ГИНИПРАЛ СПЕШНО!!!

  • 10 664
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 103
 Здравейте мили момичета! Аз имам пет пълни опаковки гинипрал и един блистер, които с радост ще подаря. Бях се запасила чрез познати, но вече не ми трябва. Моите момчета се родиха преждевременно в 31 седмица (за което смятам после да се похваля в другата тема). Пих го около месец и нещо и смятам, че донякъде помогна да задържим положението поне до този момент.

# 16
  • София
  • Мнения: 718
Записвам се да следя темата. Ако някой има гинипрал го купувам със сигурност.

# 17
# 18
  • Мнения: 1 942
Подарявам 2 блистера Гинепрал, ако някой много закъса. Срока обаче е до 02 2009, така, че преценете си и пишете на ЛС ако желаете да ви пратя кутийката.

# 19
  • Мнения: 862
http://www.eumedspharmacy.com/pricelist.htm
http://www.eu-internet-pharmacy.com/
http://www.gamingsites100.com/crysis/detail-14756.html

Ето няколко сайта за продажба на лекарства онлайн. Няма обявени всички, но можете да отправите запитване и да получите информация, дали гинипрал се предлага и на какви пари.
Успех момичета  Hug

# 20
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Здравейте
Успях да си намеря Гинипрал от Румъния, но от другото място където бях поръчала също са ми намерили 2 опаковки така че сега две са ми излишни, ако на някой му трябват мога да му ги дам на цената на която ще ги платя.

# 21
  • Мнения: 27
СПЕШНО се муждая от гинипрал.Моля ако някой може да ми продаде да ми пише или да зв на тел 0887 870475.Аз съм от Варна.

# 22
И аз СПЕШНО търся гинипрал за съпругата ми.Моля ако някой може да ми продаде да ми пише или да зв на тел 0898743080.Аз съм от Пловдив

# 23
  • Мнения: 1 942
Искате ли да попитам дали тексиметровите шофьори няма да внесат лекарството от Румъния и да ви го пратя по пощата или с куриер?

# 24
  • София
  • Мнения: 1 103
 По повод това, че по-назад в темата бях писала ,че имам гинипрал искам да обявя,че вече го раздадох на момичета от форума защото продължавам да получавам лични съобщения от нуждаещи се от лекарството.
 Смятам, че изчезването на гинипрал от аптечната мрежа е поредното безумие на здравната ни система и че засегнатите от това би трябвало да сезират съответните инстанции и да потърсят отговорност.

# 25
Благодаря на всички които ми помогнаха да набавя така нужния  ми гинипрал.С ваша помощ сега съпругата ми се чувства много по-добре  за което съм ви безкрайно признателен!Още веднаж - БЛАГОДАРЯ!

# 26
  • Мнения: 14
Искам да ви помоля и аз за Гинипрал, ако някой има излишен да ми пише на лични! Благодаря много   bouquet

# 27
  • Мнения: 6
Momi4eta,jiveq v Gyrciq. Moga da vi zakupq ot tuk Ginipral i da vi go izpratq s kurier na adresa vi.

# 28
  • Мнения: 1 875
From: =====
Sent: Monday, February 16, 2009 2:30 PM
To: ======
Subject: Re: lekarstva

Gynipral 0,5 mg tabl
 
njama oste vnos. Ochakvat do 3-4 dni da pristigne kamiona, no ne garantirat. Proizvejda go firma TP Nikomed GmbH - razprostranjava se ot tel. - 9582736. 

 

"ТП „Никомед" ГМБХ

София 1404, България

Тел. 02/958 27 36

Уважаема госпожо =====,

Във връзка със зачестилите напоследък запитвания, относно възможността за снабдяване с лекарството Gynipral 0,5 mg tabl. Hexoprenaline, бих желал да информирам Вас, и във Ваше лице, уважаваният Български фармацевтичен съюз за следните обстоятелства:

-Действително в момента на българския пазар има недостиг на горепосочения продукт.

-Причина за временните проблеми с осигуряването на необходимите количества от продукта е структурната реорганизация на дистрибуторската мрежа в Република България.

Искам отговорно да информирам, че организационните проблеми са преодолени и в момента е в процес на спедиция пратка с достатъчно количество Gynipral 0,5 mg tabl. Hexoprenaline.

Получихме уверения от завода производител, че в срок от 7 работни дни пратката ще пристигне в складовете на дистрибутора, и незабавно ще бъде разпределена към аптеките и съответните болнични заведения.

05.02.2009                                                                     

Подпис:

Хр. Кралимарков"



Писмото е писано на 05.02. Tired


elkahubavelka , вчера получих инфо от Солун, че няма наличен Гинипрал - възможно ли е да са се объркали нещо?

# 29
  • Мнения: 6
Hi Oreliq,az sym v Atina i nqmam inf.za snabdqvaneto v Solun.

Общи условия

Активация на акаунт