Отговори
# 75
  • Мнения: 800
Дезърт, не вярвам да си станала безчувствена, просто си изградила защитна стена , за да  се предпазиш. Иншалла, скоро да се намери някой храбрец, който да се разбие тая стена  Praynig

Амал, дано имаш късмет за очите на бебка  Wink  Ама таз Шехерезада, като кадифе е ...
 А пък свекървата- дай боже всекиму такава свестна и добра свекърва.

 Дезърт
всичките ли турски свекърви са такива съкровища ?


Дина, скоро не си ни съблазнявала с манжички  Twisted Evil

# 76
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Добър ден Сладкодумки Simple Smile
Найра благодарско за кафенце. Моето обедно ама ми дойде тъкмо на време Hug
Пожелавам ти прекрасни мигове във моя любим град. Там си ходя редовно да се зареждам. А пък щто снимки имам от таааам Grinning
САРАТЕД абе Душа ама аз ако знаех, че ако познавам трябва да пращам снимки, хич нямаше да позная Laughing Ти ме хвана по без гащи беееееее LaughingАми аз незнам първо как се качват снимки  а още повече със такива личности. Мъчих се за аватара както са писали модераторите ама не стана и на мама големия вече Малчо дойде и със някаква друга програма ми у изшатка на пангара Grinning
ДЕЗЪРТ такава хубавелка беше като те видях, че хич не говори за тоз ДЮкан Hug
Ще ида да питам детеце ако е свободно да ми покаже как да метна тука една снимка на някой"убавец" Говям срам ама аз като незнам нещто си признавам без полиция Embarassed
На всички  Шехерезадки Hug Hug Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 18 181
Делта, Joy hahahaДушата ми напълни с тази твоя непринуденост...  bouquet
Не е трудно качването на снимки, ако желаеш на лични ще ти пиша как става.
Дина,и на мен ми залипсваха твоите кулинарни творения, радост за окото, жалко, че и търбухът ми не може реално да им се порадва, а не само виртуално.. WinkКолкото до политическата карирера на каката, в случая се е справила добре.....Ама миналата седмица имаха да пишат някакво есе на бая философска тема ...Та господинът по литература й казал, че я очаква бляскава политическа кариера.. hahaha JoyДосущ като при политиците, есето й било изпълнено с високопарни и засукани фрази, които обаче в край на краищата нищо съдържателно в подкрепа на тезата й не казвали...  JoyУмрях си да се хиля като го прочетох...
Амал,бъди сигурна, че още неродената мома с лекота ще обработва татко си в бъдеще...Уж толкова се борят  арабските мъже  в частност /всички всъщност/ за наследник, а по мои наблюдения щерките са им голямата слабост....Прави се нашият тати уж на строг, това не може, онова не може,а накрая - като му се умилкват и го гледат с тъмните очи и гардът му пада моментално, привидната строгост изчезва... LaughingАз съм злобната в къщи Mr. Green, на мен по-трудно ми минават такива номера..
Кате,  трети ден е в който не ми се работи, значи верно е сряда...Ама на  мен от първия до петия включително са ми такива усещанията Mr. GreenШестият и седмият са за предпочитане..

# 78
  • Мнения: 3 804
http://nokia4arabs.net/index.php?language=english

от тук само с регистрация можете да теглите рингтонове,клипове и подобни

www.caiman.us

а от тук игри

# 79
  • Мнения: 1
Благодаря Ви на всички много! и на мен ми е любимия град,поне ще обиколя и любимите си места Stuck Out Tongue Инша'Аллах да замина!
Дезърт,позна за диетата! почвам я от понеделник Grinning ще се опитам да мина ,но не обещавам..
Саратед,ужас е да! да мине и тази седмица! да се отпочинем..едно напрежение пу пу!

