Зимен мраз навън сковава, мъничко МАЙче сърцето ни сгрява #16

  • 13 159
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 28
miika не се тревожи мила. И аз съм с  ниска плацента. Лекарите ми казаха че трябва повече да се пазя, по- малко движение, повече да лежа и да си почивам и специално моя лекар ми забран секс до края на бременността. При ниската плацента освен това знам, че е препоръчително да се роди със секцио.

# 301
  • Мнения: 128
Секс и без това не ми се прави, откакто съм забременяла,това не ме измъчва; но движението-абсурд, кой ще ме храни и издържа, ако седя у нас. Sad(( Моят доктор нищо не ми забрани, каза ми, че не зависи от мен, е, сега, не и да подскачам и да карам мотор, примерно, но не и да седя затворена у нас цял ден.
Секцио или нормално-каквото дойде, това.
Само дано ДОТОГАВА не се случи нещо лошо.
А за големината на бебето - от първите месец и нещо-два ми казва така доки, че бебо напредва със седмица-две.

# 302
  • Мнения: 488
miika от това, което прочетох в нета за твоя проблем разбрах, че няма нищо страшно не си първата с такава плацента, нито последната предполагам. Всички казват, че трябва да се пазиш повече, без резки движения, да не вдигаш тежко, абе с две думи пазене. Не да лежиш, а просто с 1 на ум. Секциото е задължително, за да се избегне риска от загуба на повече кръв при самото нормално раждане.
Ти ходи ли на фетална морфология, ако не си като отидеш там ще се успокоиш, защото се вижда всичко много по ясно и точно от обикновените ехографи.
Не  се притеснявай и се пази! Успех!   bouquet

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 09:06 от rali44ка

# 303
  • Мнения: 128
Ходих още в края на декември, всичко беше тип-топ там, това за плацентата го разбирам едва сега от моя доктор (ФМ си направих малко инцидентно, в друг град, така се стекоха обстоятелствата).

# 304

Общи условия

Активация на акаунт