Обичате ли парфюми-9?

  • 90 752
  • 1 320
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 17 546
Вчера с приятелката ми се отдадохме на удоволствието да миришем всичко наред в БЗ! И да ви кажа харесах нещо си на Роберто Кавали за лятото, много нежно и много приятно, но забравих кое Blush Blush И нещо на Роша харесах и пак така. Какво ми стана? Laughing

# 1 306
  • Мнения: 129
А това е един много интересен сайт . Има виалчета с различни милиграми - избираш си колко милиграма искаш.Доставката до БГ е 7.95 долара.Разнообразието е огромно. Все се каня да пробвам сайта,но  все не стигам до него.
http://theperfumedcourt.com/Manufacturers/Guerlain.aspx

А тук е обяснено за автентичността на парфюмите
http://theperfumedcourt.com/~decant_page.aspx

Аз съм го пробвала - за около 2 седмици идваха мострите. Но са им малко по-скъпи. Продавачите са три (или май бяха четири) и всяка от тях има различни парфюми, така че може да поръчаш само 3 неща и пак да ти ги изпратят по отделно. Като цяло имат голямо разнообразие.

# 1 307
  • София
  • Мнения: 421
CR, истински ли са? Гледам,че има Крюел Гардения и толкова ми се иска да я понося...може пък да ми мине желанието и да не се изръсвам с 200 долара  Grinning   

# 1 308
  • Мнения: 74
La Fornarina,никога не съм предполагала,че непознат човек може да се намеси толкова нежно и деликатно в семейния ни бюджет Mr. GreenСега гледам сайтовете и си отделям за поръчка Mr. Green

Tess d'Urbeville,като четох историята ти за гаджето,което си "задушила" Laughingсе сетих за една моя подобна LaughingБях си поръчала такси и тъкмо се пръсках с тъмно зеления Еден на Кашарел,който тогава обожавах и ми звъннаха,че след 5мин ще е долу GrinningПод пръскай обаче разбирай обилно LaughingИ слизам аз с високо вдигната глава и самочувствие до небесата,а след мен върви Еденовата диря Mr. GreenКачвам се,поздравявам усмихнато и след няма и 2мин тоя започва да се поти да се задушава Laughingда ми хвърля злобни погледи в огледалото и отгоре на всичко си отвори и двата прозореца LaughingАз естествено още недоумявам,че причината съм аз Flutterно той бързо ме свали на земята с просташкото изцепване:"Как може да се пръскате с толкова силни парфюми,бе! #2gunfireОт него естествено не струеше нищо друго освен пот,но аз стиснах зъби и си замълчах(още не бях устата като сега) GrinningИ това ми е обица,когато излизам гледам да не съм се пръснала непосредствено преди излизането,не и ако парфюмът ми е толкова силен като Еден Simple Smile

# 1 309
  • София
  • Мнения: 421
Tinkyrbel , а знаеш ли какво става в моята глава като ви чета  Simple Smile. Непрекъснато чувам оная реклама "ето я, пак с торбите...Купи, не  купувай"

Ако е плътния зелен Идън, напълно го  разбирам човека  Simple Smile

# 1 310
  • Мнения: 129
CR, истински ли са? Гледам,че има Крюел Гардения и толкова ми се иска да я понося...може пък да ми мине желанието и да не се изръсвам с 200 долара  Grinning   

Истински са, не се  съмнявай. Купувала съм си парфюмите в последствие, няма разлика.

# 1 311
  • Мнения: 2 768
Пък аз тъмния Eden го обожавам, без преувеличение. Ако някакъв такъв потен (...пийп...) ми каже нещо подобно... не знам какво ще му чуят ушите  Mr. Green

# 1 312
  • Мнения: 74
Tinkyrbel , а знаеш ли какво става в моята глава като ви чета  Simple Smile. Непрекъснато чувам оная реклама "ето я, пак с торбите...Купи, не  купувай"

Ако е плътния зелен Идън, напълно го  разбирам човека  Simple Smile

Плътния е-да Laughing

Ето я пак с торбите,а?хахаха Laughing

Да ви кажа току що си получих от гет бг Каролина Херера-212 и Версаче-Ред Джиийнс.Първото,толкова хубаво ухае на сапун,а версачето сладичко,нежно Heart EyesПръснала си ги и на двете китки и им се радвам с всяко движение Simple Smile

# 1 313
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Ау, тъкмо реших да направя по-дълга пауза и да се насладя на последните си придобивки и с тия нови сайтове всичко развалихте  ooooh!  hahaha
Ягодката и те се сетиха за намаление - малко ни бяха изпуснали покрай фрагранса.
Тъкмо - за Св. Валентин някой ще намаже  Whistling


Днес съм с Джуси, постоянно го усещам

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 13:30 от Ivs

# 1 314
  • Мнения: 2 768
Абе да ви кажа, Ягодата ако не направят сериозни намаления никак не са изгоден сайт. Хеле пък в сравнение с ибей.

# 1 315
  • Мнения: 74
Абе да ви кажа, Ягодата ако не направят сериозни намаления никак не са изгоден сайт. Хеле пък в сравнение с ибей.

Аз пък да ви кажа,че в момента е много по-изгодно да си пазарувате от британските сайтове,защото паунда е нисък,за сметка на $

# 1 316
# 1 317
  • Мнения: 3 154
Chloe е изящен парфюм. На моята кожа не търпи кой знае какво развитие, но това не го прави по-малко красив. Даже когато имам нужда от нещо не толкова сложно, каквито са обикновено парфюмите, които нося, се сещам именно за него. С няколко думи бих го определила така: Доста често най-простите неща са най-вълнуващи. В никакъв случай не е евтин, точно обратното, и точно във връзка с това, което казах по-горе.

Подкрепям казаното от Мимс и Ета  за Chloe-то (бтв. пожелавам си  да виждам в темата малко повече от вашите постове, както и тези на Денси и Бубанка) Simple Smile  и считам, че  е  доста класен, ненатрапчив и изискан аромат – наскоро го обдушвах и лично аз  не констатирах в него присъствие на  чак тоооолкова мноооого рози Shocked ...  с удоволствие бих го ползвала. Не споделям също и  негативните мнения за червения Лалик, които се понатрупаха напоследък  и реших, че има нужда от малко реабилитация. Ползвам го от доста време и ванилията, която лично на мен никак не ми е натъртваща и преобладаваща, изобщо не ми и пречи (тя по принцип не ме дразни като съставка и в други парфюми)  – напротив – харесвам го много, но както се казва: за всеки влак си има пътници.   Wink

# 1 318
  • Мнения: 3 835
bubanka, видяла съм какво пише, но не е вярно. ))))
Погледни и в момента парфюмите на Диор, и мъжки и женски и ще видиш, че само няколко от тях са намалени и то с по 5-7%. И с доста други е така.
Не важи за всички парфюми това намаление, нищо че го пише.

Намалението не е  в списъка парфюми, а се калкулира на чек аут!

А таксата за доставка на аромата после се формира, така ли?

# 1 319
  • Мнения: 7 474
Дами, някой да пусне нова тема!
Като стигне 25 стр. пускайте нова.
Благодаря ви  Hug

Общи условия

Активация на акаунт