# 80
  • Мнения: 177
  Здравейте,
Деси-една питанка,че те няма на скайп-какъв беше телефона на голямата,че моя бил вчера при вас и взел нещо за Хамуди с две линии и тв.,но много не разбрах модела.Дано го има в магазина на девер ми ,да го сменим ,докато е време.
Теди-браво на девойката,а ти ще дообработиш нещата.Той и зет ми не ги пускаше племенниците без майка им ,те от лицея много пътуваха,но виж сега -голямата учи в чужбина,есента и малката ще замине. Нашия татко утре пристига,макар ,че родата не го пуска....Но за малко,скоро потегля на друго място.
Амал,аз очаквах ,че са се показали(розовите гащи),а ти бръмчиш с прахосмукачката.О, то  днес било бабин ден,така,че стискай и късмет.
На всички Hug

# 81
  • Мнения: 927
Амал, за Сирия няма как да взема малкия - това най- много ми тежи  Cry. Иначе сме си двамката във Франция и Австрия април месец  Simple Smile. И към Одрин и Истамбул ще ходим май, иншаллах - така че няма да ни е скучно тази година, живот и здраве  Grinning.
Магде, Деси много ще се радвам да се видим в Сирия  Hug
Теди, Кате, само граматическата основа ви трябва и вече и сами можете да учите. Ние обаче сме изучили толкова много, а все още не мога да се отпусна да говоря  Embarassed, може би защото учим фусха, а хората ми говорят на диалект. За това и искам да отида в Дамаск - там със сигурност ще го проговоря  Grinning.
Кате, аз съм му фен на сериала  Grinning. Дезърт беше казала преди ,че не го следи. Абе и аз видях из нета клип на сватбата на Шехразад с Онур, но нещо показват по тв и тя избягва.. newsm78. Гледам и в един турски сайт   www.diziport.com - има и американски и турски сериали ( за филми не съм сигурна  ).
Монсун, моля те, аз разбрах, че става дума за мен  Hug Не се притеснявай, ние сме доста и е трудно да се помни на всеки ника. И аз често се обърквам  Blush

# 82
  • Мнения: 2 804
Привет дами !
Лелеееееееее , много съм куку вече чак сега се загледах и видях темата .
Поздрави на всички ви и много здраве !
Деска , мерси . Hug

# 83
  • Мнения: 927
Хеей, Дани, здравей!! Hug Hug
Питах за теб и май Марси каза, че сте добре. Как са малките красавици? Къде забегна ти? Липсваш ни!

# 84
  • Мнения: 38
Добър вечер
И честита нова тема
Днеска стана една седмица от как оперираха сина ми.
Седмица мина и ми хленчи че го боли ухото,и то само вечер
Немога да си обясня на какво се далъжи,
водих го на лекар в понеделник , нищо му няма на ухото.
Гевези се не яде,говори ми с мимики и раце
нагъва само  сладолед ,жалета и коронфлекс.
С лед малко ще го сложа в албума си да ми видите красавеца.
Прегръдки на всички
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 85
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Да кажа и аз привет на Дани и браво за изпита !

И за който го интересува - няма да се слабее явно с Дюкан ...опитах да направя ударни дни и умрях от бъбреци , наливах се с по 3л вода - не помага . Хапнах салата зеле и ме успокои . Ужасна болка , не издържам . Реших да остана на леки меса и салатки , някой плод и млечице . Ако някой е имал тези проблеми и е пробвал по - лека диета - приемам съвети .

Спорти - кажи ми нещо повече за разделното хранене , може да ми е по - възможно да го правя . Отчаях се ...и съм много изнервена , но то има и др. причини ..как да е ...


А . Жасмин
- радвам се да те видя ! Нека по - бързо ти се възстанови юначето , желая от сърце ! И ела в котешката тема да си представиш сладурчето ....играйка ли , прави ли бели ...

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 20:25 от Кълбовидна Мълния

# 86
  • Мнения: 3 215
Добра вечер на всички! Hug Не мога да сваря да пиша - само чета и забягвам по задачи  Crazy
Започвам отзад напред:
Мълнийке, аз с разделното не само отслабнах (то тогава нямах нужда,но все пак),но и се преборих с артита (а като бонус - и с гатрсита).Моят лекар е ирисолог и лекува с билки и мед.Има и медицинска специалност - невролог е. Та той ми каза коя книга д аис намеря и следвах неговия съвет - защот има няколко различни разделни хранения. Ето заглавието - малак зелена книжак - ако не я намериш,ще измислим начин да ти я пратя:Владимир Леви/Лиялана Куманова - Разделно хранене-Ръководство.издателство Здраве и щастие от 2002г. Майка ми мина на разделно от солидарност с мен и свали без усилие 7кг. Най-важното е,че това не е диета,а начин на живот. Аз и сега що-годе го спазвам,но тогава една година бях абсолютно стриктна и не съжалявам изобщо  Peace
Амал, каквато зодия - такава.Да е живо здраво само и да се роди бързо и безаварийно  Grinning  Peace
Теди, каката ти е спестила първоначалняи разговор. Остава само да затвърдиш постигнатото от неа - ако толкова трябва,пусни някоя и друга сълза и ти  Cry Mr. Green
Лили, работата е в офис,не е нещо забележително,но е добре подплатена финансово.Не е в хотел,ако това ти мина през ума.Няма хотел тук,който да ме заслужава  Naughty (пък съм и скромна ... Blush)
Дани, тъкмо днес мислех да питам за теб!  bouquet Поздравяват те за изпита - за шофьорския ли става дума - ако да,и аз те поздравявам  Peace
Наайра, много се радвам,че с еочертава романтина среща в Истанбул - по-добре нямаше как да го измислите...в града витаят любов и силни страсти  Heart Eyes
Дезърт, добре,че настинката те е подминала,но яж повече плодове и се движи поне по малко на чист въздух - така ще пребориш умората.Ходи на разходка в Морската градина  Peace
Кате, това с прането на юргана на ръка е изумително - много яка бг-ка си - то се иска доста сила за такова начинание  Crazy
Дина, дано Дани да кашля по-малко вече  Peace Пак правя лазаня   chef Обаче не знам как ти имаш време да правиш снимки на храната - при нас тя се изяжда бързо и качествено - до снимки изобщо не опираме  Blush
Наде, къде се затри ти? newsm78
Магде Hug
Сабинка, свалихте ли гипса?  bouquet
Делта, снимки лесно се качват.Нека момъкът да ти покаже как става,да си в крак с модата  Mr. Green

Разказват ми се приказки,но времето не ми достига.На уикенда се надявам..извинявайте  Praynig

# 87
  • Мнения: 38
Здравей Мълниике
Благодаря ,ще се отбия  да ви покажа  мойта мързеливка.
Искам нещо друго да  ти споделя,
може да съм го писала, но забравих.
Аз като родих 3 дете  се тъпках много за да имам кърма.
Е кърма нямаше ама за сметка на това
се подух като балон от ядене.
Предстоеше ми почивка в България, заради нашите трябваше да отслабна.
От моя не ми пукаше че съм дебела, ама нашите в Бг щяха да ми се подиграват.
Та аз си направих диета Ала Жасмин
Тя  каква беше:
Тука имат едн хляб като питки
на белият му викат Шанина черния ХабТа аз със черният  - режех го на четири парчета и
редях  във хляба:
веднъж стъргани моркове
веднъж стъргани краставици
веднаж ситно нарязани домати
и така какъвто зеленчук обичаш
ама пресен да е не варен.
Освен вода нищо не пиех друго.
Кафе пиех по една чаша на ден- даже със захар.
Ей с нетърпение чаках сутринта че да пия кафе
ха ха и го пиех бавно ама бавно че да не свърши бързо.

Та за резултата от мойта ала диета
За три месеца отслабнах 15 кила
без да ми се отрази  негативно
тоест нищо странично не ми се случи.
Бях си свежа като репичка като ме посрещна мойто мами Grinning
И корем дори нямах еее .
 Е то аз пет родих и никога не бях с голям корем.
Късмет лика съм била май,куриоза е че аз и с пете деца спях по корем
през цялата бременост.

# 88
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
фул4е, викам какво стана с вас, не  се появи доста време! явно малкият ти позлва екстрите да се  поглези, но няма лошо! важното да е здрав! радвам се ,4е се разписа!
мълнийке ,колко дни беше стриктна? аз имах същия проблем, но аз не издържам пове4е от 2 дни и минавам на смесения режим, само да си стриктна с него пак става, това кеото си приела е малко като нвд а, аз с него отслабнах 20 кила първия път!

# 89
  • Мнения: 16
здравейте и от мен и честита "нова "тема че аз докато се включа вие ще я изпишите Simple Smile
ние сме болни и двамата аз с ангина той с бронхит абе меко казано пълна лудница
незнам какво ще правим като дойде грипния вирус, днес по новините през деня по радиото говореха че в училищата в бургас се въвежда ходенето с медицински маски за да се предпазят децата от грипа който идва, но както всичко е само препоръчително но не е и задължително Sad
това означава че ще има грипна ваканция с много болни
пожелавам на всички ви да сте много здрави

Общи условия

Активация на акаунт