Магребски въздух вдишай -планински ли да бъде или от шиша?-8

  • 22 613
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 804
Привет дами !
Мърси , ма си хитруша голяма , как можа така да ме изкушиш !!! Stop
Вчера се справих успешно на изпита - листовките и днес ще почивам .
НА всички болни скорошно оздравяване . Praynig
А за шиша не искам да говоря направо се на трових преди седмица и ще ми държи влага поне за 10 години на пред .

# 16
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДАЛКА
бъбреци не болят от отслабване. Просто времето е такова. Аз съм така поне от две седмици. И топричко да се обличам пак ме фраскат.  Аз специално взимам Роватинекс и със него задържително Спазмалгон и това ми помага но както знаеш трябва и да пиеш  течности а по това време май много не ни се пият. Пробвай със чай от липа. Той много помага. Не зам на тебе какво по точно ти има на бъбреците.
Гледай сега детенце да оправиш. Ако имаш камаче или пясък чай от липа и това лекарство което ти казах но задължително със Спазмалгона защото отпуска мускулатурата и по лесно ще може да изхвърлиш песъчинка. Бе много е гадно...
Днеска честит празник не само на нашите баби но и на самите нас защото днеска празнуват дамите които са раждали не само милите ни баби!
Да сте живи и здрави момичета Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 59
ДАЛКА
бъбреци не болят от отслабване. Просто времето е такова.
Делта,няма такова нещо,от строга диета първо в бъбреците удря,особено хората които по принцип имат проблеми с тях.Особено ако е белтъчната,тогава се образуват много кетони в бъбреците ,дори самата урина става тъмна и придобива специфичен мирис.ЗАтова винаги докторите препоръчват консултация със специалист преди започването и.Имам много приятелки които си направиха същия проблем като Дала след строга и бързо сваляща диета ,така че умната ,не е шега работа .

# 18
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Да си кажа и аз , че и при мен се получи като при Дала - ужасни болки . Пробвах няколко дни да направя като ударни , но умрях от болки в бъбреците , колкото и вода да пиех не помогна . Вечер късно , за да си помогна , а и не издържах , хапвах салата зеле , морковче и веднага ме облекчаваше . Страшно чудо ви казвам , няма такъв смелчага да издържи на тази постоянна и засилваща се болка .... Явно Дюкан не е за мен .... примирих се тези дни и реших - ще хапвам постно месце , салатки , не съм много по плодовете , но по някоя мандаринка като лека закуска към 10 и след обед , че прегладнявам между храненията .
Нямаше да ви занимавам , ама щото коментирате ....

Далка ще търся друга диета , ако нещо ми допадне и го изпробвам успешно ще ти кажа !

# 19
  • Мнения: 59
Да си кажа и аз , че и при мен се получи като при Дала - ужасни болки . Пробвах няколко дни да направя като ударни , но умрях от болки в бъбреците , колкото и вода да пиех не помогна . Вечер късно , за да си помогна , а и не издържах , хапвах салата зеле , морковче и веднага ме облекчаваше . Страшно чудо ви казвам , няма такъв смелчага да издържи на тази постоянна и засилваща се болка .... Явно Дюкан не е за мен .... примирих се тези дни и реших - ще хапвам постно месце , салатки , не съм много по плодовете , но по някоя мандаринка като лека закуска към 10 и след обед , че прегладнявам между храненията .


Далка ще търся друга диета , ако нещо ми допадне и го изпробвам успешно ще ти кажа !

Да ,няма как да мине от вода ,според мен за отслабване и здраве само плодове и зеленчуци ,хем здрав ,хем енергичен,хем слаб,аз съм голяма почитателка на д-р Емилова и съм гладувала много пъти ,ефекта е уаууу,не искам да влизам в подробности въпреки че това ми е любимата ми тема и съм изчела тонове за здраве и диети .....но предлагам да спрем че не е за тази тема това което обсъждаме сега ,да не ни санкционират  Laughing

А и това с ударните дни е много ама мноооого голяма грешка ,която и аз съм правила хиляди пъти ,слава Богу нищо не ми се е случвало защото нямам проблеми ,но съм виждала приятелки как едва не припадат от болки след тези ударни дни ,не го правете ,нещата могат до доведат до сериозно последици.

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 20:51 от BeLLa111

# 20
  • София
  • Мнения: 3 778
Привет момичета,
къде изчезна Катето... толкоз дни, да не са й спряли нета  Rolling Eyes последните писания не ми звучаха много добре... направо страховито знам ли.
Дала, оправи ли се? Може да е някое камъче? Много вода - пове 2 литра на ден и чай, ако има от мечо грозде. Аз страдам от бъбреци, та се оправям с едни хапчета, но си знам и пия вода като за световно и никакво мляко, че работата става още по-зле. Дано скоро мине.

# 21
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ох , Белла , аз и от Емилова патих , не и това не е за мен . Щях да умра от рязко спадане на кръвното на 10 ден , но дълга история и там преджапах преди около 4-5гбез успех...и да , не е за тук .

И аз надничам за Катюша , но дали не заминаха на разходка с конника - дано да се щастливи !!!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 778
и аз имам много лошо отношение към Емилова. Една много близка приятелка повече от година не може да се оправи след нейните "съвети"  Naughty

# 23
  • Мнения: 914
Мълнийке  карай  с  зелевата  чорба    с  мен   Peace

аз  вече  свалих 2  ее,  не  че  съм  стрикна  ,но нали  кърмя      пък  ако  съм  скрикна  свалянето  става  бързо   

аз  пак  с  нея  си  свалих  преди  да  забременея 
  Аминчо    ми  е  развалил  доста  неща  в скипа     и  ме  потърси   че  да  те  копна 


Дани     bouquetи  честито 

Далка      Алла  шефик   Praynig  ако  имяш  нужда  от  мен  звънни  да  се  вкл   Hug

а  не  Дадоха   ли  на  Раян  антибиотик  след  случилото  се   newsm78  поне  нещо  слабо  Бактрим  или  друго

за  оббрязването  знам  че в  франсито   то  правят  при  деца  с  рискове  и  проблеми  с  бъбреците  и  навремето      писах  на  една мама  на  която    детето  имаше  същия  проблем  в  бъбречната  тема     но  баща  му  бил  с  предрасъдаци    Crazy  и не  давал   #Crazy #Crazy


да  се  похваля  и  аз   Аминчо  има  подобрение  с  креатинина  от 32  на  29   с  уреята  0т  2,16 на 1,15    авно  диетката   действа   Praynig сега има и  хормона  паратироид  малко  наднормено  но  ще видим   с  малко  дозировка     Ин  шаа  Алла
до   20  следващия  месец


ето  еееедин  сит  за деца   от 2 до 7 

Шакира  на  фр  е  нали  при  вас   се  говори   Hug
http://www.tiji.fr/Tout-Tiji/Ti-heros/Pororo/Videos/Chante-avec- … te-avec-Pororo-14

и  тук  я  има  Дора
http://www.tiji.fr/Tout-Tiji/Ti-heros/Dora-l-exploratrice



А  сега   М  Амин    гледа   Анбар    Crazy  по   джезира   чилдрън   Laughing

Деска  все  ще  питам   вие  гледате  ли    Ало Мархаба 

децата  получиха  вече  подаръците    и Сафия  даде  на  него  ,че и той  говори с  Анбар   Embarassed ама  не  отговаря  на  въпросите   Joy

каза   Ана  уахаббука  я  Анбар   Crazy

  Вили   чакам  те   Hug

# 24
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Благодаря Белла   bouquet
Ама който никога не е правил диети, още повече ударни хич незнае, че удря във бъбреците Embarassed
Дойде ли март месец и почвам да си хапвам по малко незнам защо, повече адреналин ли щто ли много ми е радостно и не ми се хапва.
Хубаво направи, че обясни тука на всички  bouquet
Мене например плодовете ми отварят повече апетит и ми стържат стомаха. Виж зеленчуци хапвам на тумбак-много обичам и те ме засищат. И като чета ми се струва, че всяка диета си е за точно определини хора. Опитвайте но със мярка. Абе вие си го знаете какво ви поучавам и аз Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 804
свеар пот време на време го гледат,сега са пуснали по наилсат нов детски канал-Бараем,ако иска6 да ти дам 4естотите за деца от 3 до 6 години е

# 26
  • Мнения: 914
Аха      Делта   така  е    ни  сме  с  бъбречна  недостатъчност и  сме  на  нископротеинова  диета  за да  работят бъбреците    добре  да  не  се  натоварват  де     bouquet

аз  лично  предпочитам  да  свалям  с  пост  но  нали  сега  кърмя  хич  не  издържам  ooooh!

