Рецепти за Actifry

  • 324 375
  • 1 499
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 1 359
Чудесен резултат! Браво!
Бихте ли споделили с кой модел сте и как точно я направихте?

# 1 216
  • Мнения: 201
Имам Тефал актифрай базов модел
Ползвах фини точени кори, плънката е от разбити яйца с кисело мляко, натрошено сирене и масло. Завих корите по две, тъй като са тънички, намазах отгоре и тавичката с масло и поръсих със сусам. Пече се 30-35 минути

# 1 217
  • София
  • Мнения: 757
вчера правих баница, стана страхотна и хрупкава


Някой пробвал ли е да пече козунак? Все си мисля, че няма да се получи 😏


Супер ти се е получила!

# 1 218
  • София
  • Мнения: 10 311
Отдолу не остана ли недопечена? На коя програма/градуса/време я пече?

# 1 219
  • Кърджали
  • Мнения: 276
Цитат
Отдолу не остана ли недопечена? На коя програма/градуса/време я пече?

Базовият модел има копче за вкл/изкл. и таймер, а програми няма и градуси също.✌

# 1 220
  • 1st floor
  • Мнения: 9 114
Цитат
Отдолу не остана ли недопечена? На коя програма/градуса/време я пече?

Базовият модел има копче за вкл/изкл. и таймер, а програми няма и градуси също.✌
Изглежда супер! А трябва ли някак да се завърти по някое време? Изпекла се е супер равномерно!

# 1 221
  • Мнения: 201
Цитат
Отдолу не остана ли недопечена? На коя програма/градуса/време я пече?

Базовият модел има копче за вкл/изкл. и таймер, а програми няма и градуси също.✌
Изглежда супер! А трябва ли някак да се завърти по някое време? Изпекла се е супер равномерно!

Да, и аз не вярвах че ще се опече равномерно. Отдолу се запече също много добре, няма нужда от обръщане. Както вече са обяснили по-горе нямам градуси на уреда, а само копче за включване и изключване Simple Smile

# 1 222
  • София
  • Мнения: 10 311
Вани, още утре ще я пробвам, супер изглежда!

# 1 223
  • Мнения: 201
Вани, още утре ще я пробвам, супер изглежда!

Ще чакам отзиви!

# 1 224
  • Мнения: X
вчера правих баница, стана страхотна и хрупкава


Някой пробвал ли е да пече козунак? Все си мисля, че няма да се получи 😏
Може ли повече информация с какви кори и колко смес. Изглежда много вкусно.Еднакво ли се изпече?

# 1 225
  • Мнения: 2 641
Вчера от някаква ФБ група ми излезе тази обява и поръчах спонтанно.
Уважаеми приятели,
предлагаме на вашето внимание 12 литрови фурни с горещ въздух с НАМАЛЕНАЦЕНА 135 лв. Бройките са ограничени -10-12 бр. с транспортни дефекти, леки драскотини или пускани за проба, които няма как да продадем, като чисто нови, за това цената е такава. Линк към модела в Емаг https://m.emag.bg/elektricheska-furna.../pd/DP59Q5BBM/

Ние сме голямо семейство, имам от около 5 години и по=вече Тефал ХХЛ но ни идва малък. Особено картофки се налага да пускам 3 кошници. Тези ги бях загледала в Амазон преди година и не знам защо не купих. Но като излезе тази обява въобще не се замислих. Свързах се с магазина и казаха че днес ще ми пуснат уреда, така че мога да дам отзив.
Гледах клипчета в you tube че Инстант Пот са пуснали такава фурна и се зачудих дали да не поръчам направо от тях, че знам качеството какво е. Но се изкуших от тази цена.
П.С. Дано е ясно, че не е реклама. Аз съм се възползвала много пъти от доброжелателно споделяне за изгодни уреди и за това предавам нататък. Обаче най-добре изчакайте да получа утре моята фурна и мога да пиша.

# 1 226
  • София
  • Мнения: 757
Момичета, попадна ми клипче за печене на кестени с Actifry, но не успявам да го кача. Ако някой може,  ако ми даде имейл, ще му го пратя.

# 1 227
  • София
  • Мнения: 7 881
Момичета, попадна ми клипче за печене на кестени с Actifry, но не успявам да го кача. Ако някой може,  ако ми даде имейл, ще му го пратя.
Прати ми линка на лични съобщения тук, за да видя от къде може да е проблема.

# 1 228
  • София
  • Мнения: 1 464
Аааа, кестени в Актифрая! Това е гениална идея! Дайте го този клип да го видим. Някой пробвал ли е вече?

# 1 229
  • София
  • Мнения: 757
Момичета, попадна ми клипче за печене на кестени с Actifry, но не успявам да го кача. Ако някой може,  ако ми даде имейл, ще му го пратя.
Прати ми линка на лични съобщения тук, за да видя от къде може да е проблема.

То ако е линк, нямаше да е проблем. Там където го видях, имаше опция за изтегляне и е на комп.ми. А иконката в бг мама за снимки ми работи, но за видео не реагира...не знам защо. И друг път съм се мъчила да пусна видео тук, не става. Но на имейл стана, защото го пратих на приятелка, дето е фенка на кестените, без проблем.

Общи условия

Активация на акаунт