Навън е студ и скреж, започна ФЕВРУАРСКИЯ бебевалеж :)

  • 19 488
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 25
А, и това на снимката е мъжа ми,ама му крия лицето,че съвсем ще се влюбите  Mr. Green Mr. Green hahaha

Ееееее, сега вече прекали  Joy Joy Joy Joy

# 271
  • Мнения: 592
Хей мами голям лаф - моабет днес - не за бебета, а за сладък кекс говорим цял ден. Между другото защо си мисля и аз че наистина към края на бременността е хубаво да се практикува. Спомням си дори през първата бременност че бях чела за ананаса - дали предизвикваше контракции  Thinking знам че имаше нещо такова - тогава преносих 3 дни и затова знам че към края беше много полезно да се папа - така че ето още една идея за по-нетърпеливите мами Simple Smile

# 272
  • Мнения: 2 784
Айде, сега опитното да си каже. Нападате от засада, затискате с големите тумбаци противника да не мърда. Ако протестира- отбивате с аргумента "На бременна жена не се отказва" или "С медицински цели- да родя по-лесно, мило!". И действате смело. Като свършите, ако искате да доубиете противника, може да кажете укорително:"Какво направи!? Нали знаеш, че не е добре за бебето." или "Ама аз исках само да се погушкаме, не друго." В момента на върховно удоволствие може да извикате:"Да, да!!!! Излиза! Излиза! Бебето излиза!". Гаранция, по време на лохиите ще бъдете оставени на мира. Милото ви няма да си поиска дълго, много дълго.
 Mr. GreenОх, ударила ме е простотията нещо!
Момичета, изпратила съм съобщение на всички за среща на 23 декември, т.е. преди месец. Mr. Green Само кремуцка ли се усети? Грешка, за утре става дума, да не ми дойдете след 11 месеца.
Хамелеонче, ананас да не е някакъв евфемизъм за орална любов? Или говориш за плода? Embarassed

# 273
  • Мнения: 592
Ламтурниче - изкефи ме тактиката ти ама това с "Бебо излиза" най-много  Mr. Green Laughing Joy
Говорех за плода ананас - без други задни мисли. Спомням си че бях чела че уж предизвиква контракции, но не знам в какви количества трябва да се изяде, понеже с каката преносвах и бях започнала да се притеснявам малко. Simple Smile

# 274
  • Мнения: 233
Прити, мила Hug знам, че скоро ще си пак в "отчетни"! babydust7 Flowers Four Leaf Clover

Дорабелла, айде, мацкооо, още малко и ще гушнеш жадуваната рожба! стискам палци за утре!

а от всички тия ваши приказки за секс...ми се дояде кеееекс, ааама, че стееее!

# 275
  • Мнения: 25
Аз за ананаса съм чела, че го консумират момичета след трансфер (при процедури ин витро и ИКСИ). Това ме навежда на мисълта, че по-скоро подпомага имплантацията, обратното на контракции....

Но може и да бъркам  newsm78

Аз лично много обичам и почти всяка седмица си купувам, но не са ми се увеличили контракциите от него.

# 276
  • Мнения: 242
Айде, сега опитното да си каже. Нападате от засада, затискате с големите тумбаци противника да не мърда. Ако протестира- отбивате с аргумента "На бременна жена не се отказва" или "С медицински цели- да родя по-лесно, мило!". И действате смело. Като свършите, ако искате да доубиете противника, може да кажете укорително:"Какво направи!? Нали знаеш, че не е добре за бебето." или "Ама аз исках само да се погушкаме, не друго." В момента на върховно удоволствие може да извикате:"Да, да!!!! Излиза! Излиза! Бебето излиза!". Гаранция, по време на лохиите ще бъдете оставени на мира. Милото ви няма да си поиска дълго, много дълго.
 Mr. GreenОх, ударила ме е простотията нещо!
Хамелеонче, ананас да не е някакъв евфемизъм за орална любов? Или говориш за плода? Embarassed
ахахаххаххахахахахахахахахаххха........... rotfImbo  rotfImaoЛамтурник,разби ме....  Ти уби всичко детско в мен Joy Joy smile3532

