БЪДЕЩИ ЮНСКИ МАМИ! ТЕМА №22

  • 11 919
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Франческа, благодаря за новата темичка Hug
Тези цветя създават много пролетно настроение  bouquet
Айде да свършва тази зима и да става по топличко Sunglasses

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте и от мен в новата тема. Страхотна е! Както винаги страхотна работа на Франческа!
За статистиката отпред: Казвам се Анна, родена на 12.07.1980 г., зодия Рак.
Затова толкова ми допада Айас, като чета постовете им, ми ние сме подени през няколко дни разлика. Живея на село, Плевенско. Втора бременност ми е - каката е Андреа.
Миси питаше в коя болница съм лежала - В Авис Медика, и нямам думи да кажа колко съм очарована, отношение на персонала, условия, всичко е идеално, и не платих нито лев, минавам по Здравна каса. Водиха ни да разгледаме предродилните зали, родилната и операционната зала, всичко е на ниво.  Там ще раждам със сигурност, живот и здраве.

Сетих се да ви кажа, че доктора каза, че мисли, че бебето ще е момче, но не беше много убеден, та и аз се съмнявам. По-нататък ще видим. Аз продължавам да имам надежда, че ще е пак госпожица, но ще видим след 2 седмици.

# 17
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте, мами сладурани, и при мен поспиването вечерно време е доста трудно, почти не мигам. Трудно смогвам в службата, другарят ми по стая ме напусна поради това, че и тя е бременна в 2 / втория/ месец и аз останах да се боря с отбора на "лоште " , като си останах  съвсем сама. Но аз  съм мама
" Броненосец" трудно се отказвам, човек трябва да се бори с живота и си мисля, че това е още едно изпитание за мен. Не съм напълняла много, но почти не ми се яде, не че съм много слабичка де, не съм от фините мами. Много искам да ми пратите една паролка Praynig за да разгледам и аз тези хубави снимки от вашата среща на мами сладуранки. Надявам се също, скоро да ме включите и на първата страничка, с личните ми  данни: бременност- втора; години-32; дата на термин за раждане-12.06.2009г. , за сега пола на бебчо е неясен. Скоро съм на последващ месечен преглед на който се навявам вече бебо да ни се открие кой е и да не е толкова срамежлив.
Момиченце или Момченце ще нашето детенце. Hug След като мина прегледа ще пиша веднага, защото и без това само вечер ми остава време да ви напиша .  Между другото  искам да ви кажа че сте много, много позитивни и забавни, това което в последните месеци много ми е липсвало в моята трудна и сложна професия, но доброто настроение е винаги с вас за това много ВИ благодаря. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 21:17 от takanat

# 18
  • Мнения: 255
Бързичко напредваме с темичката newsm47
Нямам време да чета сега, но бързам да се похваля-в отбора на момичетата сме   stork-girl
Бебешори е добре, само искам да питам някой ако знае какви са нормалните размери на гънката на вратлето?
А, и термина ми се променя на 23.06-доктора не е сигурен колко точно е по-малко бебето, но го изчисли средно около 8 дни(заради късна овулация).
Сега и аз знам колко е хубаво като ти кажат пола на бебето  Grinning   Hug на всички узнали и на тези, на които им предстои-много щастлив момент  txtloves
Темата е много сладурска наистина!!!

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 22:20 от Fantasia

# 19
  • Мнения: 69
Франческааа, ще те прегърна като те видя!  Hug Темата е изключително красива и радва окото и душата!!! Благодаря тиии! Днес имах нужда от доза красиво и ти ми го даде!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
somebody, миличка, имала си ужасна утрин, но се радвам, че всичко е наред и си почиваш вкъщи. Добре разбирам ужаса от мисълта да родим предварително или нещо да се обърка. Всяка от нас го разбира, но за доброто на нашите бебчета трябва да сме спокойни и да мислим позитивно колкото може повече!   bouquet
Добре дошла на новата мама - Нана. Радвам се, че изяснихте въпроса с отпуската, защото и мен живо ме интересуваше.
Анито, радвам се, че си добре! Отдъхнах си! Оттук нататък - ти желая да не се оттървеш от спокойни дни и нощи!
Гъделичкова, бях ти обещала инфо за лосиона на Палмърс с какаово масло - май Мустелата ми се отразява по-добре, колкото и да не ми се искаше да го призная. Палмърс е ОК, но при разтягане с такива темпове като при мен, сякаш имам нужда от нещо "по-силно". Ще се мажа и сутрин, пък да видим дали ще се махне сърбежът в края на деня....

# 20
  • Мнения: 753
Somebody, наслаждавай се на почивката и се зареди с нови сили.
Момичета, много интересни неща сте обсъждали в края на предишната тема. Ще ги поразуча и имам въпроси, ако някой може да ми отговори, ще съм щастлива!
Франческа, невероятна тема - така хубаво ме настрои...Едно такова нежно излъчване има!
Мили мами, много съм щастлива, че моите малки подаръчета са се харесали Simple Smile
Честито на узналите пола! Фантазия, ти ще връзваш панделки, честито Simple Smile А ти какво си мислеше, че е бебчето?
Anyto, и аз съм твой симпатизант и нашата групичка се увеличава. В нея не липсва ли още Фантазия?
Албена, успех на прегледа при Мазнейкова!
Четох хубава статия за киселините при бременни в брой 1.2009 на сп.Мама както и за породени дечица.
Много ми се е издул коремът и гръб и кръст ме наболяват...това първия път го нямаше, чак в края на 8ми месец, как ли ще е този път по това време  newsm78
А кои от вас ги болят още гърдите?

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 21:29 от ayas

# 21
  • Мнения: 35
Франческа,поздравления за темичката! Разкошна е  bouquet

Аз да ви се оплача днес как си изкарах акълите/подобно на somebody/ - както си лежах и си гледам ТВ по едно време не си усещам корема,усетих че се изду много и като го погледнах огромен и твърд,ама много твърд #Crazy много се уплаших казвам ви.Болка нямаше никаква
Обадих се на док,ама тя ми каза че не била на работа в кабинета си и аз не и казах за какво става въпрос.Направо в сряда ще отида да ме види.
Като казах на сестра ми,тя като ми се развика как може да не кажа такова нещо на док и че това било контракция.
Сега съжалявам,че наистина не и казах,ама мисля утре да и звънна.Дано да не се повтаря повече Praynig
ayas, мен вече не ме болят гърдите.Поне не така както беше в началото.

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 21:17 от lili_to

# 22
  • Мнения: 753
Лили, все пак мисля, че ако не е продължило и няма други признаци, не е опасно или тревожно. Поне моят лекар ми е казал, че ако има продължителна болка, която не минава, тогава да се тревожа. А ти по принцип пиеше ли Но-шпа?
Разбира се, хубаво е да те видят на видеозон - там контракциите се виждали добре. Бъди смела и за всичко, което те тревожи, питай и притеснявай доктора си! Това си е много важно. Аз по принцип си мисля, че съм деликатна, но що се отнася до бременностите ми, все съм звъняла и дори и да е тъп въпрос, съм питала, чак понякога се мразя, но така съм спокойна. Не се бой, само бъди нащрек.

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 21:38 от ayas

# 23
  • Мнения: 35
Преди пиех но-шпа,но вече не.И аз се успокоявам с това,че се случи еднократно и то без никаква болка.
А иначе ми е интересно това с проследяването на видеозон.Ако случайно уцеля момента да,но иначе няма как да се види.

Между другото и аз винаги звъня за щяло и нещяло на док,но днес незнам какво ми стана и нищо не и казах.Може би защото знам,че веднага ще поиска да ме приеме в болница/най-малкото заради клиничните пътеки,за да вземат някой лев/ а аз не искам Sad

# 24
  • Мнения: 1 924
Франческа,супер оформление!

И мен днес ме стегна коремът,но доста силно,до степен да ми се доплаче от болка.Пих две таблетки но-шпа и почти веднага ми мина.
И се сетих,че с Яс също имах на няколко пъти такива болки-режещи и много гадни(раждането ми беше по-безболезнено,за сравнение!), но понеже бяха горе вискоко,почти при стомаха,не са били контракции...и досега не знам какво е било това чудо.

# 25
  • Мнения: 143
Франческа страхотно оформление браво newsm51 newsm74
Лека вечер на всички и ви пожелавам да спинкате спокойно и без болежки  Hug

# 26
  • Мнения: 255
ayas, ние с таткото бяхме доста убедени, че чакаме девойка(заради всички изчисления на пола-така показват), а и той много се надяваше на момиче. И все пак се почувствах изненадана-много приятно. Аз и на момче бих се радвала-ако док беше казал момче-това щеше да е голямата изненада  Joy
Анито, ти празнуваш 1 ден преди мен-аз съм на 13.07  Peace
Качих 2 снимчици в албумчето-едната ми я пратиха на имейла от село е, затова си я харесвам Simple Smile

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 23:12 от Fantasia

# 27
  • Мнения: 1 291
       Момичета включвам се само да споделя с вас, че утре (20 януари) имам 7-годишнина с моя приятел, започваме 8ма.Много съм щастлива!Той е прекрасен човек и съм си живяла живота покрай него, обиколила съм половин свят по екскурзии(качих се на айфеловата кула,празнувах нова година в пустинята,и карах ски на 15 юни),решили сме да не се оставяме да живеем по течението, а да се стараем винаги да правим хубаво на другия и да живеем така все едно ни е за последно,не съм ограничавана в нищо,не съм лишавана от нищо,винаги ми е весело,имаме общ бизнес, обичаме се по равно, и най-важното очакваме две дечица!
       Много съм развълнувана и реших,че мога да ви споделя своите мисли. newsm76

# 28
  • Мнения: 108
Здравейте, момичета, исках да ви питам колко резултата са ви излезли от БХС, аз моят го видях по интернет, но имаше следнните неща - алфафетопротеин, човешки хорионгонадотропин, после моят риск и възрастовият. Стойността на второто, ЧХГ-то,  ми беше доста по-висока, въпреки че на феталната доктор Томова ме успокои, че всичко е наред с бебето. А четох че на другите в резултатите има отбелязани други неща. Ако можете ми пратете пароли за снимките, не можах да дойда и да ви видя, но бях болна от стомашен вирус, а и с контракции.

# 29
  • Мнения: 255
edno_momiche, честито, че си намерила Човека   bouquet
Приятно изкарване утре  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт