Предстои ни първолаче, а ни се плаче!

  • 23 445
  • 329
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 446
                Не се прави пълна характеристика.Само се записва,че детето има готовност за постъпване в училище.Е,смисъла е такъв пък самото оформяне си е дело на ДЗ. Laughing

Да, в крайна сметка госпожата това и написа, но не й ли е задължение? Защо аз трябваше да я гоня, да я моля, да се червя???
              Обикновено ги пише директорката  Laughing защото при нея са формулярите.
              svetlaem , формулярите ги има при директорите още преди 2-3 месеца.Не виждам защо не ви ги дават.Връчват ги на завършването и то обикновено е до 31 май.Поискай си го!
             

# 256
  • у дома
  • Мнения: 7 167
Да,искаме си ги ,но ни се отговори ,че ще бъдат готови след 15 юни...

# 257
  • Мнения: 318
Здрaвейте!Запис и от мен,наесен и ние ще си имаме кака първокласничка и съм напълно съпричастна с вашите вълнения!Имам много да наваксвам,затова отивам да ви изчетa! Hug

# 258
  • В офиса
  • Мнения: 4 033
И нашата госпожа писа характеристики. На мен ми стана много мило. И малко мъчно, щото дъщеря ми наесен няма да продължи с нея. И ние имаме списък с материалите. Едното е някакъв сборник по математика 1-ва и 2-ра част. 
Иначе аз вече май започнах да гледам оптимистично на тръгването й в 1-ви клас.

# 259
  • Мнения: 5 877
Ей, драго ми е да те видя тук!
А пък аз не копирах характеристиката. Дори не я прочетох, всъщност чула я бях веднъж от учителката й, като отидох да се съветвам нещо с нея за детето.
Ама съм майка-идиотка.

Ужасно е сладка, като се подготвя психически да става ученичка. Наумила си е, че жестоко я кефи умножението (което всъщност не владее, но й харесва как звучи Simple Smile) И много се вълнува от акварелните моливи, които поръча госпожата.

# 260
  • Мнения: 3 034
Анда, две сме майките-идиотки.
дори не съм погледнала има ли характеристика. от тази тема разбрах за това.  Confused

иначе и Марена съ вълнува, всеки ден си носи някаква тетрадка от детската, която госпожата им подарява и по която са учили тази година и сяда вече да си я допопълва. ако има нещо изпуснато. много са милички с тези вълнения.

# 261
  • Мнения: 668
иначе и Марена съ вълнува, всеки ден си носи някаква тетрадка от детската, която госпожата им подарява и по която са учили тази година и сяда вече да си я допопълва. ако има нещо изпуснато. много са милички с тези вълнения.
И моята щерка от два месеца носи завършени тетрадки от градината. Сега е заела целия хол с кукли, които са й ученици и "работят" по тях/тетрадките, де Simple Smile
По въпроса за характеристиките и за това, че директорката трябвало да ги напише - ма моля ви се! наш`та директорка е над тез` плебейски проблеми Twisted Evil Тя си има хора за всичко - от това някой друг да напише характеристиката до това да накара някоя учителка да се разправя с гневна майка, чието дете не е прието, като в същото време кака му е в същата градина и живее през една улица #2gunfire Доколко е истина не знам, но от много сигурен източник знам, че за прием на дете взима 3 бона. Това преди да направят електронното класиране, сега вече не смея да гадая...

Извинявам се, че оспамих темата Embarassed

# 262
  • Мнения: 7 446
Анда, две сме майките-идиотки.
дори не съм погледнала има ли характеристика. от тази тема разбрах за това.  Confused

иначе и Марена съ вълнува, всеки ден си носи някаква тетрадка от детската, която госпожата им подарява и по която са учили тази година и сяда вече да си я допопълва. ако има нещо изпуснато. много са милички с тези вълнения.
             Я,не се наричай "майка-идиотка"  Laughing Няма характеристика отзад.Има само констатация за училищна готовност! Laughing Характеристиката е в дневника и такава има и в началото на годината и в края!
             Аз пък като баба-идиотка  Laughing извадих цветно копие на удостоверението ,даже две  Laughing да си го има за спомен от ДГ.А,бе всеки си е башка луд!На децата ми не пазя нищо,ама на внуците и първите драскулици съм събрала! Embarassed

# 263
  • Мнения: 13 512
На децата ми не пазя нищо,ама на внуците и първите драскулици съм събрала! Embarassed
и аз ще съм такава баба сигурно след някоя друга година:-)

# 264
  • Мнения: 3 034
Didia, това само показва колко съм адекватна. Laughing даже не съм погледнала какво има отзад. Rolling Eyes
иначе и аз пазя всичко, но удостоверението не се сетих да снимам. сега започва да ме хваща яд....

# 265
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ами отидете в канцеларията на школото , с апаратче и... помолете да ги щракнете.
Нашите бяха много обстоятелствени. Аз сканирах. Не за друго, а ми да си го прочете след години Wink.
Ако се притеснявате, някоя баба или леля иска да го види примерно.... щом ви гложди е оправдано Wink

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

А пък аз не копирах характеристиката. Дори не я прочетох, всъщност чула я бях веднъж от учителката й, като отидох да се съветвам нещо с нея за детето.


И аз не копирах характеристиката на Марти. И сега много ме е яд, защото е много много  хубава. Сега много ме е яд.  Thinking

# 267
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Аз като една мн. сантиментална майка, снимах всичко..... - Удостоверението /и от двете страни  Laughing/, стихчето и пожеланието, което посветих на г-та й и хиляди др. неща.....
Времето си минава и сега ще дойде 15.09., разкъсват ме всякакви противоречиви мисли и чувства..... Децата ни пораснаха! Thinking

# 268
  • Мнения: 533
 Hug не се притеснявайте малко след началото на учебната година учителите на 1 клас връщат оригиналите на удостоверенията за завършена ПГ....ще си ги ложите после в рамка Hug Hug HugА сега, весела ваканция!

# 269
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ее чак пък в рамка Wink

Общи условия

Активация на акаунт