# 277
  • Мнения: 806
Айде, сега опитното да си каже. Нападате от засада, затискате с големите тумбаци противника да не мърда. Ако протестира- отбивате с аргумента "На бременна жена не се отказва" или "С медицински цели- да родя по-лесно, мило!". И действате смело. Като свършите, ако искате да доубиете противника, може да кажете укорително:"Какво направи!? Нали знаеш, че не е добре за бебето." или "Ама аз исках само да се погушкаме, не друго." В момента на върховно удоволствие може да извикате:"Да, да!!!! Излиза! Излиза! Бебето излиза!". Гаранция, по време на лохиите ще бъдете оставени на мира. Милото ви няма да си поиска дълго, много дълго.
 Mr. GreenОх, ударила ме е простотията нещо!
Хамелеонче, ананас да не е някакъв евфемизъм за орална любов? Или говориш за плода? Embarassed
ахахаххаххахахахахахахахахаххха........... rotfImbo  rotfImaoЛамтурник,разби ме....  Ти уби всичко детско в мен Joy Joy smile3532

 Joy hahaha
Да знаете, че моят мъж не се хвана на (На бременна жена не се отказва)

# 278
  • Мнения: 592
Mecholana - не бях напълно сигурна но потърсих малко инфо, за съжаление е на английски, но ако на някой му е интересно да заповяда Simple Smile :

http://pregnancyglee.com/?p=26
http://www.drugs.com/npp/pineapple.html

Ето и нещо полезно ако бебоците решат да покротуват и преносваме http://www.associatedcontent.com/article/1226804/natural_ways_to … abor_at_home.html - вътре пише и за чая от листата на малини Simple Smile

# 279
  • Мнения: 25
Mecholana - не бях напълно сигурна но потърсих малко инфо, за съжаление е на английски, но ако на някой му е интересно да заповяда Simple Smile :

http://pregnancyglee.com/?p=26
http://www.drugs.com/npp/pineapple.html

Ето и нещо полезно ако бебоците решат да покротуват и преносваме http://www.associatedcontent.com/article/1226804/natural_ways_to … abor_at_home.html - вътре пише и за чая от листата на малини Simple Smile

Ти да видиш... Наистина е странно  Thinking

# 280
  • Мнения: 95
Здравейте...и от мен!
Честит рожден ден Пате,много здрав късмет,любов и едно сладко бебче!  bouquet nbirthday  party023
Десика.аз бих с доверила на Ташков...то инак ако и на 10 лекаря да отидеш 10 мнения ще чуеш и пак няма да си наясно..стискам палци всичко да е наред.
Дали Боровинката не е родила..??????
Pretty,благодаря за пожеланията..и да ти се връщат..и не забравя да ни се похвалиш Hug
Момичета,ама стига с този кекс..вече не знам как  се правеше това newsm78от  2седмици нямаме кекс..и не се очертава да имаме Sad
Тони,пиши как сте с Криско Hug
Аз напоследък не пиша много..но ви чета, нещо съм много кисела  и нямам никакво настроение!!

# 281
  • Мнения: 1 797
Момичета,ама стига с този кекс..вече не знам как  се правеше това newsm78от  2седмици нямаме кекс..и не се очертава да имаме Sad

Деска, какво са 2 седмици Mr. Green
има и такива дето по 6-7 месеца сме на сухо ooooh!

# 282
  • Мнения: 592
Pretty благодаря много за пожеланията, пожелавам ти само хубави новини много скоро  Hug Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 24
Пу исках да напиша нещо специално нещо за фокси но ми спря нета та за това малко късно го публикувам  Rolling Eyes
Публикация  във вестника " Близнашки татко във шок след сексуално нападение от страна на добре познатата в сектантските среди Вержи, по прякор Фоксуната. Жертвата е в стресово състояние, загубил ума и дума... отказва коментар! Извършителкта е заловена, но при разпитите упорито мълчи и само доволно поглажда коремче ..."

# 284
  • Мнения: 592
Буааааааааааааааааахахахахаааа  Joy Joy Joy
Жестоки стеееееееееееееееее
Публикация  във вестника " Близнашки татко във шок след сексуално нападение от страна на добре познатата в сектантските среди Вержи, по прякор Фоксуната. Жертвата е в стресово състояние, загубил ума и дума... отказва коментар! Извършителкта е заловена, но при разпитите упорито мълчи и само доволно поглажда коремче ..."


Корема ме заболя да се хиля - малкото шуши ще се чуди какво става  Joy Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт