Добър начален учител 2013/14-73-то СОУ и 104-то СОУ

  • 82 519
  • 369
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 6 169
Ами темата е за 73то и 104то СОУ, едва ли тук ще получиш информация за интересуващото те училище.

# 316
  • Мнения: 3
Да се намеся в темата детето ми учи в 104 оу и съм страшно доволна то е 4 клас преди беше в 2 соу но там децата бяха ужасни беше там само първи клас но страшни интриги е тя си беше добра стях хем ни бяха препоръчали учителка но препоръчвам 104 оу въпреки че там тя ми казва 2 страшно невъзпитани класа но нали учителките им са доста добри лично от нашта съм страшно доволна 73 еми незнам много но там учителките доста ги стягат прекалено според мен 121 на дъщеря ме една приятелка е от там и не е доволна 104 е до 7-ми клас но нищо там учебната система е доста добра
малко за спорта от шаха сме доволни защото една златна купа на междоучилищно  повечето деца там са отличници децата са добри не се карат и сме си доволни Heart Eyes Simple Smile Simple Smile

# 317
  • София
  • Мнения: 5 136
Да се намеся в темата детето ми учи в 104 оу и съм страшно доволна то е 4 клас преди беше в 2 соу но там децата бяха ужасни беше там само първи клас но страшни интриги е тя си беше добра стях хем ни бяха препоръчали учителка но препоръчвам 104 оу въпреки че там тя ми казва 2 страшно невъзпитани класа но нали учителките им са доста добри лично от нашта съм страшно доволна 73 еми незнам много но там учителките доста ги стягат прекалено според мен 121 на дъщеря ме една приятелка е от там и не е доволна 104 е до 7-ми клас но нищо там учебната система е доста добра
малко за спорта от шаха сме доволни защото една златна купа на междоучилищно  повечето деца там са отличници децата са добри не се карат и сме си доволни Heart Eyes Simple Smile Simple Smile

За първи път виждам изречение, което е без никаква пунктуация и е на 8 реда... "Изречение", изпъстрено с много грешки, но явно дамата има претенции, които са обратно пропорционални на грамотността й.

# 318
  • Мнения: X
Много хора пишат от телефон във форума, явно е такъв случаят.

# 319
  • София
  • Мнения: 5 136
Много хора пишат от телефон във форума, явно е такъв случаят.
Прегледах и другите постове на госпожата. Същата "боза" е. Това не е извинение! Освен липсата на пунктуация, дългото изречение няма смисъл! Човек трябва да умее, да се изразява с малко думи!

# 320
  • Мнения: 3
Еми да на телефона съм извинявам се но честно изобщо не мога да пиша на него.

# 321
  • София
  • Мнения: 5 136
Еми да на телефона съм извинявам се но честно изобщо не мога да пиша на него.

Постарайте се! Все пак българският език Ви е роден, предполгам!

# 322
  • Мнения: 23 062
Много хора пишат от телефон във форума, явно е такъв случаят.
Прегледах и другите постове на госпожата. Същата "боза" е. Това не е извинение! Освен липсата на пунктуация, дългото изречение няма смисъл! Човек трябва да умее, да се изразява с малко думи!
И аз се изумих от писанието.Дори и да пиша от телефона не мога да изфабрикувам подобен текст. ShockedНе го пиша с цел да се заяждам,но вече не мога да се примиря с ширещата се неграмотност. ooooh!

# 323
  • Мнения: 1
Ако трябва да се говори за начлни учители във 104-то, аз горещо препоръчвам  г-жа Наталия Билковска и то от личен опит. Това е най-любимата ми учителка за всички времена и не мисля, че има начин да я забравя. Определено сега, когато вече отдавна съм напуснала класа й, разбирам колко е важно началният учител да е добър, отдаден и наистина да влага любов в обучението на децата. За съжаление, аз се преместих в 104-то във 2-ри клас, така че не съм била с нея от самото начало, но това не ми пречи да си я спомням като единствената ми начална класна. За нея мога да говоря с часове и определено смятам и че родителите ми са я оценили като много добър учител, защото записаха сестра ми на училище една година по-рано само и само, за да бъде с Билковска. Всъщност сестра ми беше в класа на Билковска веднага след моя клас. Сега и двете отдавна сме завършили начално училище (тя е 9-ти клас, аз съм студентка), но и двете сме прекарали незабравими моменти до 7-ми клас във 104-то. Освен това, след 4-ти клас и двете бяхме при Петров, който също беше много добър класен.

Като цялостен коментар за училището, бих казала, че е много добро и стандартите на преподаване и оценяване са високи.

И един малко страничен коментар. Някъде из темата ми се мярна нещо за 121-во училище. Не искам да прозвучи грубо, защото въобще не познавам училището, но помня, че изключените от 104 (имаше няколко случая) ги пращаха във 121-во.

# 324
  • Мнения: 4 668
Влизам отново в темата , за да ви кажа , че 104-то изобщо вече не е това училище , което беше  Confused Дисциплината е под всякаква критика , непрекъснато се случват инциденти и то сериозни . Естествено , всичко се замита под килима . Учителите се държат не особено на ниво , а в момента в трети клас има няколко групички побойници , които тормозят по - малките и никой не предприема нищо ... Може би , защото единият от тях е син на учителка в същото училище ...
Мръсотията в класните стаи е ужасна , все едно никой не чисти .
Директорката само се чуди как да вземе комисионни отнякъде и е отписала тотално училището .
Обградила се е с учители , които са верни кученца и не смеят да гъкнат ...
Възпитателките в занималните са трагични . Повтарям трагични ! Все едно са хванати от гората . Държат се грубо , крещят по децата ... отвратително е .
Много съжалявам , че се подлъгах преди години по приятелки и по хвалби във форуми да си запиша детето в това училище ... Едвам ще издържим до 4-ти клас  Thinking

# 325
  • Мнения: 23 062
За добър начален учител в 104-то хвалят г-жа Божкова.От тази учебна година трябва пак да поеме 1-ви клас.Когато записвах моето дете в 104-то се паднахме при нея и чух много положителни коментари.Когато ни приеха в 73-то и преместих детето,директорът ми каза; "- Някой родител ще Ви е благодарен от сърце,че освободихте място в този клас".

# 326
  • Мнения: 2
За който се интересува - на сайтовете на 104 ОУ и 73 СОУ има публикувана информация за приема в първи клас.

Успех на желаещите!

# 327
  • Мнения: 2
За лош начален учител в 104 у-ще е Цветан Цветанов.преподавател по ДБТ.Много ниско ниво, каквото вече е самото училище.Добрите преподаватели се броят на пръсти,а останалите имат махленско поведение в часовете.                                                                                                                          Ако имате възможност Ви препоръчвам 73СОУ.

# 328
  • София
  • Мнения: 84
Е такъв учител въобще няма в 104 ОУ.

# 329
  • София
  • Мнения: 1 861
aristotela, смея да твърдя, че сред началните учители в 104 ОУ има само един мъж - г-н М. Цолов, за когото съм чувала само положителни отзиви, да не кажа суперлативи. Да не говорим, че изобщо в екипа на училището не фигурира името "Цветан Цветанов".
Добре е, когато човек подава информация, да провери нейната коректност/достоверност, тъй като в противен случай, поне за мен, мнението му "олеква"...

Общи условия

Активация на акаунт