Хайде на Disney Live! - "Вълшебствата на Мики Маус'

  • 11 706
  • 178
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 255
Isa, ние на какви столове седяхме  newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 6 999
mam@, не помня... но беше приятно  Whistling

# 47
  • Мнения: 22 531
Направих поръчка през интернет,оказа се,че в НДК все още не могат да се купят билети,а и жената на касата не знаеше дали въобще ще ги продават.Ще ходим на шоуто от 15ч.на 19.04.,на осми ред на партер.Миналата година бяхме там и беше удобно и приятно за гледане.Наистина се пада Великден,ако някой е пропуснал.Аз  се зачудих защо има спектакъл на 20.04.понеделник и тогава ме осени мисълта,че е почивен ден,а то било Великден.

# 48
  • Мнения: 2 142
И аз се записвам в темата. Купих билетите миналата седмица. Ние сме на партер дясно 1 и втори ред

# 49
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Резервирах билети в Оркестрината за 18-ти, тези дни ще отида да ги получа от 6-ти септември. Ще питам и на място за пропуснатата отстъпка, тъй като редовно купуваме билети от тях. Не ми се рискуваше да взимам за малката от евтините, страхувам се от такива шашми.Simple Smile Взех накрая на реда, за да може да става да танцува, като миналия път. Сега е по-голяма и мисля, че ще й е доста по-интересно.


Имаше пост в темата за нашия месец, че миналата година на предишното представление едно момченце така се е изгубило  Cry . Всички деца са танцували и лудували на пътеката.
Е, накрая майката го е намерила , но нервите , които е изхабила!!!

Така че, пазете децата!!

# 50
  • Мнения: 1 426
аз пък върнах билетите

# 51
  • София
  • Мнения: 3 878
аз пък върнах билетите

защо така?

# 52
  • София
  • Мнения: 460
Аз също направих поръчката през Интернет като миналата година, получих отстъпката и живот и здраве на 19 април от 15 часа ще бъдем на представление. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 3 575
Айде и аз поръчах билети, на балкона вдясно ще сме ние Simple Smile

Ще се радвам да видя съфорумки там.

# 54
  • Мнения: 7
това ще е доста интересно .... непременно ще заведа дъщеря ми  newsm03 newsm10 smile3521

# 55
  • Мнения: 1 426
защото смениха датата на представлението, а планирам по-великден да отсъстваме от Сф

# 56
  • София
  • Мнения: 3 688
И на нас плановете ни се промениха покрай това предсталение,но мисля че си заслужава Simple Smile

# 57
здравейте, мами,
синът ми е на година и 7 месеца, през април ще е на 1,9 - искам да попитам мами, които миналата година са били на шоуо - малък ли е за него или мога да го заведа? Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 607
Аз мисля,че е малък,но ти най-добре си познаваш детето.

# 59
  • Мнения: 1 426
не е малък, малкия беше точно на толкова и поради същите причини не го взех, после съжалих, като му пуснах вечерта записа от шоуто, много беше впечатлен и цяла година за тоя Мечо пух ми разправя и постоянно ме кара да му го пускам. Имаше и по-малки деца.

Общи условия

Активация на акаунт