Любители на кучета - 5

  • 23 010
  • 408
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 34
Здравейте, мн. са сладки кучовците ви  Hug Heart Eyes
еrota   аз ще пусна снимка на кучето ми при баба ми! Мама просто не обича големи породи и го занесохме при баба ми. В събота или неделя ще го снимам и ще пусна снимка Grinning
А пък по нататък ще пускам снимки на бигала Wink

Да знаете аз чета в темата но нямам време да пиша Embarassed   Ставам в 6:30 за у-ще Close

# 346
  • София
  • Мнения: 1 508
Сега от училище ли четеш, Етке?  Simple Smile
Да нямате ИТ?  Laughing

# 347
  • София
  • Мнения: 34
Сега от училище ли четеш, Етке?  Simple Smile
Да нямате ИТ?  Laughing
  Днес не съм на у-ще  Rolling Eyes

# 348
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Мдаааааааа, Кари е сладурка, но майка и е много несериозна  Sunglasses - в това хубаво време не иска да я доведе в парка.

# 349
  • София
  • Мнения: 360
Ането, Кари не само е сладурана, но изглежда и голяма хитруша Hug

# 350
  • Мнения: 575
Мдаааааааа, Кари е сладурка, но майка и е много несериозна  Sunglasses - в това хубаво време не иска да я доведе в парка.
Ауу какви обвинения Crossing Arms  Joy Вчера следобед бяхме там с мъжът ми и съм се оглеждала за теб с кучовците, но те нямаше Naughty

Ането, Кари не само е сладурана, но изглежда и голяма хитруша Hug
Хаха личи й явно. Понякога й викам Лисицо Laughing

# 351
  • Мнения: 459
знаем предимно тези, които ходим по изложби.
трябва да сме се срещали тогава Simple Smile

# 352
  • Мнения: 191
Здравейте всички!  bouquet
Незнам как не съм открила тези теми по-рано ooooh!...
Тук съм нова, но в кучкарството не съм - имам кучета непрекъснато от 1986-та година, когато бях още дете...е, сега вече не съм, минах през доста породи и в момента имам Американски стафордшир териер - Адонис.
Толкова много бих искала да разкажа за любовта ми с кучетата, че наистина незнам откъде да започна....затова мисля просто да ви покажа Адо и да продължа да си пиша с вас.
Не прочетох цялата тема...когато имам време и това ще стане...но е възможно да имам и познати сред вас тук, защото съм активна в кучешките форуми от 2004-та, когато имах едно вълшебно френчи - Sari4ka, която ни напусна през лятото на 2007-ма и оттогава ми липсва всеки Божи ден Cry...
Ето го Адонис:





# 353
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Знаем го Адонис(  от дог.бг). Следим го още от бебе  Sunglasses. Да ти е жив и здрав, а и младата хендлерка също  Hug!

# 354
  • София
  • Мнения: 360
Добре дошла Ели! Много е внушителен Адо!

# 355
  • Мнения: 197
_Ели_, Hug добре дошла!Адо е разкошен!  bouquet

# 356
  • Мнения: 459
Здравей Ели!
аз съм с чернилките и хинката ксю  Heart Eyes

# 357
  • Мнения: 1 335
Ха! Позната (кучешка) муцуна! _Ели_ тоз келеш съм го виждала! Порастнал е!  Heart Eyes

знаем предимно тези, които ходим по изложби.
трябва да сме се срещали тогава Simple Smile
Възможно е. Аз тази година пропуснах изложбите, защото исках да вкарам кучката в прилична форма, после тя се разгони (а съм категорично против да се извежда разгонена кучка на изложба! След нея никой в ринга не става за нищо), заплодих и т. н.

# 358
  • Мнения: 191
Благодаря ви за посрещането момичета!  bouquet
Елен, здравей!  bouquet Как са големите, черни рошльовци и принцеса Ксю? Simple Smile

Радвам се, че ви харесва моя мърльо и, че го познавате вече  HugHeart Eyes...малко е слаб за възрастта си, но от толкова кучета досега само той ми е толкова злояд Thinking. Въпреки това мисля, че не е толкова фатално, защото по-добре по-слаб и здрав, отколкото по-дебел куч, но и  с проблеми. Благодаря за хубавите думи за него Hug!
За изложбите Laughing...ееех...да ви кажа честно (някой знаят  Wink), ходех много повече преди, когато нямах родословно куче, отколкото сега. Така се получи, че това не ми е приоритет в момента, но въпреки това гледам Адонис да натрупа хубави титли, защото кучето, а и името му, го заслужават.
Но който сега тръгва по изложбения път....чудно хоби е това!!! Пътуваш, запознаваш се с хора, състезаваш се....прекрасно е! Peace

п.п. В другия форум вече по-рядко се весваме с Адо, че нали Клубния на стафовете има нов адрес Wink...но пък слагам снимки, когато имам нови в албумите на Адонис в снимка.бг....ще пускам и тук, стига да не ви отегчавам Blush

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 15:40 от _Ели_

# 359
  • Мнения: 134
снощи 03.02.2009
в раьона на Зона Б-5, бл. 7, последно е забелязана около стадиона
женско с кафяви очи, без каишка

0889712092





ХЪСКИ

Sad

Общи условия

Активация на акаунт