr. Green И аз искам да видя снимки с новата ти прическа  Hug

В градината му харесва много на Тео, поне така казва, а е и много весел. Уморява се много, защото не спят вече, вечер заспива още в 7.30 милото. Имат и по-структурирана програма (доколкото може да е все пак за деца на 3г). Всяка седмица взимат определена буквичка и всичко, което се прави е тематично, че да я научат добре. Тази седмица е "М". Също броят, учат ги да събират и изваждат (от 0 до 9 само), имат един час френски, един час испански танци с испански. На Тео му е твърде ново всичко това и му е трудничко, но той е един от най-малките засега в групата, та има време да свикне. Мънички са и имат нужда да лудеят  Grinning

Поли, имаш прекрасна дъщеря! За снимките и аз си помислих, че е у вас  Blush Нещо такова си представях домът ти. Тео и той гледа снимките с мен и ме пита: "Кой е това?", аз отговарям: "Они"; той пак пита: "А Тео къде е?" Joy

Йори, ще гледам снимки ви като се прибера довечера.

Лек ден. Хващам се и да поработя докато има к'во  Joy

# 65
  • Мнения: 529
Ехо  Hug
Ми то сега като съм последна на опашката, как да кажа на Алекс и на Поли колко са готини  Hug Embarassed много се умилих, пу пу, да сте живи и здрави.
Мамо Роси и вие не оставате по-назад  Heart Eyes

Съни, аз по принцип много меся и като гледам твоето сефте колко сполучливо е станало, си мисля, че ще се запалиш скоро по тези работи Simple Smile Дарко също много обича да "меси" с мен  Crazy

Леле, Пепче, каква е тази програма амбициозна ..... в нашата градина пълна анархия  ooooh! само на песни го докарват май, май. Пък и ние като сме от най-редовните .... то до  никъде не идват нещата  Embarassed

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
Пепе, и аз се изумих от програмата  ooooh! Много умни ще станат  Shocked
Роси, чуднички снимки  Hug На последните си мацка - гримирана  bowuu
Галче, още ли си тук  Mr. Green Mr. Green Mr. Green май на всяко включване ще те питаме  Joy

Големи кулинарки сте, ей  Peace

# 67
  • Plovdiv
  • Мнения: 588
Деата, наздраве за съпруга ти и не само.  bouquet Heart Eyes
Да те попитам, имаш ли усещането, че големият ти създава повече проблеми от дребното?  newsm78 В последно време аз съм пълна обърка, сякаш говоря на стена - влиза през едното му ухо и излиза през другото. Най-ужасното е, че казва: Добре мамо. Shocked И върши неща като: изсипал мой лак в мивката на кухнята,/едвам я спасих от запушване/ без да ме пита, според мен въобще не е мислил в този момент. ooooh! Счупи днес полюлея в хола - играл си с пръчка, преди седмица счупи леглото на брат си - скачал на него /бебешка кошара...и 40 кг отгоре.../ Rolling Eyes Вече се чудя, само моето ли е такова бедствие.... Cry
Алекс, малката шушулка е просто прелест.  love001 Бебетата са си бебета. Laughing
Снимки заредени с настроение на всички ви - Пипиоле, Йори

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 18:59 от N i y a

# 68
  • Мнения: 823
Gall-че, АниК, започват да ги подготвят , защото тръгват по-рано на училище. Тео ще започне догодина, Септември 2010. Това обаче въобще не значи, че ще станат по-умни.  Wink

Ния, този твоят син голяма фурия бил  Joy Като те чета, все едно ураган е минал през вас. Кой знае и нас какво ни чака  Crazy

Да се оплача Sad Обадиха се днес към 12ч от градината, че Тео е със сино насинено око. Играели на двора, затичал се към някакво друго дете, сблъскали се и моето момче си ударило яко нослето. От това се получила и невероятна синина под окото. Sad

# 69
  • Мнения: 358
Nomadic, сигурно изглежда много страшно, дано бързо избледнее  PraynigТука наистина са много амбициозни с програмата в началото, после обаче някъде се пука системата, защото малко хора ходят в колеж и университет, а не можете да си представите колко много забременяват на по 15, 16,17 ( 18, 19 и нагоре го броя нормално) год. и си  раждат и живеят от помощи . Има семейства с цели три поколения, които не са работили и нямат и намерение. В този ред на мисли, и да има криза, държавата никога няма да ги изостави, даже и пари за почивка ще им отпусне, Аник, за да не им се нарушат човешките права Grinning

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 22:14 от Svetlili

# 70
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте малки и големи кукли и куклички,

Nomadic Първата синина на Калоян, направо ме пощури Confused
За обучението, направо съм във възторг. Peace Аз съм на мнение, че от малки трябва да свикват да са заети, че като пораснат да имат този навик и да нямат вре за глупости.

А, че системата им се пропуква, и аз не мога да го разбера. Rolling Eyes Мъж ми ми разказва, колко пияни младежи има и как не приличат на нищо - много жалко... Sad

Да ви кажа - записах се на народни танци Grinning Днес ми беше първия ден и съм много доволна, ама много! Heart Eyes

Е, това от мен - Лека и спокойна вечер желая!

# 71
  • Мнения: 823
Ооооооо, Съни, добре дошла в отбора  Hug Аз тъкмо се прибирам от народни танци  Grinning Мисля писах преди време, че си оргаизирахме с приятели група и хосим всеки втори понеделик от месеца  Grinning Тази вечер научихме пайдушкото хоро и изиграхме някои от вече оттренираните  Grinning Разкажи при вас как е? Как загрявате преди танци, че на нас тази част ни куца. Нямаме ръководител, на дискове самоучители сме, но няма нищо за загрявка.

Светлили, да, за съжаление младежите са под всякаква критика  Confused Няма нужда да казвам колко ме е страх като се стъми и се наложи да мина през парк, пък макар и добре осветен  Confused Даже в автобус не се качвам на горния етаж, ако има само група младежи, че мъж ми така ме наплаши с едни него разкази.... Май в параноик съм се превърнала на тази тема  Rolling Eyes С Желян мислим дори да се местим извън Лондон след време. Вече харесах и селцето, но да видим какво ще стане. Шефът ми пътува от Кентърбъри всеки ден например, та ние ли да не можем от едно лондонско село  Mr. Green

Аууу, че се размрънках... спирам!

# 72
  • Мнения: 919


Добро утро момичета  Hug

# 73
  • Мнения: 146

"Поли, много сладка Оничка, пу пу! Добре че Австралийското Марче забегна, че да имаме по-малко конкуренция  Joy"

Мариска....
Аха ахааааа не съм забегнала Laughing конкуренцията е тук Twisted Evil

# 74
  • Мнения: 1 031
Записче и от нас Hug

Общи условия

Активация на акаунт