Добър начален учител 2013/14-73-то СОУ и 104-то СОУ

  • 82 533
  • 369
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 23 122
Здарвейте, мами !!!
Резултатите вече са факт.... за мое много голямо съжаление не сме приети в 73 то,но добрата новина е, че сме в списъците на 104. Точно тук идват и въпросите ми - някой знае ли нещо за госпожа Лабова или Лавова не съм сигурна за правилното изговаряне - поне за сега сме в нейния клас...?
Kак се разбира кое дете в чий клас е?

Последна редакция: вт, 15 юни 2010, 15:44 от ДесиХ3

# 91
  • Мнения: 28
Ами просто се обадих и попитах - отговориха ми, че са така:
- 1а - Божкова;
- 1б - Цолов;
- 1в - Лабова;
- 1г - Дуркова;
- 1д - нов учител за когото също имат много добри отзиви...
първите 3 или 4 класа са в основната сграда, а 1д - във филиала.

# 92
  • Мнения: 23 122
Ами просто се обадих и попитах - отговориха ми, че са така:
- 1а - Божкова;
- 1б - Цолов;
- 1в - Лабова;
- 1г - Дуркова;
- 1д - нов учител за когото също имат много добри отзиви...
първите 3 или 4 класа са в основната сграда, а 1д - във филиала.
Мерси,ДКРУМОВА.

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 00:09 от ДесиХ3

# 93
  • Мнения: 28
След родителските срещи какви са впечатленията ви?

# 94
  • Мнения: 23 122
След родителските срещи какви са впечатленията ви?
Госпожата,която ще води нашия клас ми се видя много симпатична,мисля че детето ще я хареса също.Но госпожата по английски ме остави със смесени впечатления.

# 95
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
След родителските срещи какви са впечатленията ви?
Госпожата,която ще води нашия клас ми се видя много симпатична,мисля че детето ще я хареса също.Но госпожата по английски ме остави със смесени впечатления.
А, коя е госпожата по английски?

# 96
  • Мнения: 23 122
А, коя е госпожата по английски?
Г-жа Георгиева./не й запомних първото име/

# 97
  • Мнения: 28
ДесиХ3, вие при коя госпожа сте?
А относно учителката по английски.... просто нямам думи - честно казано ми се иска да вярвам,че не беше здравословно добре в момента и че това е някакво моментно състояние...дано. Не виждам в противен случай как тази жена, която няма никакво желание за работа ще мотивира децата ни да учат езика и да им е интересно.

# 98
  • Мнения: 23 122
ДесиХ3, вие при коя госпожа сте?
А относно учителката по английски.... просто нямам думи - честно казано ми се иска да вярвам,че не беше здравословно добре в момента и че това е някакво моментно състояние...дано.Не виждам в противен случай как тази жена, която няма никакво желание за работа ще мотивира децата ни да учат езика и да им е интересно.
Aз в началото помислих,че нещо й е лошо на жената и всеки момент ще припадне. Crazy Г-жа Божкова ще преподава на нашия клас.

# 99
  • Мнения: 56
   Аз също се замислих за поведението на учителката по английски език. Реших, че е от времето. Знаете какви жеги бяха в сряда и каква буря се заформи преди родителската среща. Така се изплаших от излъчването на "англичанката", че ако ми бяха предложили щях, да   сменя изучавания език. Но в крайна сметка да не се тревожим предварително. Има курсове, преподавателите по езици най се сменят.

# 100
  • Мнения: 28
ДесиХ3, моля те ако си спомниш, би ли ми казала дали всички родители от приетите деца присъстваха на родителската среща? Опитвам се да разбера дали има отказали се деца. В нашия клас имаше липсващи родители.

# 101
  • Мнения: 23 122
ДесиХ3, моля те ако си спомниш, би ли ми казала дали всички родители от приетите деца присъстваха на родителската среща? Опитвам се да разбера дали има отказали се деца. В нашия клас имаше липсващи родители.
Май липсваха 2-3 човека.

# 102
  • Мнения: 56
  Това, че липсваха родители, не означава, че са се отказали. Има незаписани деца първокласници в района. И в трите училища /121, 104 и 73/ отказват прием на някои от тях. При нас на родителската среща питаха дали някой си Алекс е в класа ни.

# 103
  • Мнения: 23 122
   Има незаписани деца първокласници в района. И в трите училища /121, 104 и 73/ отказват прием на някои от тях. При нас на родителската среща питаха дали някой си Алекс е в класа ни.
Тоест? Thinking

# 104
  • Мнения: 28
Деси, честито!!!
Разбрах, че сте приети! Много се радвам. Дано и ние успеем да се уредим така както ми се иска....

Общи условия

Активация на акаунт