ОСМИ КЛАС - 1

  • 17 501
  • 311
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 438
Уич - благодаря ти!  bouquet
Не си я бяхме изтеглили,но вече я имаме и умуваме над нея.

# 286
  • Мнения: 660
Честит рожден ден , Дидка !



Да си жива и здрава , късметлийка , много усмихната и с все така силен ентусиазъм да се движиш през живота !

# 287
  • Мнения: 3 207
                            ЧЕСТИТ РОЖДЕН, ДИДИ![/size][/color]


# 288
  • Мнения: 2 708
Ами Диди, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
и от мен. Бъди си ти - винаги ми е било хубаво да си наоколо Hug Hug Hug
И понеже няма как да не е с торта картичката от мен за теб, тази е със специални пожелания да съчетаеш  любовта към правото и книгата, с уменията ти в кухнята - видях че и там се справяш блестящо - затова, една такава торта като за начало можеш да си спретнеш Wink Wink Wink Wink Wink

# 289
  • Мнения: 9 125
Честит рожден ден, Дидка!
Много здраве, късмет, успех и щастие с любимите хора!


# 290
  • Мнения: 2 708
Диди, ти да не си споменавала, че обичаш лилавото Thinking  ,       Wink че и 3те картички с цветенца, са в цвят лилав Hug Hug Hug , а аз да съм пропущила и да съм извън общия тон лилав Laughing Laughing Laughing

Ейййй ама какво е цветничко днес Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 291
  • Мнения: 4 447
Честит празник мили момичета!
Честит рожден ден, Дидка![/color
]
Много любов и здраве ви пожелавам, другото да си го купите! Hug Hug Hug

# 292
  • Мнения: 377
Честит празник на най-готините мами!
Да сме здрави, щастливи и обичани!
   bouquet  bouquet  bouquet

Честит Рожден Ден Дидка!!!
Желая ти прекрасен живот, изпълнен с красота и любов!
Бъди жива и здрава!
Никога не губи това прекрасно чувство за хумор, което имаш!
  newsm51 newsm51 newsm51

# 293
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Честит рожден ден и от мен, Дидка   bouquet
Честит празник и на всички мами, на които им се удава да празнуват!!!
Аз още не мога да се оправя с качването на картинки затова ще мина по- скромно.
На този етап съм предимно на работна вълна и ако успея да попразнувам довечера ще бъде добре. Преди малко се чух с Таня, приключила е с олимпиадата по биология. Май не я е затруднила много, но то след толкова прекарани съботи в НПМГ все пак е редно да са понаучили нещо. Все пак ще видим като дойдат резултатите.
Приятно изкарване на празника на всички осмокласни майки и девойки около тях /защото и те вече си го припознават/  Wink

# 294
  • София
  • Мнения: 749
На първа страница видях, че имам позната рожденничка и не мога да не намина, за да кажа :

Честит рожден ден, Дидка ! Пожелавам ти най-вече здраве, защото това е едно от малкото неща, които не зависят от теб! Нека късметът, прекрасният ти хумор и ентусиазъм са вечни твои спътници  Hug

Честит празник, майчета  Hug

# 295
  • Мнения: 117
Честит празник на всички мами!
Честит рожден ден, Дидка   party006 bdbaloni baloni
Да се включа и аз по темата за помощта в къщи.
Моите "принцеси" са някакво средно положение - в стаята още не са се завъдили динозаври (аз отдавна предричам, че е  много възможно това да се случи), но да си разтребят по собствено желание - това е невъзможно. Слава Богу съдържанието на гардеробите си е вътре, а не по столове и бюра, а една две блузи на стола и тук-там някой сутиен според тях не се брои,но аз съм си малко лудичка на тази тема и даже малко разхвърляно ужасно ме дразни. А те, за да не ги сполети маминия гняв, предпочитат да не оставят пълен погром в стаята си. Чинии също не оставят - слагат ги в миялната, само някоя и друга чаша в стаята им,но и това не се брояло. За пазаруване и дума не може да става, само ако е свършил хляба и ако са много гладни. Оправданието е, че аз съм с кола и минавам през Била, какъв е смисъла те да мъкнат. Готвене - спагети, сандвичи, мъфини, палачинки, суши...но не много активно. Оправданието е - ти нали си си в къщи, защо ние да готвим? Но когато съм на работа може да се разчита, че няма да умрем от глад, с многократно звънене по телефона ще сготвят нещо криво-ляво. В общи линии почти се успокоих, че нещата не са толкова трагични, колкото си представях. Аз много се дразня, че нищо не става доброволно, трябва винаги да им се напомня или да викна.

# 296
  • Мнения: 1 210
Благодаря, момичета! Hug
Много прекрасни пожелания прочетох, много хубава емоция, много цвят лилав  Laughing- и всичкото за мен.
Трогнахте ме и широооко усмихнахте - благодаря ви от сърце!  bouquet

# 297
  • Мнения: 3 207
Дидка-а-а-а-а, и песен имаше за рождения ти ден. Кликни върху картичката.   bouquet  Joy

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 20:53 от cool_witch

# 298
  • Мнения: 1 210
  smile3555

newsm19 newsm68 newsm68 fiuuuuuu fiuuuuuu
Благодаря ти, Уич  kiss
Прекрасен ден, момичета!

# 299
  • Мнения: 377
Здравейте прекрасни!  Hug

Днес е един прекрасен ден!  sun

Днес имам рожден ден и се надявам да съм изпълзяла успешно, както от сатурновата си дупка, така и от проблемите на 40-тата година!

За мен е огромно удоволствие да ви почерпя! Благодаря ви, че ви има!


Общи условия

Активация на акаунт