Клуб на Готините Баби - 58

  • 35 004
  • 451
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4
Здравейте момичета не съм ви чела но бързам да се разпиша в новата темичка.
Дано само весели случки да споделя ми.
Лека вечер аз отивам да ви чета.

# 76
  • Мнения: 4 369
ЯНЧЕ,благодаря за поздрава и още веднъж благодаря за това,че си се сетила за мен!
само  че на младежа са му големички и широки банските  Joy
шетането остава за края на седмицата,защото тогава сина ми ще си дойде от софия.днес беше по-скромно в семеен кръг.
ДИДИЯ,вижда се твоя поздрав на  страница 4 и аз ти благодарих.не разбрах за този ли става дума или за някой друг поздрав?

# 77
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аааа мойте кюфтаци бяха пил. дробчета на фурна.  Peace
Хапнах подобаващо и за десерт кремче и сега съм готова за у кревата.  Laughing
Утре почвам леките хранения ПЗ.  Mr. Green Великото тъпчене мина , днес беше последния ден от тая серия.  Grinning Иначе бая 5/5 ме чакат.  Blush
Имам си вече и лентичка , всеки ден ще правя корекции на кг.  Crazy

Майче , честита награда и голямата ти пожелавам - пътешествието.   bouquet

# 78
  • Мнения: 77
Здравейте, милички!
До преди малко нямахме Интернет.
Днес отидох във Владиславово, платих на майка ми храната, към Соц.грижи, обиколих им магазините на центъра и пазара. Купих си някои неща за хладилника и 2 кг. ябълки за мен.
Стефан купил от "Чико", магазин за храна за домовете пил.крилца и кюфтета, направих и една шопска и това вечеряхме. За мен ябълки. До колко часа ще изтрая- не знам!

# 79
  • Мнения: 4 369
ЖАБЧЕ,много сладка жабка си намерила Peace и колко позитивно е настроена,засмяна е даже Laughing

# 80
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
ЖАБЧЕ,много сладка жабка си намерила Peace и колко позитивно е настроена,засмяна е даже Laughing

Нищо не е случайно.  Peace Ма дорде я открия жабата зор видях.  Hug
А и дните ми се оказаха 14 , не 15. Уж на 05 почнах , ма аз и него броя и затова така се разминахме с календарЯ.  Mr. Green


Танче , кви ябълки бре.  Rolling Eyes
Забранени са , ако все още си на дюканската диета.  newsm78

# 81
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 300
 Момичета,аз вече съм ЧАО,че за разлика от Дюкенките аз добре си похапнах,включая и сланинка (крехкааа,с кожичка!ммммм)Направо на Танчето слюнка да й напълни устата!Малко да ви подразня,че вече чак в сряда вечер!

 

# 82
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яне , е с те т'ва немож ме съблазни.  Crazy
Аз горе долу се храня като преди само дето ми иде в повече мръвката и е без мазнина и въглехидратни храни. Доволна съм от себе си и волята. Тежкото мина , лекото започва.  Laughing

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 22:41 от babka_jabka

# 83
  • Мнения: 77
Янчееее, метни едно крехко парче, с кожичка към Варна! Имай милост! Да сложа едно парче на дилафа, леко да го мина на жарта, че ела гледай диети- забравям всичко, после пак!

# 84
  • София
  • Мнения: 472
Момичета и аз бях булка на 22 и на 23 вече мама. Но времената като че бяха други - не бяхме толкова претенциозни. Задоволявахме се с малко. В къщи идва едно моме, ама аз като не мога да съм лоша, пък и то ми се вижда добричко...
 Обещала съм да обзаведа стаята на внучето, а Огнян снощи ми каза, че са се спряли на легло - лека кола. Само легло и гардеробче засега да има място за игра. Намерих доста в нета, ама ако може някой да помогне с инфо. Хубаво да е формула 1, че сина е голям запалянко по нея. Той мачове не гледа толкова, колкота Ф1. Разбира се да е червена.
Янче, не разваляй диетите на Дюканките. Ние с тебе - по Тодоров ден, нали?

# 85
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Лека нощ и вълшебни сънища!

# 86
  • София
  • Мнения: 1 741
     Хей,пак изполягахте рано! За съня ли бързате или за нещо друго? Утре ще видя коя е сервирала първа закуската и дали е омесила баница!
     Аз тъкмо се инсталирах тук и вече се чудя дали ще си имам компания.

# 87
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яжка , ич не се чуди кой ще е.  Crazy
Гъбка ни е първа кипра по закуските.  Peace
Прави , струва и все вкусотийки сервира.  Hug

Айде отлитам към креватЯ.  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 4 369
МАЙЧЕ,виж тук.
това е голяма фирма в пазарджик.цените са по-ниски,защото те са си вносители.
преди време видях в каталога им точно такова обзавеждане


http://www.yavor.bg/

# 89
  • София
  • Мнения: 1 741
     Жабче,много ти е хубаво жабето в лентичката.
     Мая утре ще попитам Жоро,той работи в тази област и може да знае нещо.

Общи условия

Активация на акаунт