София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (5)

  • 52 320
  • 293
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 883
Помещения под наем се дават в новия блок на ул. Йордан Хаджиконстантинов, до детски клуб Немо.
Това някъде до гара Север ли е ? newsm78

# 211
  • Мнения: 4 371
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=e1ecc94a20f6e5e0cdfce16029c64 … &initsearch=1 горе долу тук. Пиши Надежда бл.264 ако не излиза картата. Все пак е на Хаджиконстантинов.

# 212
  • Мнения: 1 883
Благодаря ти Дуци ..утре ще поразпитам   bouquet

# 213
  • Мнения: 3 641
Дами, да попитам в Надежда има ли млечна кухня? Rolling Eyes

# 214
  • Нови искър
  • Мнения: 253
Дами, да попитам в Надежда има ли млечна кухня? Rolling Eyes
в магазин охи и в 27 одз

# 215
  • София
  • Мнения: 6 288
Изпуснала съм ви много сериозно Sad Ще наваксам сега.

Имам питане - знаете ли дали някъде в Надежда/Връбница се организират курсове за начинаещи по народни танци?  Rolling Eyes

# 216
  • Нови искър
  • Мнения: 253
Изпуснала съм ви много сериозно Sad Ще наваксам сега.

Имам питане - знаете ли дали някъде в Надежда/Връбница се организират курсове за начинаещи по народни танци?  Rolling Eyes
Центъра за Деца до Никеята

# 217
  • София
  • Мнения: 6 288
Изпуснала съм ви много сериозно Sad Ще наваксам сега.

Имам питане - знаете ли дали някъде в Надежда/Връбница се организират курсове за начинаещи по народни танци?  Rolling Eyes
Центъра за Деца до Никеята

Ама за въздрастни питам...  Rolling Eyes Къде е тази Никея?

# 218
  • Нови искър
  • Мнения: 253
Изпуснала съм ви много сериозно Sad Ще наваксам сега.

Имам питане - знаете ли дали някъде в Надежда/Връбница се организират курсове за начинаещи по народни танци?  Rolling Eyes
Центъра за Деца до Никеята

Ама за въздрастни питам...  Rolling Eyes Къде е тази Никея?
Да за възсрастни е ми  до Кръглия магазин, там има и каса на Топлофикация

# 219
  • София
  • Мнения: 6 288
Изпуснала съм ви много сериозно Sad Ще наваксам сега.

Имам питане - знаете ли дали някъде в Надежда/Връбница се организират курсове за начинаещи по народни танци?  Rolling Eyes
Центъра за Деца до Никеята

Ама за въздрастни питам...  Rolling Eyes Къде е тази Никея?

АА, мерси. Знам го този кръгъл магазин Simple Smile Данос е включи и още някой с инфо.
Да за възсрастни е ми  до Кръглия магазин, там има и каса на Топлофикация

# 220
  • Мнения: 61
Здравейте мами. Отдавна не съм писала, но искам да попитам майчетата, чиито дечица са посещавали или посещават 24 ОДЗ в Надежда 3, да споделят мнения. Записали сме се в системата на ИСОДГ за 2-ра яслена група и първото желание е това ОДЗ. Незнам дали ще успеем да се класираме, но все пак.........
Хубав ден на всички!

# 221
  • Мнения: 60
Момичета,ако някои желае мога да му предостъпя правото си за детска кухня за няколко месеца,става въпрос за тази дето е в детската градина зад белия блок на Ломско(незнам кой номер е  Embarassed)Моя дечко не я яде,та реших да не взимам известно време.Купоните ще ги продават на 15.05 за мес. юни.

# 222
  • Мнения: 21
аз проявявам интерес, пробвам да го запиша, но ако не стане ще ти взема мястото! Пак ще ти пиша - преди 15ти , разбира се!

# 223
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Здравейте мами. Отдавна не съм писала, но искам да попитам майчетата, чиито дечица са посещавали или посещават 24 ОДЗ в Надежда 3, да споделят мнения. Записали сме се в системата на ИСОДГ за 2-ра яслена група и първото желание е това ОДЗ. Незнам дали ще успеем да се класираме, но все пак.........
Хубав ден на всички!
Детето ми не е там, защото не успяхме да се вредим. Но от всичките ми познати, които имат деца в 24 ОДЗ съм чувала все хубави отзиви.

# 224
  • София
  • Мнения: 39 876
И аз бях подала молба в 24та навремето, за Дияна. Но после се преместихме във 2ра част.
И аз съм чувала само хубави отзиви за това ОДЗ.

Общи условия

Активация на акаунт