Чакаме да дойде МАЙ, с бебчета ще бъдем като в рай! №17

  • 12 688
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 395
Slavaa и моят беше срамежливко и се криеше повече от месец  Laughing

# 301
  • Мнения: 849
Slavaa и bebZz, добре дошли сред нас! Пишете ЛС на Дидочка с данните си за първата страничка, понеже така и така ще пусне скоро нова.
P.S. Мамчета, на 21-ва страница сме!!! Да се въздържаме от писане до новата темичка. Лека вечер на всички!

# 302
  • Мнения: 83
Здравейте майски мамчета! Дидочка ако може и на мен едно  stork-boy в новата темичка. Предварително БЛАГОДАРЯ!               Slavaa ,аз също съм нова майска мама и аз като теб до сега нямах време да се включа във форума,но мисля че момичетата тук приемат всички Grinning.    За подутия корем mimity81  и аз много се притесних като ми се случи за първи път но моя добра позната акушерка ми каза че е нормално. Това били подготвителни контракции! Лека вечер на всички мамчета smile3503

# 303
  • Мнения: 10
Здравейте Май-чета.Добре дошли и на новите мами.Групичката расте усилено. Wink
Аз вече се справих с лошият грип и настинката.Благодаря на всички момичета,които ми писаха на лични с различни съвети.Лека вечер и само положителни емоции.

# 304
  • Мнения: 488
Добро утро на всички!

При мен всикчо е наред. Повечко са ми нервите, около ремонта на стаята, но щепремине скоро, надявам се, че вече съм се побъркала с  тези майстори.
Дидочка ще пусне нова темичка скоро.
miika  Hug
siska Hug
лято  Hug
къде изчезнахте милички? Защо не се включвате?   newsm78

# 305
  • Мнения: 25
добро утро мамчета Simple Smile добро да е раличка.как сте? Ох мен пак ме гони якото безсъние и съм като парцал. Sickбебо само рита че чак ме заболява и главата като се въртя из леглото иначе съм добре

# 306
  • Мнения: 79
Заповядайте в новата "темичка"    bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367008.0

Общи условия

Активация на акаунт