Отговори
# 210
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Дина,
тука всички се редят на обашка за диета. Аз не!!!
Идвам да ям торта Joy

# 211
  • Мнения: 3 215
Мда, те бахрейнците само тебе ще чакат..изплюскали са я отдавна, питай Дина,ако не вярваш  Joy

# 212
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ма верно бе Спортииии Rolling Eyes
 Joy

# 213
  • Мнения: 689
Маса ал кхейр!

Невена:хем не разбирам от парафюми,хем тоя не съм го ползвала,така,че коментар не мога да дам.Но знаех,че ще те привлече картинката Mr. Green

Искам да помоля някоя добра ПАКИСТАНСКА съпруга да ми даде идеи за закуска по пакистански Praynig
Какво предпочитат:сладко или солено,какво кафе,какъв чай,изобщо всичко.
Благодаря ви предварително Hug

Аз за гадните смеси в храната няма какво да кажа освен: Sick
Направо......правете хиджра сестри,по арабските страни поне има контрол на маста ако не на друго.

Мен пък ми допадна диетата на Арабския Жасмин.И аз мразя да пазарувам специално и най-вече да си готвя отделно от семейството.
Аз ще започна като ми дайде вдъхновението ,за сега ще се наслаждавам на египетските наденички:най-вкусните на света Party
Арабките не знам какви диети спазват,но масово ходят бързо или тичат в парка или на паркинга.
А индийците са водещи на тема спорт:и съвсем слаби мъже и жени тичат в или около парковете,не знам от религията ли идва това,но със сигурност е добър навик.

# 214
  • Мнения: 3 215
Със сигурност е добър навик,но аз ненавиждам тичането.Още от едно време,когато в училище ни караха да покриваме безумни нормативи от по два километра,например  Crazy Praynig
Каква беше диетата на Арабски Жасмин,че нещо не се сещам  newsm78

# 215
  • Мнения: 569
  Делта- не я слушай Спорти - винаги ще се намери   Laughing

  Тъкмо слагам снимки в Гитварския- от 1 месец не бях публикувала нищо там и ще сложа линка към Кулинарния албум тук, та да има за желаещите. Повечето неща са стари- само последните 10-20 снимки са от Коледа и последните няколко дни Peace

  Спорти- диетата на Арабси Жасмин е - от тези арабските хлебчета , плоските- разрязва едно на четири парченца и прави различна плънка , със зеленчуци най-вече, морков , краставица... и така си прави различни сандвичи. Има за допълване , но това се сещам на първо четене Wink

# 216
  • Мнения: 1 655
Здравейте момичета!
Аз май съм една от най нередовно пишештите тук, но наистина нямам време!
Много от вас ме познават и помнят ! Wink
 Та пускам една нова снимчица на Сами моето детенце да му се порадвате!
За мен какво да кажа, работа,работа, учене, тази седмица ми е последният изпит за семестъра, буквално ме е грабнало ежедневието и наистина няам време за нет освен да си проверя пощата набарзо преди да се трупясам в леглото!
ето и снимката!

http://www.facebook.com/photo.php?pid=230048&l=24a27&id=1316784947

# 217
  • Мнения: 502
Dina страхотна торта! направо ми останаха очите, въпреки че не обичам шоколад.
и на Сами снимката е много хубава.

# 218
  • Мнения: 569
 Креми Hug Аз често ви се радвам на хубавите снимки във Facebook, а на тази е като ангелче Сами Heart EyesДано скоро имаш повече свободно време за себе си- възхищавам се на упоритостта ти!

  Момичета , благодаря за хубавите дума на всички- много ме радва вашето признание!  bouquet
   
  Ето и линка: Внимание!!! Само за Делта и други , които НЕ са на опашката за диета Laughing


  http://dinaadel.multiply.com/photos/album/12#150

# 219
  • Мнения: 720
Дина ,ти си страхотия..видях снимките!  не стига че си хубавица ами и красиви неща приготвяш ти...не е зле малко уроци да ми  предадеш Rolling Eyes Wink приемате ли гости някой слънчев ден.. Wink

а тази шоколадова торта....я оставам без коментар. Peace

Олди..значи заедно мразим тичането / ама виж тичането по магазини ..там съм добра Mr. Green

# 220
  • Мнения: 3 215
А,Хари,това е друг вид спорт - там и аз нямам умора  Money  ooooh!
Дина,сетих се за диетата с питките - който си има арабски питки,може да си я прави.Реално тя също отговаря на принципите на разделното хранене,стига да не се яде хляб и домат  Peace Снимките в готварския ще ги прегледам след като изчистя с прахосмукачката - за десерт така да се каже  Mr. Green
Този Сами голям хубавец!Пу-пу да не му е уроки! Peace

# 221
  • Мнения: 110
Дина ,ти си страхотия..видях снимките!  не стига че си хубавица ами и красиви неща приготвяш ти...
  Аз също нямам думи,   smile3501 smile3501 smile3501    а откакто си сложила снимка- се каня да ти кажа колко си хубава   newsm03  (не, че не си го знаеш  Grinning )  .
 И като си представя само,  че съм от тези, чиято глава все се чуди какво да измисли  ooooh!  .......направо се засрамвам от разнообразната храна, която приготвяш.
  bouquet Hug  bouquet

  Наистина Сами е голям чаровник   newsm10

# 222
  • Мнения: 0
Dina767- разгледах саита, свалям ти шапка голяма майсторка си  chef  bouquet

Water Lily- мисля преди Monsoon_rain беше писала относно закуските, а и се надявам да се включи за да разкаже Hug
От мои наблюдения определена пият само ЧАЙ виждала съм как го приготвя моят приятел, значи на котлона се слага една малка тенджера с вода и пакетче черен чай и се добавя мляко което е в по голямо съотношение от водата,захар/и то доста за което винаги съм се учудвала Embarassed/ както и малко сол аз лично много го харесвам,на за мен е без захар и сол,като елексирче е Laughing. Виждала съм и друго негови приятели, но май се придържат към правенето само на омлети с доста подправки и доста чили JoyПредполагам,че се различава от закуските който ги пра ват в Пакистан и от тези които си ги приготвят тук

um_sami - детенцето ти е много сладко,да ти е живо и здраво!

# 223
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ох, това Самито голям чаровник newsm10
Динаааа, няма да ме оскавиш ти гладна виждам аааааз Hug
Бе Душа тоз твоя Беловед трябва да те къта като най-скъпоценното нещо на света. Верно Харриет много права!!! Хем красавица хем такива красоти и вкусотии по масата. Ти като нищо ресторант може да отвориш smile3501 smile3501 smile3501

# 224
  • Мнения: 3 215
Ау,Дина, като порастна искам да стана като теб  Mr. Green Някои неща не знаех какво са, от което ми се приядоха още повече  Crazy Не,че не знаех какво да очаквам - а именно кулинарни шедьоври, но този път си надминала себе си просто.  bouquet
Съветвам ви тези снимки да не ги показвате на мъжете си,защото последствията са непредвидими  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт