Отговори
# 15
  • Мнения: 465
Мерси за хубавите думи за новата ни тема.  Blush

Делта, мароканско е хубавото девойче, за което питаш. Имаше го и в миналата тема. Wink

Мария, много сладък линк! Много е замислящ, хубав много.  Heart Eyes

Алба, тежка задачка ни даде  newsm78


# 16
  • Мнения: 3 215
Привет и от мен!
Латеа, поздравления за положения труд! Добре,че се изучихте как се пускат теми  Mr. Green
Теди, аз на 13 бях на международен лагер в Белгия за две седмици. Пускай каката и не се безпокой. Ще се справи,няма къде да ходи. Таткото го прати на баща ми да го обработи - аз съм му една дъщеря, но винаги е стискал зъби и ме е пускал къде ли не. Винаги ме е насърчавал и подкрепял. Безкрайно съм му благодарна! Само така се става самостоятелен, разчитащ на себе си човек  Peace
Рейн, с митничарите шега не бива - никога при никакви обстоятелства не си правя майтап с тях.Особено сега са много чувствителни и могат да ти вгорчат животеца  Crazy
Белбейче, как си, мила? Расте ли коремът  Hug
Марси, права е Теди - няма отърваване от простотиите в детската градина, но е необходимо зло. Ако обаче е студено и неприветливо,аз бих потърсила по-топло място.
Деси, по-малките май винаги са по-оправни - аз бях най-дребната в класа,но момчетата много ме уважаваха и не смееха да ме тормозят  Mr. Green
Мария, хубаво са те посъветвали - спонтанността е хубаво нещо, но не прекалявай.Все пак идваме от различни светове.Мисли преди да задаваш въпроси,за да не обидиш човека. А,че има хора, видяли и лошо,не се съмнявай. Но всичко е въпрос на късмет и правилна преценка на човека. Успех! Peace
Алба, загадката май не се оказа толкова лесна,колкото предполагаше. Давай жокери  Peace
Иман  Hug Чудех се какво точно учиш  newsm78 Знам,че знаех, но сега не се сещам  Tired
Лили, да ти кажа от моята си позиция на непредубеден и освободен човек- тези иранки ли са какви са,но на мен много ми харесаха.Това няма нищо общо с религиозността,де. Просто са сладки  Blush Но на мен ми харесват много и египетските момичета - те се покриват по правилата, но просто се носят някакси модерно и стилно и са радост за очите ми винаги...
На всички пожелавам спокойна нощ! Praynig


# 17
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Момичета това е Мусолинито бееее

# 18
  • Мнения: 465
Detla, страшна си  newsm68 newsm81 newsm44

# 19
  • Мнения: 3 215
Латеа, драсни два реда на Дивиана да заключи старата тема,че хората още пишат в нея  Crazy

# 20
  • Мнения: 110
   DELTA DELTA smile3501
  Момичета, наистина не очаквах, че ще ви затрудни загадката.   Simple Smile  Избрах нарочно по-различна от обикновеното снимка, защото на всички останали е много разпознаваем. Браво на Делта за отовора.
  Бенито Мусолини

# 21
  • Мнения: 465
Спорти, писах ѝ.  Peace

Делта, стягай се да пускаш снимка. Ние чакаме с нетърпение   bouquet

Алба, в снимката ти беше коза, браво! Аз се забих в съвсем друга посока.  smile3555

# 22
  • Мнения: 0
момичета,дайте ми някъде  линк някъде из интернет да уча арабски бре:) поне азбуката да видя искам:)

и още едно въпросче имам- по арабските страни позволен ли е аборта? и ,ако да в кои?

# 23
  • Мнения: 110
  Latea, това беше единствената снимка на Дучето, която излиза на търсачка, без шапка или без типичната си стойка, с която е познат.   Grinning  В началото дори се заблудих, че не е с униформа.....е, пак е с нея, но не толкова натрапваща.   Peace
Чакаме ДЕЛТА,  да    bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 18 043
Мария,
Принципно на първа страница на всяка от темите има няколко линка към онлайн курсове по  арабски..Но незнайно защо, в момента, на мен поне не ми се отварят...Затова ти пускам друг:
http://www.searchtruth.com/arabic/lessons/unit1_writing.php

# 25
  • Мнения: 0
Мария,
Принципно на първа страница на всяка от темите има няколко линка към онлайн курсове по  арабски..Но незнайно защо, в момента, на мен поне не ми се отварят...Затова ти пускам друг:
http://www.searchtruth.com/arabic/lessons/unit1_writing.php



маамуууу никога няма да схвана нещо! егати различното от всичко,което познавам до сега. (благодаря:))

# 26
  • Мнения: 3 804
Mария поне тук правят до 40 тия ден-oфициално,след това оба4е ако се уговориш с лекар няма да ти откажат.Така 4е тук аборта е позволен

# 27
  • Мнения: 569
   Хайде и аз ! Здравейте на всички! Чудесна тема Латеа-   bouquet  bouquet  bouquet

   Не мога да ви смогна -последните 2 дни сте набрали скорост и успявам само да попрочета Embarassed

   Засега  само запис от мен , а утре на свежа глава ще се включа с кафенцето! Лека и спокойна нощ на всички!

# 28
  • Мнения: 927
Добро утро, девойки  kaffeetrmker_2 !

Цитат
Иман   Чудех се какво точно учиш   Знам,че знаех, но сега не се сещам 

Олди, Приложна лингвистика съм - англ. с арабски. Сега се подготвям за изпита по арабска история - доста неща знам, но от лекциите научавам и нови  Grinning
Деси, ако сте в Дамаск лятото може и да се видим  Grinning. Мисля да отида на едномесечна специализация в Дамаския университет ( не съм сигурна на бг дали така се пише  Blush). Имаме възможност за безплатен курс там и ще кандидатствам. Единственото, което ме спира е, че е август и ще пропусна РД на Тарик  Sad.  Ти имаш ли впечатления от този университет? Там ли си завършила?
Някакви новини от Амал?

# 29
  • Мнения: 1
Добро утро,

Ех, голямо затишие - кой на работа, кой на училище...Явно на мен се пада да приготвям кафето. Ето, вземайте  по чашка.



За да загреете ви давам една лесна загадка, че след това ще има трудна:

Какво е особеното в това изречение (освен, че тематично е свързано с нас...):

Дебел араб бара лебед.

Общи условия

Активация на акаунт