Здравейте на всички!Аз съм от Папагал и искам да разясня на всички, които ги интересува как стоят нещата.
...По този въпрос не мога да го затворя,защото ако знаете ,че това е двегодишен  труд.Всеки продукт е качван по отделно с описание.Всичко това съм го правила за да ев услуга на всички Вас.Има страшно много бебешки магазинчета,които зареждат една фирма с 5,6 позиции.А тук Ви качвам всичко,което излезе на бг пазара от всяка фирма(поне се старая).Поръчките скоро ще ги възстановя..просто нека ми порасне малкия.Не разчитам на никой.Сама си поддържам магазинчето,опаковам стоките и т.н.През повечето време малкото ми дете е с мен в магазина..Така ,че си направете извод как работя.Просто в момента не мога да смогвам.
lusypo в интерес на истината не ме интересува какви грижи и проблеми имаш да си движиш бизнеса. Това си е изцяло твоя работа. Аз съм клиент и не ме вълнува, че ти не можеш да се организираш. Магазина ти е затворен, намирам си други магазини - слава богу, конкуренция има. Не мога да разчитам на твоя магазин, за съжаление. Желая ти успех!  Peace