problem

  • 63 481
  • 1 222
  •   1
Отговори
# 15
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Embarassed  Не съм си пила Гинкобилобата днес.

# 16
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Embarassed  Не съм си пила Гинкобилобата днес.

Нищо и утре е ден!   bouquet Hug

Иmах предвид точно това , което е написала ИВКА 10, а иначе в отговор на личното написах на kobra_   точно това пък което тиси написала RAVIA.

Затова и написах, че се надявам все пак нещо и от двете истории да е вярно, имайки предвид че в едната се разказва и за болно дете и ако се спекулира с такова нещо, ще е още по-грозно.  Peace

# 17
  • DE
  • Мнения: 967
Предлагам авторката да се защити, ако може!

# 18
  • Мнения: 2 471
Преди малко viviqn_ka четеше темата, но не написа нищо за да каже, че няма ощо с kobra_  newsm78

# 19
  • Мнения: 545
дайте линк към поста на кобра-та, но от ip-то на вивиянка няма постинг от 'кобра'. и моля, преди да оповестявате съмнения, споделете ги на ЛС с мод или през линка за докладване. спестява нерви и време.

еди.

# 20
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Дени, имам ЛС от нея.  Peace

П.П. Изчаквам да получа още информация от нея и ще обобщя какво се случва до момента.

T3-M4, наистина ще сме благодарни за информация! Peace

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 10:44 от RAVIA

# 21
  • Мнения: 2 471
Дени, имам ЛС от нея.  Peace

Извинявам се на момичето

# 22
  • Мнения: 278
Момичета,аз влизам,за да видя има ли въпроси към мен.Пращам ЛС на RAVIA и на мимоза пратих вчера,с тях общувам в лични.
Относно това,че не съм написала нищо,ще кажа,че просто ще излезе като оправдание,за нещо,което не разбрах ясно какво е.Ако имате възможност проверете как стоят нещата.
Ако имате въпроси към мен-ще отговоря,каквито и да са те.
По въпроса с недоверието,написах и на RAVIA,че сте прави,защото по необясними за мен причини хората злоупотребяват с доверието на хора като вас,готови да се отзоват.
Благодаря на всички ви.Успешен ден.

# 23
  • Мнения: 2 471
viviqn_kata извинявам се още веднъж. Аз не се сещам как мога лично да съм ти полезна, но ще следя темата. Успех!

# 24
  • Мнения: 278
няма за какво да се извиняваш-ваше право е да проверите как стоят нещата и да сте сигурни в човека отсреща.За мен няма проблеми.Аз влизах в "зачатие" и когато поставих проблема си там,те казаха да се обарна към вас,затова писах там.Техните проблеми са по-различни от моя.
Проверете каквото трябва,аз не съм много на "ти" с тези неща и незнам какво е станало точно,но аз съм тук,ще отговоря на всички.

# 25
  • Мнения: 4 195
viviqn_kata има подфорум самотни родители тук, там имамного заковани теми, кое какво и що ти се полага и къде да си търсиш прават и тн
сега, в кой месец каза че си, на лекар ходила ли си, в монтана ще питам дали имахме майки, с които да се видиш, за да могат да ти дадат съвет
поговори с баба ти, ще може ли да гледа бебчето, за да работиш ти
мисля, че можеш да я назначиш на работа да го гледа, д аи плаща общината а ти да работиш, но не съм сигурна дали в твоя случай без трудов стаж е възможно
трябва да провериш

# 26
  • Мнения: 278
Аз съм в 5-ия месец,вече го минавам половината.Ходя при един лекар на консултации.Той ме оперира 2 пъти.
Ще вляза в подфорума,където казваш.Писах на Равиа,че имам някакъв трудов стаж,подписвала съм договор,но до колко са плащани осигуровки-незнам.Ще взема номерче от НОИ и ще видим.
Баба ми не може да гледа детето,и тя попийва,даже вчера пак-винце,взима някъде.Ще пиша пак,че тръгвам за НОИ.

# 27
здравей миличка, да има майки които имат такъв проблем аз имам предложение по тази тема и аз като теб мисля да ставам майка можеш да дойдеш в софия и да си смениш адреса и можем да кандидатстваме и двечките за жилище тъй като и аз ще съм самотна майка така че помисли

# 28
  • Мнения: 4 195
помисли и за защитените жилища, или за времено настаняване, нещо такова
иди първо до НОИ и пиши какво си направила Peace

# 29
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Криси, момичето ми даде осигурителния номер, за да проверим какъв трудов стаж има. От там ще задействам някаква порцедура, но първо искам да разбера и аз как стоят нещата на място. Едно момиче вече се свърза с мен и изрази желание да се види с момичето на място и да поговорят. Говорих и за възможността за защитено жилище, но затова по-късно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт