РУСЕнски справочник

  • 32 936
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 510
Добро утро Simple Smile
Тортите в Кауфланд също са мноооого вкуснични - лично изпитано от сладколюбител като мен  Laughing
Желая ви приятна седмица  Hug

# 226
  • Мнения: 758
ако можеш да отделиш повече средства,салоните на боби и юлия са най-добри.работят с професионалните продукти на лореал,в час са с най-новите прически и се справят наистина добре.другите,които ти препоръчват,като тази нина,например,работят с доста по смотана козметика.
за фитнес залите,според мен добрите са само 2.тази под биг боб и ялта.аз ходя в биг боб,има добри уреди,приятно е,ялта е по голяма и доколкото знам е също добра.
за плуването,ако е за теб,басейнът на космополитан е най-добре,авко също става.
за детегледачка не мога да помогна,моята беше наистина много добра,но веднага я взеха.марти ходи в частната градина вече месец и съм изключително доволна и той също.
за рожденните дни ти препоръчвам клуба в дунав.доволна съм,а и дават на родителите да си внесат каквото искат.едната им аниматорка наистина е страхотна.
дано да съм била полезна.хубав ден на всички!!!
Има и други салони които работят с Лореал Професионел и които също ходят по семинари всеки сезон и са в час със последните модни тенденции.

Да така е и НИНА е от тях

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 10:16 от MagieA

# 227
  • Мнения: 123
Момичета благодаря за отговорите   bouquet
Аз намерих и стационарни телефони на салоните на Галка - Здравец- 845 415 ; Дондуков-Корсаков - 580 459
Имам час за сряда , после ще кажа дали съм доволна  Simple Smile

# 228
  • Мнения: 199
Привет на всички! Скоро коментирахте Програмата "В подкрепа на мйчинството", в тази връзка имам ньяколко въпроса, ако някой знае, моля да ми отговори:
1. Трябва ли, жената регистрирана в бюрото по труда, да е пенсионерка?
2. Плаща се МРЗ до навършване на 3 години на детето?
3. Това време зачита ли се за стаж на детегледачката?
4. Има ли срок за подаване на документите, и ако ги подам към края на май, дали имам шанс да се включа?
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 229
  • Русе
  • Мнения: 1 155
1. Не е задължително. Просто вече може и да е пенсионер.
2. Да
3. Да
4. Не, няма срок. Когато желаеш, но все пак средствата са ограничени. По-добре по-рано. Ако приемем, че всички, които са подали документи, ще имат право, то заявленията ще бъдат одобрявани по реда на подаване. Ако не се лъжа, за тази година са 5000 бройки (но мисля, че включват и вече заетите).

Разгледай това http://www.az.government.bg/Projects/Prog/Maiki/Frame_maiki.htm

 Peace

# 230
  • Мнения: 199
Деб, голяяяяяяяямо благодаря   bouquet
Това го прочетох, внимателно. А дали мога да подам сега документи, а да посоча дата, напр. 1.06? newsm78

# 231
  • Мнения: 4 406
надали, защото искат и бележка от работодателят, че работиш

# 232
  • Мнения: 2 090
Момичета,издирвам координатите на д-р Светла Христова-акушер-гинеколог(адрес на кабинет,работно време,телефон?)
Намерих в нета два адреса,единият на ''Независимост''2(това май било РД),а другият на "Църковна независимост''(забравих кой номер,до ЗК някъде Thinking),някой ако е ходил скоро и може да ме ориентира ще съм му благодарна  bouquet

Аз пък дори си мислех че ''Независимост'' и ''Църковна независимост'' е една и съща улица newsm78

# 233
  • Русе
  • Мнения: 278
Момичета,издирвам координатите на д-р Светла Христова-акушер-гинеколог(адрес на кабинет,работно време,телефон?)
Намерих в нета два адреса,единият на ''Независимост''2(това май било РД),а другият на "Църковна независимост''(забравих кой номер,до ЗК някъде Thinking),някой ако е ходил скоро и може да ме ориентира ще съм му благодарна  bouquet

Аз пък дори си мислех че ''Независимост'' и ''Църковна независимост'' е една и съща улица newsm78
Имам мобилен тел. на Светла Христова,дано да е актуален все още.0888568793

# 234
  • Мнения: 199
надали, защото искат и бележка от работодателят, че работиш
ами аз тогава ще почвам работа, предполагам, че сега мога взема от работодателя някаква бележка удостоверяваща това. А след това да им занеса отново. Абе май най-добре да отида до Соц.грижи и да питам.

# 235
  • Мнения: 3 376
В и в и  магазин за био и диетични стоки има и в уличката зад бившата сладкарница Куба.Както и на американското пазарче,до магазина за препаратите в същата сграда отзад има едно малко магазинче също.

За тортите-Йовис повече не Naughty Толкова  Sick торта не бях опитвала.Наскоро обаче бяхме на РД и имаше торта от Златните рибки/в СБА/Халите/ и много ми хареса,такава торта не бях яла.Оттогава реших за РД на малкия само оттам.Иначе и на Пикадили са много хубави тортите и украсите там са невероятни Peace

# 236
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
тортите на Златните рибки в Халите наистина са много хубави, и като визия са неповторими - всяка я правят различна, уникална, и като вкус също много ни допадат - вече втора година за рождения ден на дъщеря ни вземаме от там и сме много доволна - и всички гости коментират, че тортата е много вкусна

# 237
  • Мнения: 2 090
Pile^ ,много ти благодаря  bouquet

Сигурно е актуален номера,питах и в Здравния и там едно момиче ми даде същия Peace.Утре ще разбера със сигурност като се обадя Wink.

# 238
  • Мнения: 470
Здравейте момичета,
за тортите,които обсъждате и мен ме вълнува въпроса,че скоро ни предстои РД.За 1 год. и за кръщенето ги поръчвах в една малка сладкарничка да завод Найден Киров и много ми харесаха.На Средец съм купувала за вкъщи и са хубави,но за поводите не искаха да ми направят това което исках аз и затова не ходя повече там.Заинтригува ме сладкарницата в Халите,може да опитам там тази година.Във връзка с това искам да ви помоля да споделите лични мнения ако имате такива относно празнуване на РД в тези новите детски ценрове - Слон Балон и в Дунав,какви са цените ,какво предлагат и т.н.Не съм ходила в нито един от двата още.Предварително ви благодаря.
Върнах се да почета малко назад темата,че нали ме нямаше и видях че сте обсъждали боледуването на децата в яслите.Малката също е в 16 ясла,тръгна октомври миналата година и се побърка да се разболява.И тя до година и половина ми е боледувала един път сериозно-с пневмония в болницата и 2-3 пъти сме лекували гърло.Но после като започна всеки месец,а и като тръгна на ясла-1 седмица там,2 седмици в къщи.Началото на януари я пуснах за 2 дни и веднага се разболя изкара остър ларингит,оттогава си е в къщи и за сега е добре.Скоро май няма да я пусна,още повече и с това обединяване за което се говори поради ремонтите ще е някакъв кошмар сигурно,особено за новите дечица.Чак не ми се мисли .

Относно майчинството аз винаги го получавам между 18-то и 20-то число на месеца.

Желая бързо въстановяване на всички болни - и малки и големи.

П.п. - Буми  имаш и от мен един глас за твоето ангелче.Много е сладка. Hug

# 239
  • Мнения: 199
Добър вечер! Аз и тук да си пусна обявата, може някойда прояви интерес:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=446185&cat=3
цената е за двете неща!

Общи условия

Активация на акаунт