Кога да използвам проходилка?

  • 6 640
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 233
Аз лично я сложих след 6 месец, но си стоеше изправена и не сме имали никакъв проблем.

# 16
  • Мнения: 1 080
Когато детето ти е готово.
Аз сложих малко преди да снане на 6 и той си стоеше изправен и си ходеше с нея навсякъде.

# 17
  • Мнения: 200
Когато детето ти е готово.
Аз сложих малко преди да стане на 6 и  тя си стоеше изправена и си ходеше с нея навсякъде.

# 18
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Когато започне да сяда стабилно.  Peace

# 19
  • BG
  • Мнения: 1 900
Аз я сложих при навършени 6 месеца.

# 20
  • Мнения: 1 447
Когато детето може да сяда самостоятелно.Дъщеря ми я сложих на 6 месеца,а синът ми на 7.

# 21
  • Мнения: 6 713
Ние я ползваме от 8-мия месец. Гледам да я слагам в нея, когато имам да свърша нещо, и няма кой да я гледа Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 940
По-добре въобще детето да не ползва.

# 23
  • Мнения: 466
Беше на 8 месеца когато го сложих в проходилка - проходи една седмица след като навърши 1 година .

# 24
  • Мнения: 4 555
Проходилка не сме ползвали, тя се научи да ходи, държейки се за нещо, на 7.5 месеца. Но бънджи ползвахме, сложих я на 6 месеца и супер много се кефеше!

# 25
  • Мнения: 1 629
Аз мисля след 10 месец да го слагам Peace

# 26
  • Мнения: 1 554
на 6 месеца сложих сина си,води се по детето Peace

# 27
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Сложих дъщеря си на проходилка след 6тия месец , но тя стоеше изправена и стабилна Peace

# 28
  • Мнения: 666
Ами ти си си отговорила сама, след като още не може да седи сама как ще ходи, макар и с проходилка. Оставай детето по корем често за да започне да пълзи. Веднъж като пропълзи ще започне сама да се изправя по мебелите и малко след това ще се пусне да ходи. Все пак ако за собствено удобство искаш да я слагаш изчакай още месец два, но знай, че проходилката няма място в естественото развитие на детето.

# 29
  • Мнения: 425
Аз сложих след 6 навършени месеца,както ми препоръча един от най-добрите педиатри във Варна.Но съвсем по малко в началото 5-10мин.След 7я месец започах да я използвам по-активно.
Да уточня-можеше да седи вече когато го сложих Peace

Общи условия

Активация на акаунт