Декември №96

  • 9 496
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 280
Ееее Дуце , по идеална от мен едва ли си , така че едва ли правиш по идеално кафе от моето  Mr. Green сега мисля да като една по-идеална да спретна едно и за съпруга  Flutter

# 256
  • Мнения: 337
Ммммммм...незнам за твоето , но моето беше идеално на аромат и перфектно на вкус .Уханието му още се носи навред  и изпълва  с нежните си ухания идеалния ми дом.

# 257
  • Мнения: 280
Сега ако напишеш и стих за идеалното кафе на идеалната съпруга и майка ... може и да се предам.  Mr. Green

# 258
  • Мнения: 153
Макси и Дари, благодаря ви, че ме отразихте! За съжаление нямам време да превръщам темата ни в чат, а и не мога да се сравнявам с вас по оригиналност, така че ви оставям да си комантирате на воля. Както сами казвате, нееднократно, всеки си има мнение, така че ще ви замоля да уважавате и тези, с мнение, различно от вашето, дори и то да не ви харесва!

Винаги съм влизала в темата ни с добри намерения и чувства, тъй като се вижда, че не  взаимно, няма да пиша повече.

# 259
  • Мнения: 337
Сега ако напишеш и стих за идеалното кафе на идеалната съпруга и майка ... може и да се предам.  Mr. Green

Искаш да чуеш идеалния стих ли  Joy

# 260
  • Мнения: 543
Бреее, човек да ви остави малко без контрол и изписвате десетина страници Simple Smile Много са се развихрили страстите нещо. Аз днес като една майка параноичка все пак заведох детето на доктор, макар че беше ясно, че е реакция от ваксината. Обаче пъпките бяха почти изчезнали. И лекарката вика: "Ама това ли са?" За смях станах, ей! Обясних й, че вчера са били много повече, тя каза, че е типична реакция от ваксината, от рубеолната компонента. Питах изрично, не е заразно, така че засега, да чукна на дърво, сме окей за партито. Ако все още има желаещи... Надявам се наистина, че всички сме достатъчно отговорни мами и при най-малкия сопол, не бихме завели децата си на бебешко тържество. Аз поне за себе си гарантирам.

# 261
  • Мнения: 280
Сега ако напишеш и стих за идеалното кафе на идеалната съпруга и майка ... може и да се предам.  Mr. Green

Искаш да чуеш идеалния стих ли  Joy
Да бейби , погали ми ухото  Mr. Green (очото)

# 262
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен.До сега не съм се включвала в този форум,но ще ми е много приятно  да си пишем и да споделяме опит в отглеждането на малките дяволчета.

# 263
  • Мнения: 280
Добре дошла   bouquet

# 264
  • Мнения: 543
Здрасти, jurova!

# 265
  • София
  • Мнения: 165
jurova, добре дошла.

Цвети, вашето "финено" дупИ, ще се изгуби в петица памперс. Борката, който в момента гони 13 килца ползва все още четворката.


Нашето д`пе е 12+ килца и от мнооооооооого отдавна сме на 5 - ца слип ен плей - памперс. Спим с високо вирнато дупе, но може би защото имаме и коремче не ни пропуска. Най-много след второто изпито с вода или сок шише може да прелее  hahaha. Ама това рядко..  Thinking се случва.

# 266
  • Мнения: 2
добре дошла на новата мама    bouquet Днес да ви се опла4а Стефани беше непоносимо ревлива  #Crazy Направо ме побърка,за апсолутно вси4ко което посо4и и не и се даде на секундата запо4ва един реееееев.Сега слава богу заспа,и мога да седна спокойна и да напиша 5,6 реда.Явно от зъбките е неспокоина,защото видях 4е и предните горни излизат  Thinking пък не се и храни както обикновено прави

# 267
  • Мнения: 127
А добър вечер!Два дена не съм влизала във форума,и к'во да видя-10 страници,че и повече! Mr. Green  Викам си "каква е тая активност,какво е това чудо",а то какво билооо...Но няма лошо,всеки може да си изкаже мнението,нали за това сме тука. За шарките-ясно,че колкото по-рано се изкарат,е по-леко,ама чак пък насила да търся контакти с болни да ми заразят детето...И в моето семейство има много лекари,майка ми е педиатър,но не ми е дала такъв съвет.В крайна сметка няма да ги подминат шарките,нали ще тръгнат утре други ден на ясла и градина,там ще имат предостатъчно контакти с всякакви болести!Туй е мойто мнение!

За Борянка какво да ви кажа-ходи вече доста стабилно,в събота и правихме прощъпулник.Избра си от наредените предмети четка за зъби Grinning  Цвети,колежки ще стават с Юлето-нали и тя четката хвана,пастата ли беше?!Ето някоя снимка от нас,да си ни припомните Laughing

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334178&pid=10202827

Храни се добре,не че много и личи.Не я знам колко кила е,последно се теглихме преди годинката,беше 8.500.Даже напоследък оставям с впечатлението,че храната не и стига,та мисля да увелича дозите или да включа някакви междинни "похапвания".И тя е от не-пиещите мляко.Откакто я отбих-малко преди РД-то,яде кисело мляко с лъжица,или пък разни кремове с прясно мляко,грис,кисели,както и попара със сирене,та се надявам от тях да си набавя необходимите вещества.Какво другоооо?Сокове не пие,само вода,плодове и давам пресни пасирани,или плодови пюрета.Иначе сме на кухня,а събота и неделя от нашите манджи яде и чат-пат,когато не са подходящи-пюрета за над 8 месеца.Засега има 4 зъба.

  За спането-спи един път на ден около час и нещо,два,а вечер заспива към 20.00.Заспива си сама в леглото,но проблемите идват след това-към 1.00 или 2.00 през нощта се буди с рев и нищо не може да я успокои,освен да я гушнем при нас на спалнята!Веднага откъртва,но ако реша да я върна в нейното си легло-пак рееев.И си спи при нас,което хич,ама хич не ми харесва!Аз искам всеки да си знае мястото!Да се надяваме,че е временно явление Sad

Добре дошла на  jurova welcome,включваш се в един от интересните моменти Grinning

И да не пропусна да кажа,че много са пораснали и сладки дечицата-тези,на които видях снимките-подстригания Фил,Марти в гардероба,Стефи,Нинката...

Ами...освен да ви помоля да ме извините за дългия пост,но ми е дошла нещо музата днес,а и не знам кога пак ще мога да се включа,че тръгнах на работа-временно.Пожелавам на Софийските мами весело изкарване на общия рожден ден-сигурна съм,че ще има такъв,и чакаме разкази и снимки!

Макси,да чакам ли стиха или да ходя да си лягам? Joy

# 268
  • Мнения: 2
ДАНИ,не можем да видим снимката на твоята бонбонка,иска ни парола,поне на мен  newsm78

# 269
  • Мнения: 280
Дани , ще стават колеги с Филип ша знайш  Mr. Green и ние четката за зъби си хванахме. Албума обаче не се вижда , иска парола  Confused

Общи условия

Активация на акаунт