да  ви разсмея  малко с  моята  Салма  тя  е  в  3 клас  онзи  ден  стоях  до 2 ч  да  и    оформям  едно  търсене  за  цветята  

и  тя  хитрата  отишла  при  учителката  и  и  казала  в  ухото  Ла  метрес  ,майка  ми  каза  че  ако  направя  добре  оформянето  ще  имам  бон  пуан  ,червена  точка  Flutter  и тя  и  дала   Joy
Невенке   съвсем  се  изгуби Hug

Ум    Яхия     bouquet  bouquet  bouquet

 ааааааааа   Деска    видяхме  го    Hugаз  пуснах   на  момичетата  в старата  тема  сита  за  него   за  сега  сме  само   с  сита  ч е имаха  изпити  но   от  четвъртък     са  в  ваканция  и ще го  търсим   Hug Hug 

# 27
  • Мнения: 90
свеарЧе ,шукаран за сайтовете ,супер са  Hug  bouquet

Цитат
но предлагам да спрем че не е за тази тема това което обсъждаме сега ,да не ни санкционират 
и заЩо пук да не можем да си говорим за диети ?Аз например  пиша само тук и на оЩе едно място(многоо рядко) и нямам време да анализирвам целия форум бг мама ,та нали темата е затова да си споделяме ,пък било то и за диети и за любовници  Laughing (хехехе майтап за второто ).Така да си дам и аз мнението  Flutter .Гладна диета тук никой диетолог не прави .Първо заЩото се свалят бързо еди колко си кила наведнъж и после след като се върне предишния наЧин на живот килата се възвръЩат ,та и се удвояват ....Внимавайте с гладните диети !!! Така най -добре е с поред мене да си направите схема на балансирано и здравословно хранене .Тоест на ден примерно да не се превишвате 1000 калории .Пример сутрин Чай с една бисквита и плод ,на обед зеленЧуци с месце или салатка ,следобяд плод ,веЧеря в 20 Часа супиЧка с филиика хляб(Черен) и край ,ниЩо повеЧе ,разбира се между тези хранения не трябва да Чоплите семки ,нито да гризкате Чипсове и никакви шоколади .След като видите ,Че сваляте ,прогресивно ,примерно в месеца един път си позволявайте 1 таблетка шоколад или неЩо което много обиЧате ,но с мярка и това го правите колкото се може по-рядко ....Ама това по принцип се прави като веЧе сте свалили желаните кг ...А да ,ако не консумитате достатъЧñо вода (около литър и половина) ,няма как да отслабнете ,като казвам Вода ,нямам предвид теЧни напитки ,а Чиста натурална изворна или минерална вода ...Успех на всиЧки и казвайте резултатите  Peace

# 28
  • Мнения: 59
Делта ,няма проблем,като не си правила диети ,дано и не ти се налага де,нормално е да не знае човек ,аз понеже се интересувам и все ровя ,чета и колкото повече маТриал толкова повече и аз се обърквам.  Hug   bouquet

Цитат
пък било то и за диети и за любовници   (хехехе майтап за второто ).

A майтап ??! Joy  Я започни това второто да тръгне приказката ,ще си кажеш ти всичко  Laughing  Hug ........[шегичка]

Абе хора нещо ме притеснява това отсъствие на Катето ,някой има ли и телефона там??Ако е отпътувала за Белгия все си мисля че ще намери нет да драсне два реда че е добре .Доста време я няма.
Тя нали каза като беше станал  проблема у тях че конника и беше прибрал модема да няма достъп до нет и да не се оплаче на майка си,да не е станало нещо пак така ,притеснявам се за нея.

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 05:31 от BeLLa111

# 29
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Да бе какво става със Катето Конникова?
След като и писах каква красавица съм я сънувала и повече не съм я мяркала тука Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт