Отговори
# 255
  • Мнения: 465
На мен ми е по-скоро сташна  Confused Не бих я нарекла красива

# 256
  • Мнения: 3 804
латеа и на мен не ми харесва-но вкусове разни Mr. Green

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 12:18 от Дивиана

# 257
  • Мнения: 569
  Леле, какво правите? Докато приспа малкия 2 страници и половина сте изписали Shocked
  Имало е и по- тежки случаи де hahaha

  Теди- свърши ли си успешно работата в кухнята? Twisted Evil

  Спорти, Латеа - в този "спорт" , за който споменавате равна нямам... Малкия израстна по магазините , а пробните са му до болка познати , добре , че жените които работят там си умират да го занимават и закачат... Да не вземе да стане  моден дизайнер като порастне Mr. Green

  И на мен ми е страховита тази актриса , грима е вцепеняващ Blush

 

 Миме - успех с местенето!

Латеа, а на теб с изпита!

Снежна - ще ти изпратя рецептата на лични PeaceДа , това е разреза на същата торта.

 Иман- заредих се с плодове за утре- хайде- дано издържим Praynig За мен е трудно докато вида макар и малък резултат-после се мотивирам.

  Днес водихме малкия да го подстрижат , че имаше крещяща нужда... Толкова плака- незнам защо- колкото расте по страхлив става, и на преглед да отидем не иска даже на кантара да стъпне, а преди се радваше  Sad

  

# 258
  • Мнения: 333
Здравейте момичета! Аз се разписвам по късни доби, а утре сутринта трябва да ставам рано.  ooooh!

Лили Правилно ли е приел моя приемник, че тази актриса е от 4 катс?  newsm78 Тя бая на годинки била наистина.
А за Салма Хайек аз много отдавна бях чела някъде, че баща й е мароканец, а майката мексиканка?На Шакира баща й беше ливанец май? Нали се казваше Шакира Мубарак.  Thinking

Мунсън ти ли беше показала снимки от паки сватба? Че не помня вече ко съм чела и видяла.  ooooh! Каква красива булка само. Машалла!  Heart Eyes Останаха ми очите , ето на това според мен се казва красива жена. А дрехите й са страхотни.  Heart Eyes Възхитена съм!

Дина Браво.... голяма майсторка си?   Heart Eyes Много е хубава тортата, а само като си я представя и на вкус.

Деси , не обръщай внимание!  Wink  bouquet

Какво се реши последно с албума?  Thinking Втория вариант май наистина е по-добър.

Офф......... аз лягам, че утре няма да мога да стана.  newsm46

Ахлям саиида на всички фараши!   bouquet Hug

# 259
  • Мнения: 465
Сън не ме лови и ровейки из нета намерих нещичко за вас.
Нося малко подаръци, всеки да взима, които му харесват!
Heart Eyes



Лека нощ!

# 260
  • Paris, France
  • Мнения: 14 325
Привет,

Цял ден бяхме в ИКЕА. Купихме 3 броя от препоръчаните от Олд възглавници и сме много доволни. Изключително са удобни.

Олд, майка ми заръча да ти предам специални благодарности за възглавниците.  bouquet

Дина, може ли и на мене рецептата?

mariabutti, ти не се ли увличаше по къна и индиго преди години? В красива мама съм те чела.

Отивам да прегърна новата възглавница. Лека



# 261
  • Мнения: 927
Добро утро   bouquet
Дина, с теб съм  Hug
Деси, имаш лошия навик да вадиш на показ личната си кореспонденция - против правилата е ,а и не е справедливо, защото вадиш само част от всичкото писано. Не е достойно да се оплюват така хора - беше го направила и преди с някаква жена, която така и не може да се защити. Уважавам и теб, и Мария, и това, което си е ЛС, трябва да си остане лична информация.

# 262
  • Мнения: 800
Здравей, понеделник  Whistling  
 Tired
 Tired
 Tired


Мария, сирийското посолство ми е "под носа'   Laughing  спокойно, и на мен лятото ми се наложи да ходя там заради едни документи и бях много наплашена, но чичковците бяха много любезни  Sunglasses  Е, премериха ме отглава до пети, ама пусто любопитство, да разберат що за жена им краде поданника  Wink

Снежето, тц, не съм свикнала на братчеда-гнус и родата...  Да свикна- ознавачава да стана като тях , единствено тогава не биха ми правили впечатление. Добре си е  той, радва се на живота и снощи беше в нас и се наяде  Tired  И на всичото отгоре с цялата си наглост ми каза "мерси  за вечерята"   #Cussing out направо ми идваше да му изтръгна гръкляна...  Все минава между капките, идва с другите гости и така използва, че пред тях ще си мълча  Embarassed

Невенке, помниш  ли лафа за прическата на  вафкички  Laughing  всеки път ме разсмива като се сетя.  

Латея,
чудни са тези чехлички. В Бг има пуснати някакви подобия, ама само циганките ги носят,пък и май не са първо качество.

Дес
, има ли в Сирия такива, да си поръчам?

# 263
  • Мнения: 0
добро утро и от мен!



Шилан & Шиар   мале и как да се облека,като ходя в посолството? ох толкова ми е напрегнато всичко:( на работа ходя,почивния ми ден трябва да тичам до боровец за ключа,а в същото време трябва да съм събрала багажа,че новото момиче ще се нанася и къде ще го сложа един господ знае,а после трябва и да го прекарвам и да ангажирам хора и за това:( в четвъртък почивам,а в петък се нанася момичето,а аз нямам ключ от апартамента на хабибито ми:( защо да е лесно,като може да е сложно хахахах



Дина   мерси:) както виждаш много нерви,късмет и физически сили ми трябват:)

# 264
  • Мнения: 800
Мария, визитата до послоството я сложих в графа официални срещи, та затова бях с костюм  Laughing   

спокойно, не хапят  Sunglasses

# 265
  • Мнения: 689

Oууу,не е тая!
Леле,подведох се от снимката.
Брей,мислех,че съм я намерила Tired

Хариетке,къде си,не си ли на компа в тоя студ?
опита ли новите чайове на Липтон?
Чудя се белият чай какъв ли е на вкус..много полезен бил казват,по-полезен от заления,някой пил ли е?
Най-интрересното е,че новите торбички са с формата на пирамида  Grinning



докато копирах снимката видях тези сладури:

http://dontgetmestarted-lindasharp.typepad.com/dont_get_me_start … week40/index.html
последната снимка е трепач  Laughing

Дезърт:не,за друга говорех,от снимката на Дес.Никол се казва тая от Фор Катс и си е младичка.Разведена е и има едно дете,за което едва ли се грижи..живее в Кайро,да прави кариера жената,има няколко филма вече

http://tinasnet.com/forums/index.php?act=Print&client=printe … p;f=40&t=5589

Шилан-защо ти е уморен емотикона?Чехличките са ефектни,но на мен не са ми удобни:ниски и твърди

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 12:23 от Дивиана

# 266
  • Мнения: 800
Лили, как да не ми е изморен емотикона , понеделник е все пак, най-омразния ми ден още откакто тръгнах на детска градина  Confused
Понеделник- задължително оперативка, да се види каво съм направила миналата седмица и какво ми предстои за тази   Tired  Tired  Tired

А временцето е едно, мрачно, студено, дъждовно, само да си легнеш и да се завиеш, а котарака да мърка .....

# 267
  • Мнения: 465
Лили, тези торбички са копринени  Peace Някой от по-луксозните марки чай, опаковат в такива или само някой от специалните им серии.

П.С. Някой започна ли диета/режим от днес?

Редактирам: Момичета, правя тема. Следващият път обаче ще ми е предизпитно и не мога.  Peace

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 12:09 от Latea

# 268
  • Мнения: 569
   Здравейте момичета!

  Набъричко да се разпиша , че ще ходим малко на слънце , докато напича ...

  Лили- наистина ли е толкова студено при вас? Тук така и не дойде студа- не е топло , но поне има слънце и вятъра поутихна.Нито дъжд тази година(1-2 пъти и то оранжев) ooooh!

  Латеа- аз и Иман почваме , доколкото знам- на плодове днес Peace

  Кате Ш. дано ти е по-лека седмицата и бързо да се изтърколи Tired

  Невенка- имаш я! Заинтригувахте ме с тези възглавници- за съжаление при нас няма ИКЕА, но разбрах , че са отворили в Кобар- в Саудитска Арабия , а този град е на около 60 км от нас и ако ми се върже мъжо на а къла ще отидем , задължително ще инвестирам във възглавници Laughing а доколкото разбрах и цените не са никак лоши там.

  Тук в момента има нещо като панаир- веднъж в годината е за 8-9 дни. Повечето стоки са китайски , но има и турски , сирийски , ирански... Повечето неща са големи боклуци , но има страхотни спални комплекти , на 1/3 от цената им в магазините , а са добро качество и дизайни. Освен това съм хвърлила око на пердетата- но ще изчакам последните 2 дни , когато свалят цените още  Crazy

  Дезърт-мерси Hug

 Хайде , дано имае хубава новина от Амал днес Praynig Praynig Praynig

# 269
  • Мнения: 216
Добро утро ,момичета

още ли чакате форумското бебе- newsm32....
продължавайте Wink....
Амал е в родилното,преди час са и сложили свещичка за предизвикване на контракции...сега говорих с нея,след което си изключи телефона,че да не смущава процеса Mr. Green...
за сега болки няма,освен в крака hahaha,което няма общо Wink,но скоро ще се почне(изпитала съм го)
Ншаала,ако всичко върви добре-до довечера Амал ще е нашата нова форумска родилка,а дотогава стискайте палци и се молете-да мине всичко нормално и възможно най-леко за нашата фина Амал Praynig..ако пък нещо не върви може да и сложат и система,да ускорят нещата Whistling
Амал с теб сме
 fingerscrossed sun Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт