РУСЕнски справочник

  • 32 924
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 19 326

Благодаря ви много за отговорите!Тези дни ще разгледам, че не остана много време.

# 241
  • Мнения: 389
Във връзка с това искам да ви помоля да споделите лични мнения ако имате такива относно празнуване на РД в тези новите детски ценрове - Слон Балон и в Дунав,какви са цените ,какво предлагат и т.н.

В Дунав не сме ходили, но в края на януари бяхме на РД в Слон Балон. Двете с майката на рожденника запазвахме, та затова видях и цените. Е, много ни хареса, и на майките и на децата. За 2 часа се плаща на дете 6 лв, като в тези 6 лв не се включва никаква консумация, имаше по един балон, шапка, свирка за всяко дете. Сандвичите са по 0,80 лв, 1 бр, но са разделени на 2, така че все едно 1 сандвич е 0,40 ст. Сладките и соленките бяха на цена около 6,50 лв за половин кг. Това е основното за цените. А за децата има много играчки, ама наистина много, много е чисто и имаше 2 жени, които гледаха децата.

# 242
  • Мнения: 3 376
Слон Балон не е ли в Дунав?

# 243
  • Мнения: 4 406
Слон- балон е до Първо РПУ.
в Дунав ходих, на мен ми изглеждаше добре, нямат много забавления- една пързалка с топки само. обаче каката не можа да задържи вниманието на мойто чедо- нещо не му беше комфортно. виж- сандвичите във форма на човечета успяха.  Grinning

# 244
  • Мнения: 1 735
Къде е този Слон Балон?
А това в Дунав откога е и какви са цените там?

# 245
  • Мнения: 102
аз съм много доволна от дунав.ходили сме на рожден ден там,водила съм малкия и на партита,всяка събота или неделя правят различни партита,сега с нетърпение чакаме Ю-Ги-О партито в неделя.играчки има доста,аниматорката беше много добра,щом успя да заинтригува и 3 годишните.цените са по ниски от Слон Балон,почти двойно.3,50 е детското меню,което включва два сандвича и сок.този в дунав се казва бамби.

# 246
  • Мнения: 14 133
аз съм много доволна от дунав.ходили сме на рожден ден там,водила съм малкия и на партита,всяка събота или неделя правят различни партита,сега с нетърпение чакаме Ю-Ги-О партито в неделя.
В колко часа ще бъде Ю-Ги-О партито?  Wink Къде точно е този клуб? Може да дойдем със Сашо.  Hug

# 247
  • Мнения: 102
партито на Ю-Ги-О е в неделя от 16.30,но трябва да се обадите предварително.намира се в новия търговски център Дунав.0888 230 635

# 248
  • Мнения: 758
Мами, и аз искам да запитам нещо в справочника Simple Smile
Някоя от вас да знае къде се продават ножчета за почистване на стъклокерамични котлони. Нашият или са ни го продали без, или не сме го видяли в кутията и сме го изхвърлили (по скоро майсторите, които го сглобяваха)
Както и да е, ще съм ви благодарна, ако някоя от вас ми даде информация.
А това за Йо-Ги-О има ли огаринчение във възрастта, че моят юнак е на 2г 3м и не знам да не го смачкат Simple Smile и изобщо дали ще му е интересно

# 249
  • Мнения: 123
Вчера случайно се натъкнах на Слон балон , намира се на Дондуков-Корсаков 19 /за номера не съм напълно сигурна/ , иначе отвън изглежда добре.
Колкото до Дунав , тъкмо вчера с един приятел си говорихме и той каза , че там / в новия търг център / имало страхотни торти , които били по чуждестранни  рецепти  и всички продукти се внасяли отвън.  Младежа е готвач и знае    chef, обаче аз забравих дали ми каза австрийски или някакви други....newsm78
Както и да е ще минем да ги пробваме скоро , че както всички в къщи обичат тортичкиии Party

# 250
  • Мнения: 1 317
Krio, скоро седнах да пия кафе там и верно, че всички наоколо ядяха разни засукани торти.
А там в този търговски център има и магазин на Ceasar & Cleopatra  Heart Eyes със сравнително голям избор, от там вече намазах едно нещенце за по-специални случаи  Flutter

# 251
  • Мнения: 79
Мами, и аз искам да запитам нещо в справочника Simple Smile
Някоя от вас да знае къде се продават ножчета за почистване на стъклокерамични котлони. Нашият или са ни го продали без, или не сме го видяли в кутията и сме го изхвърлили (по скоро майсторите, които го сглобяваха)
Както и да е, ще съм ви благодарна, ако някоя от вас ми даде информация.
А това за Йо-Ги-О има ли огаринчение във възрастта, че моят юнак е на 2г 3м и не знам да не го смачкат Simple Smile и изобщо дали ще му е интересно

Моето го взех срещу макаронената,има  магазин за препарати на цена около 13лв Simple Smile

# 252
  • Мнения: 2 726
И аз тук в справочника за помощ. Grinning
Спешно трябва да намеря индрише,питах само на едно място на пазара и жената ми каза,че сух едва ли ще намеря Rolling Eyes
Трябва ми,за да направя едно билково сиропче за упорита кашлица за малката и някой ако е купувал от някъде моля да помага  bouquet

# 253
  • Мнения: 758
И аз тук в справочника за помощ. Grinning
Спешно трябва да намеря индрише,питах само на едно място на пазара и жената ми каза,че сух едва ли ще намеря Rolling Eyes
Трябва ми,за да направя едно билково сиропче за упорита кашлица за малката и някой ако е купувал от някъде моля да помага  bouquet

Аз лично не отглеждам, но ще погледна между етажите дали някоя комшийка няма.
Колко ти трябва?

Ивка мерси за информацията ще пратя мъжо да провери Simple Smile
ПС А върши ли ти работа?

# 254
  • Мнения: 2 726
МagieA мерси много,по принцип рецептата е с една чаена лъжичка,аз днес ще търся  и по някои билкови магазини Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт