problem

  • 63 544
  • 1 222
  •   1
Отговори
# 1 185
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Напомням отново за осигуровките на Виктория, които Цеца /ОВНЕ/ продължава да плаща от джоба си всеки месец.

Сметката на Цеци е:
Прокредит Банк
гр.София, кл. Люлин
BG61PRCB92301008924620
BIC PRCBBGSF
Цеца  Петкова

# 1 186
  • Мнения: 278
Наталия,писах в началото на месеца на Цеци и и казах,че ще ги преведа всички пари,но за съжаление не мога наведнъж.Нито съм забравила,нито нищо-чакам парите за отоплението да ги преведът и ще пусна 50 лв,др месец пак и така на 3-4 пъти и като ги изчистя всички всеки месец ще превеждам пари за тях.За съжаление тя не ми отговори нищо,но я помолих да ги преведа на няколко пъти и я питах от миналата година от февруари ли са и за тогава са по 12 лв и нещо,а сега има увеличение и незнам колко са,но ще проверя.
Парите ще бъдат преведи до стотинка.  Peace

Ще пиша тук,когато ги превеждам,за да се знае


agileya,anita_bs-благодаря за паричките за наема   bouquet
agileya e превела повече и за следващия месец  Peace   

Пак казвам-ще пиша тук,когато преведът за отоплението,щеднага ще преведа 50 лв на Цеца.

# 1 187
  • София
  • Мнения: 796
Говорих с Вики днес. Добре са (като никога Laughing)! Все така да сте, Вики!! Grinning
Тя не иска да повдигам въпроса тук, но независимо от това ще съобщя - Дари има нужда от обувки, така че, ако някой има ненужни обувки/ буйки със стелка 12 см. и има желание, би могъл да ги изпрати. Peace

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 13:06 от agileya

# 1 188
  • Мнения: 620
Чудесна новина Hug

# 1 189
  • Мнения: 168
Аз да питам пак- някой скоро ще пътува ли.Събрала съм разни неща.  bouquet

# 1 190
  • Мнения: 278
днес преведох 40 лв по сметката на Цеци  Peace    когато излезе сметката ми за ток,ще имам повече яснота и ще мога да кажа кога и колко пари още ще мога да преведа по-скоро.

Последна редакция: пт, 05 фев 2010, 21:24 от viviqn_kata

# 1 191
  • Мнения: 227
Някой знае ли как са Вики и Дари? Имат ли нужда от нещо? Отдавна не е писала...

# 1 192
  • Бургас
  • Мнения: 338
Доколкото съм в течение, Дари има нужда от обувки. Но не зная размера на стелката  Rolling Eyes

# 1 193
  • Мнения: 2 584
Доколкото съм в течение, Дари има нужда от обувки. Но не зная размера на стелката  Rolling Eyes

Вики трябва да напише размера, гледам че е била активна сега

# 1 194
  • Мнения: 278
аз все съм си активна и все няма как да пиша от детето.Рут,по-нагоре го има-12 см,мерено крачето с чорапче.Един чифт ще свърши работа.Имам все малки обувки-18,19 номер.Пробвах му 20-малки са.Значи аз мисля,че 21-22 номер ще станат.

Благодаря на Хуманис за кутията с мляко на Дари и пюренцата.Веси,благодаря за всичко,което си пратила.Днес беше много хубаво време,тъкмо се поразходихме с детето.

# 1 195
  • Мнения: 448
Кой номер са обущетата дето ти пратих,по-големи май бяха...не помня... newsm78
Ако е 12 см стелка,голям мъж ще имаш Heart Eyes

# 1 196
  • Мнения: 278
Юле,5 номер са по вашата номерация.Те са малко големи отпред.15 см е стелката им на тях.Ей сега ги меря,за да ти отговоря с точност.Те ще са идеални за пролетта.

А той и сега си е достатъчно голям,за по-нататък не ми се мисли.Над 11 кг е и повече от 80 см е висок.  Shocked С мускулна треска съм на ръцете  Crazy

# 1 197
  • Мнения: 448
Да е здраво детето,това е важното.Нашия след 2 седмици болен сега е 10кг,направо се е стопил,тежко ми е да го гледам,едва ходи и залита...ма тва е друга тема.Ако Дари не е проходил що да го мъчиш с обущета?Аз още гледам да го държа бос да му дишат крачетата,че и бързо се потят на бебетата...

# 1 198
  • Мнения: 278
Да е здраво детето,това е важното.Нашия след 2 седмици болен сега е 10кг,направо се е стопил,тежко ми е да го гледам,едва ходи и залита...ма тва е друга тема.Ако Дари не е проходил що да го мъчиш с обущета?Аз още гледам да го държа бос да му дишат крачетата,че и бързо се потят на бебетата...

да са живи и здрави всички дечица...И Дари като беше болен много време отслабна много,но после много бързо си върна теглото,че даже и качи  Heart Eyes  Дано се оправи детенцето.
Аз в къщи го пускам по чорапки плетени,слагам го и в проходилката и така стои с чорапи.Но излизаме и навън и тогава е проблемно.А за вкъщи не са му нужни обувки.Ходи си така.
И наистина,че краката му се потят много,даже миришат понякога и аз се чудех защо е така  newsm78  Струва ми се нереално да му миришат краката като е бебче

# 1 199
  • София
  • Мнения: 796
Все забравям да кажа и аз на Вики - И нашият лекар препоръчва да не се носят обувки докато не проходи детето. За стъпалото било по-добре да е босо детето вкъщи (или по чорапи) и само навън да се обуват обувки (буйки де) за прохождане. Едната причина е заради запарването,а другата заради мускулатурата на ходилата.
Вики не споменава, но знам, че най-съществения й проблем е, че нямат лятна количка, а Дари вече не се побира в зимната. Тази, която Марина иска да й даде засега няма кой да закара от София.
Ако някой пътува до Монтана, моля да пише, за да прати Марина количката. Peace

Последна редакция: пт, 19 фев 2010, 22:46 от agileya

Общи условия

Активация на акаунт