Всеки може да има собствено мнение, но Дюкан ни обединява без никакво съмнение -

  • 27 657
  • 540
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 99
Марчела голяма веселба е с твоя списък HugГоляма си сладурана-колко души вече наброява списъка newsm78

lara_sun, успех   bouquet

# 61
  • Мнения: 31
Креми - честита ти деветнадесет месечинка с режима!   bouquet Бъди все така здрава, усмихната, обградена с обич и уважение! newsm51

И аз съм на Роса 0,1% - четох, нищо притеснително не открих (пък и дето вика моя мъж - всички са обезмаслени максимално, не се тревожи).

lara_sun - добре дошла и с риск да стане досадно - но не кърмиш, нали?

unique_ - браво за 6-тицата и намалението, успех и в петък! Hug

Марчелка - ей , много си наблюдателна! Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 807
Snow4eva, ако можеш да напишеш рецептата за бисквитките, че са ми се дояли, а всичко, което правя с трици става меко, искам да хрупкам нещо!  Flutter
Значи: Нямам претенции за авторски права върху рецептата, защото навярно съм прочела някъде нещо, но в крайна сметка се получи един конгломерат от няколко рецепти и стигнах до следния извод, че може да се направят симпатични бисквитки така: Включва се фурната да загрее и в това време се забъркват:
2 суп. л. овесени трици
1 суп.л. пшенични
1 яйце
канела
извара, докато станат подходящи за да могат да с шприцват /ако изварата е много на бучки - може да се сложи кис.мляко 1 лъжица/ Всичкото се разбива много добре.
В квадратна плоска тава се постила хартия за печене и се шприцват на завити плътни кравайчета бисквитките - горе-долу с диаметър 4-5 см и стават дебели около 1 см.
Пече се на фурна с вентилатор. Не стават много хрупкави, но са разкошни с кисело мляко! Около 15 мин. се пече. Ако искате ще ги снимам  Grinning
chef Правя си всяка вечер, хапвам по малко за десерт вечерта, на следващата сутрин за закуска и в малка кутийка си нося в работата за следобяд.

# 63
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Tattit,страхотен резултат.  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 417
Славе,

Бъди добра, бъди щастлива,
върви с една звезда в нощта
и нека никога да не заспива
смеха на твоята устa.

Грижи и неволи забрави,
празника с усмивка посрещни!
Дните да минават и да не тежат,
годините да се трупат, но да не личат!
Честит празник,мила!

Аби,

Очите ти от щастие да греят,
в сърцето ти любов да затрепти
и всички птички на света да пеят,
защото днес празнуваш ти!
Честит рожден ден ,мила!

# 65
  • Мнения: 1
...2 суп. л. овесени трици
1 суп.л. пшенични
1 яйце
канела
извара...

Мерси много!  Hug
Утре ще си взема изварка и ще видим дали ще ги докарам  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 92
Здравейте момичета, трети ден с вас....страхотни сте ..... гледам да спазвам правилото "кой пише - слабее"... та днес менюто беше...

трици с кис. мляко Култура, скумрийка на скара, пилешки бон филенца на тефлонов тиган, чаша кола лайт, обезмаслено сиренце Култура.... и 2 чаши обезм. прясно мляко Фитнес....брейййй всичкото това аз ли го изядох... Mr. Green

Марчела този списък май стана няколко тома,а  Grinning smile3529

опс и Водичката да не забравяме....

ще ги стигна тези 54кг, ей

# 67
  • Мнения: 55
трици с кис. мляко Култура, скумрийка на скара, пилешки бон филенца на тефлонов тиган, чаша кола лайт, обезмаслено сиренце Култура.... и 2 чаши обезм. прясно мляко Фитнес....
FoxMamma, една бърза корекция - сирене не може в 1 и 2 (колкото и да се води обезмаслено е пак с много мазнини, говоря за това в БГ) и прясното мляко е до 1 чаша на ден (250мл)  Peace  Hug

Момичета, които сега започвате - ако желаете давайте поне в самото начало менюто си за "проверка и корекция", това помага да се избегнат някои грешки, от които вие ще страдате.  Peace  Hug
EDIT: най-добре е да давате и горе-долу количеството и непременно колко вода и др. течности Peace

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 00:37 от blumchen_fee

# 68
  • София
  • Мнения: 17
mar4ela5 Книгата нещо не мога да си я сваля,а калкулатори ми показа 58
gulbenur Не кърмя за съжаление

# 69
  • Мнения: 451
До "lara_sun" - Дай някаква електронна поща и ще ТИ пратя книгата Simple Smile

# 70
  • Мнения: 99
Момичета, които сега започвате - ако желаете давайте поне в самото начало менюто си за "проверка и корекция", това помага да се избегнат някой грешки, от който вие ще страдате.  Peace  Hug
Ами добре, ето го  и моето меню днес-кажете има ли грешки
закуска-кексче в овесени трици в микровълновата и поръсено с малко степ за сладост, нес-кафе с подсладител и малко обезмаслено прясно мляко, едно малко пилешко кюфтенце на тефлонов тиган(от снощи)
обяд-2 пържолки(постни, свински) на тефлонов тиган и 1/2 кофичк кисело мляко 0.1%
следобяд-кисело мляко със степ и желатин
а за вечеря мисля нещо с рулца раци и яйца

Ами това е-хайде коментирайте как е днешния ми втори Дюкански ден Praynig

# 71
  • софия
  • Мнения: 3 382
Жанета*,какво свинско? ooooh!Свинското е абсолютно забранено.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Не знам за какъв списък говори Марчела   newsm78 но който е за включване в нашия списък и има някакви корекции да ми пише ЛС, благодаря!   bouquet

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 08:06 от ЗлаВещица

# 73
  • София
  • Мнения: 3 090
Честит имен ден на Нинчетата  Hug да са ни живи и здрави, и много слаби и щастливи!
Честити месечинки на всички!
Съжалявам, че ви поздравявам общо, а не поименно  Embarassed помних, помних, пък забравих  Embarassed а нямам време да се връщам да чета старата тема  Embarassed но желая на всички ви успех с режима!!! Heart Eyes
Тяя, забележителен успех имаш, браво! А защо си смени ника от Вероника  newsm78 сори, ако съм в грешка  Crazy
А като си помисля, че даже и след моята една година с вас и Дюкан...май приличам все още на пръвата снимка... Embarassed УжасТ Rolling Eyes
Горда Hug, само така си мислиш  Mr. Green Нямаш нищо общо с първата снимка  smile3521 А прибра ли се дъщеря ти?
Полина, не чакай да мине ударния, сменяй линийката още сега  smile3521
gelanie  Hug що се кри досега? Я да разкажеш всички интересни подробности за режима и за себе си  Laughing Браво за резултата!  bouquet
Леле майко, кога изписахте 6 страници  Crazy Crazy Crazy
Публикувам, да дочета май най-напред ... да не пиша вече писани неща  Whistling
Аааа, да не забравя да кажа, че линк към Книгата има на 1 стр на темата, стои си там от поне 100 теми  Joy  че списък на дюканстващите също има на 1 стр  - Ние сме тук Това е табличка, в която се записват всички от темата, с постижения и фази от режима.  Peace

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Честит Имен ден и от мен на Нинките! Здрави, весели и слаби!!!


Общи условия

Активация на акаунт