Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 8

  • 57 449
  • 378
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 651
Моята доставка за поръчка в lookfantastic беше 3.70 Rolling Eyes

# 361
  • Мнения: 63
Моята доставка за поръчка в lookfantastic беше 3.70 Rolling Eyes
Поничка (с крем)  Heart Eyes ти преди това поръчвала ли си от сайта - да не би цената да е такава, защото съм нов потребител Rolling Eyes избрах 3 продукта и получих чанта бонус към покупката, но цената за доставка ми излезе 9 лири и се отказах  Tired

# 362
  • София
  • Мнения: 154
Моята доставка за поръчка в lookfantastic беше 3.70 Rolling Eyes
Поничка (с крем)  Heart Eyes ти преди това поръчвала ли си от сайта - да не би цената да е такава, защото съм нов потребител Rolling Eyes избрах 3 продукта и получих чанта бонус към покупката, но цената за доставка ми излезе 9 лири и се отказах  Tired

доставката е 2,20 плюс 1,55 за всеки един продукт. И за подаръка ти взимат по 1,55.

# 363
  • София
  • Мнения: 238
Момичета, ползвали ли сте продукти на CHI? Итересуват ме по-специално шампоана и балсама за боядисвани коси. Заслужават ли си? В момента съм с Лореал - шампоан и маска и ми се иска да сменя.

# 364
  • Мнения: 595
Моята доставка за поръчка в lookfantastic беше 3.70 Rolling Eyes
Поничка (с крем)  Heart Eyes ти преди това поръчвала ли си от сайта - да не би цената да е такава, защото съм нов потребител Rolling Eyes избрах 3 продукта и получих чанта бонус към покупката, но цената за доставка ми излезе 9 лири и се отказах  Tired

доставката е 2,20 плюс 1,55 за всеки един продукт. И за подаръка ти взимат по 1,55.
Правилно! Аз поръчах в петък от lookfantastik. Поръчала съм си 4 продукта и един подарък и ми взеха 9 и нещо за доставката. Ще споделя впечатления като дойде поръчката.

# 365
  • София
  • Мнения: 651
Поръчах този комплект от lookfantastic в петък след обяд (03.04.2009) и вчера (07.04.2009) вече си измих косата с тях. Е много експресно дойде. И са много хубави продуктите - наистина придават обем - доволна съм

# 366
  • Мнения: 2 109
Накой има ли отзиви за Матрикс? Вчера докато ровех насам-натам попаднах на тоя сет и го поръчах MATRIX AMPLIFY PACK (4 PRODUCTS)- на много изгодна цена е. 3 паунда е доствката до БГ
Сега ми пристигнаха 2 шампоана на Матрикс от Ягодка ще ги тествам и ще кажа  доволна ли съм .Прочетох,че ти си доволна от твоите Peace

# 367
  • Мнения: 6 624
Поръчах този комплект от lookfantastic в петък след обяд (03.04.2009) и вчера (07.04.2009) вече си измих косата с тях. Е много експресно дойде. И са много хубави продуктите - наистина придават обем - доволна съм
Я кажи какво включва комплекта освен шампоан и балсам?

# 368
  • София
  • Мнения: 651
Спрей за обем - 250 мл и лосион за обем 125 мл ( и двата без отмиване) . Понеже и двете се водят 3-та стъпка в системата им за обем сега пробвах първо лосиона (той не е съвсем течен, по скоро е като желе) и съм много доволна от резултата. На следващото миене ще пробвам и спрея да видя има ли разлика

# 369
  • Мнения: 2 109
Сега разгледах двата сайта,които сте дали-английските.
Шампоаните Матрикс поръчани от мен от Ягодка ми избязоха 12 лв за 250 мл, а в англииските сайтове ми излизат 16 лв без доставката. Пропускам ли нещо?

# 370
  • Мнения: 515
Сега разгледах двата сайта,които сте дали-английските.
Шампоаните Матрикс поръчани от мен от Ягодка ми избязоха 12 лв за 250 мл, а в англииските сайтове ми излизат 16 лв без доставката. Пропускам ли нещо?

http://www.lookfantastic.com/hair/matrix/matrix-amplify/matrix-a … k-4-products.html

Целия комплект на промоция идва 15 паунда.

# 371
  • Мнения: 271
Цитат
Шампоаните Матрикс поръчани от мен от Ягодка ми избязоха 12 лв за 250 мл, а в англииските сайтове ми излизат 16 лв без доставката. Пропускам ли нещо?



Ако си ги поръчала от Ягода,когато имаше намаление на продуктите за коса,е възможно да са излязли по евтино.

# 372
  • Мнения: 289
Някой ползвал ли е Kerastase Nectar Thermique? Съжалявам, ако вече е обсъждано.  Hug

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 57
Да,аз го ползвам в момента,много добър продукт,доволна съм Peace

# 374
  • София
  • Мнения: 154
Сега разгледах двата сайта,които сте дали-английските.
Шампоаните Матрикс поръчани от мен от Ягодка ми избязоха 12 лв за 250 мл, а в англииските сайтове ми излизат 16 лв без доставката. Пропускам ли нещо?

зависи - аз примерно сравнявам от двата кое излиза по-изгодно, а и най-вече следя какви са валутните курсове в момента, дали ми е по-изгодно в паунди или долари. Също така и промоциите, и подаръците  Blush

Общи условия

Активация на акаунт