епилатор Филипс или Браун? С дискове или с пинсети?

  • 368 707
  • 1 389
  •   1
Отговори
# 90
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Да докладвам Grinning ,току Що пробвах новия си Филипс  Heart Eyes точно за 35мин,(засичани с часовник) бях готова и с двата крака,цели,а с Брауна се мотках от 50мин до час  ooooh! Маха и най/малките косъмчета,мислех,че Ще боли повече от колкото с Брауна,но не е така Naughty. Много е мъничък и компактен,Брауна ми е два пъти по голям и тежък.
Резюме...много съм доволна от избора си и сега се чудя с кой акъл преди 7год дадох 70евро за Браун #Crazy

п.п. Забравих да пипитам тези,които имат епилатор с миеЩа се глава,след всяко епилиране ли я мият? newsm78

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 22:47 от estrella-bg

# 91
  • Мнения: 45
Аз ползвам на Браун и съм изключително доволна. Peace

 Peace

# 92
  • Мнения: 3 886
Да докладвам Grinning ,току Що пробвах новия си Филипс  Heart Eyes точно за 35мин,(засичани с часовник) бях готова и с двата крака,цели,а с Брауна се мотках от 50мин до час  ooooh! Маха и най/малките косъмчета,мислех,че Ще боли повече от колкото с Брауна,но не е така Naughty. Много е мъничък и компактен,Брауна ми е два пъти по голям и тежък.
Резюме...много съм доволна от избора си и сега се чудя с кой акъл преди 7год дадох 70евро за Браун #Crazy

п.п. Забравих да пипитам тези,които имат епилатор с миеЩа се глава,след всяко епилиране ли я мият? newsm78
кои модел имаш на филипс  bouquet

# 93
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019825

вчера си взех такъв - супер опростен, базов модел на филипс - перфектна работа - 35 мин две краченца  и две ръчички Mr. Green добре, че не се вързах на скъпите модели - пробвала съм от 170 лв  на приятелка - пак дисков филипс - същата работа  Peace

# 94
  • Мнения: 7 162
Ще използвам темата да питам за този модел с охлаждаща приставка, дали наистина е обезболяващ, защото не съм ползвала епилатор, само пробвах един обикновен и болеше.
Всички ми казват, че се свиква, но аз няма да съм от тези със сигурност. #Crazy
Мерси предварително!   bouquet

С големи притеснения си купих такъв.
Чудесен е.
Препоръчвам!!!
Не мога да търпя болка.
То кой ли може, но когато имам възможност си спестявам да ме боли.
С този епилатор няма болка.

# 95
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

Показала съм го по/назад в темата,затова сега реших,че е излишно,но ето го http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09052136 ,само че май са му вдигнали цената,на мен ми го взеха за 49лв.

# 96
  • Мнения: 2 047
Здравейте!12 г ползвах епилатор Цептер.Не знам дали някой е чувал за него,но бях изключително доволна.Сега като ви чета клоня към Philips.В Техномаркет ако си върнеш стария(не работещ) ти правят 15% отстъпка.

# 97
  • Мнения: 50
Аз ползвам на Филипс вече доста време, много съм доволна. Модела е мн опростен, но важното е че ми върши страхотна работа.
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019869

# 98
  • Мнения: X
Здравейте!12 г ползвах епилатор Цептер.Не знам дали някой е чувал за него,но бях изключително доволна.Сега като ви чета клоня към Philips.В Техномаркет ако си върнеш стария(не работещ) ти правят 15% отстъпка.
Стария Филипс ли трябва да е Simple Smile моя работи обаче Grinning

# 99
  • Мнения: 3 886
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019825

вчера си взех такъв - супер опростен, базов модел на филипс - перфектна работа - 35 мин две краченца  и две ръчички Mr. Green добре, че не се вързах на скъпите модели - пробвала съм от 170 лв  на приятелка - пак дисков филипс - същата работа  Peace
ТОчно този чисто по добре от моя  такъв е на комшийката #2gunfire

# 100
Уф голям проблем с тези епилатори  #Crazy

Имам НЕО с дискове - къса космите, за нищо не става.
Май доста хвалите обикновените модели на филипс за към 60 лв.
Ама се притеснявам да не са и те като моя  Sad
За около 100лв има на браун с 40 пинсети, такъв модел дали ще е по-добър от обикновен на филипс (с 20 диска) ?
На филипс към 110-150лв има с 24 керамични диска, по-добре ли е от 40 пинсети на браун ?
Въобще не държа на много приставки, искам само наистина да скубе космите и по възможност бързичко.

Всъщност вие махате ли си по-твърди косми (под мишници, триъгълник) с епилатор? Отскубва ли ги от там с коренчето, нормално бързо ли върви ?
Моя направо запецва  Mr. Green
А не са ми кой знае колко много/твърди космите там - естествено руса съм, тийн, само с кола маска и епилатор досега съм ги махала

# 101
  • Мнения: 160
Филипс, сестра ми има Браун, но в крайна сметка си купи Филипс след, като ползва моя. Много по-дъбър е.

# 102
  • Мнения: 1 045
Преди съм имала Филипс. Бях много доволна, но се развали. След чудене и много реклама и препоръки си взех Браун. Ами не съм доволна. Повече не бих си взела. Така че твърдо препоръчвам Филипс.

# 103
  • Мнения: 1 324
Здравейте!12 г ползвах епилатор Цептер.Не знам дали някой е чувал за него,но бях изключително доволна.Сега като ви чета клоня към Philips.В Техномаркет ако си върнеш стария(не работещ) ти правят 15% отстъпка.

Aз съм с Zepter Softelle. http://www.viss.lv/en/?k=157537 Пак от толкова много години. Всъщност това е единствения епилатор , който съм ползвала. Все още ми върши чудесна работа и се чудя дали да си вземам друг. Ако ти си вземеш нов пиши дали е по-добър.

# 104
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Не получих отговор на въпроса си и затова Ще се повторя....миещата се глава след всяко епилиране ли я миете?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт