Д-р Мерджанов или Д-р Бабаков ?

  • 24 096
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 94
Кой от двамата да избера за следене на бременност?

# 1
  • Мнения: 47
Аз съм при д-р Бабаков и съм доволна. Преглежда ме без да ме "претупва", обяснява като го питаш нещо и винаги ще те приеме. За другия доктор не мога да кажа нищо, нямам наблядения  Peace

# 2
  • Мнения: 171
Аз не познавам д-р Мерджанов,но сам твърдо против Бабаков.Аз лично ходих при него в началото на бременноста ми и какво се получава,взимат ми кръв там в тяхната лаборатория и аз го питам кога да отида за резултатите,а той ми отговаря,да отида следващия месец на консултация....Съответно питам,ами ако нещо в изследванията не ми е добро?А той освен като лекар,се оказва и пророк,отговаря: О,те ще са идеални,но все пак ако има нещо ние ше ви се обадиме.И аз спокойна си отивам.Но така се случва,че след 2 седмици прокървявам и отивам при него,при което той вади ми изследванията,казва че са супер,преглежда ме,при което ми се скарва,защо аз съм си позволила да си остана вкъщи този ден,защо не съм отишла на работа,та сега и болничен му искам...................Ами не е ли достатъчно ,че съм прокървила и той самият ми казва,че имам отлепена плацента и аз и на работа ли да ида......Най накрая ми дава болничен и ми казва и повече да лежиш newsm78.....много тъпо,защото преди малко не беше на същото мнение.След това отивам,пак след 2 седмици на консултация,при което той пак ми поглежда изследванията,които стоят при него и се хваща за главата и казва:Абе,момиче,ти как си?
а аз седя и гледам :Ми добре съм............а той:Да ама не си хич добре,бързо заминавай в инфекциозно отделение,там да решават какво да правят с тебе.При тези негови думи ,аз не се сдържам и питам какво ми е,а той казва,че съм болна от жълтеница Sick
Е как така,незнам,но му казах,че аз не съм парче месо,та в инфекциозно да решавали какво да правят.И го попитах,нали изследванията ми са у него от един месец,как така изведнъж,той сега забелязва проблема.Значи той цял месец държи бременна с жълтеница,идваше ми да го обеся и му казах че няма да оставя така нещата.Отидох при друг лекар,на частно,който веднага ми назначи нови изследвания и се оказа че съм носител на вируса,но не че съм и болна.От тогава не искам и да чуя за Д-р Бабаков!Но все пак направи си извода сама

# 3
  • Мнения: 94
oхх,много объркващо!!!!!

# 4
  • Мнения: 46
Аз бих избрала Мерджанов и ме е яд,че не се записах при него да ми следи бременноста(посещавала съм го и съм била доволна),но вече няма за кога  Wink .Много е внимателен и обстоен в прегледите.Лека бременност

# 5
Аз не посещавам д-р Бабаков,но моя приятелка е ходила при него и е много доволна.Не говоря от опит,а казвам чужд.Дано да избереш най-добрия.

# 6
  • Мнения: 2 172
Аз не познавам д-р Мерджанов,но сам твърдо против Бабаков.Аз лично ходих при него в началото на бременноста ми и какво се получава,взимат ми кръв там в тяхната лаборатория и аз го питам кога да отида за резултатите,а той ми отговаря,да отида следващия месец на консултация....Съответно питам,ами ако нещо в изследванията не ми е добро?А той освен като лекар,се оказва и пророк,отговаря: О,те ще са идеални,но все пак ако има нещо ние ше ви се обадиме.И аз спокойна си отивам.Но така се случва,че след 2 седмици прокървявам и отивам при него,при което той вади ми изследванията,казва че са супер,преглежда ме,при което ми се скарва,защо аз съм си позволила да си остана вкъщи този ден,защо не съм отишла на работа,та сега и болничен му искам...................Ами не е ли достатъчно ,че съм прокървила и той самият ми казва,че имам отлепена плацента и аз и на работа ли да ида......Най накрая ми дава болничен и ми казва и повече да лежиш newsm78.....много тъпо,защото преди малко не беше на същото мнение.След това отивам,пак след 2 седмици на консултация,при което той пак ми поглежда изследванията,които стоят при него и се хваща за главата и казва:Абе,момиче,ти как си?
а аз седя и гледам :Ми добре съм............а той:Да ама не си хич добре,бързо заминавай в инфекциозно отделение,там да решават какво да правят с тебе.При тези негови думи ,аз не се сдържам и питам какво ми е,а той казва,че съм болна от жълтеница Sick
Е как така,незнам,но му казах,че аз не съм парче месо,та в инфекциозно да решавали какво да правят.И го попитах,нали изследванията ми са у него от един месец,как така изведнъж,той сега забелязва проблема.Значи той цял месец държи бременна с жълтеница,идваше ми да го обеся и му казах че няма да оставя така нещата.Отидох при друг лекар,на частно,който веднага ми назначи нови изследвания и се оказа че съм носител на вируса,но не че съм и болна.От тогава не искам и да чуя за Д-р Бабаков!Но все пак направи си извода сама

Дрън-дрън ,че пляс  Crazy
Бабаков ми е гинеколог от 3 години,раждах при него,сега живот и здраве пак ще раждам при него,зълва ми също  Peace
 Иключително съвестен лекар,всеки път гледа на ехограф,а за изследванията може да с еобадиш по телефона и да ти каже какви са резултатите  Wink
 Може би защото никога не съм имала проблеми през бременностите и всичко си е вървяло като по вода (да чукна на дърво),но съм адски доволна.Вече ни е като семеен приятел едва ли не.
 Да не говорим,че като раждах преди го изкарах посред нощ през единствената му почивна такава.Не беше спал от няколко дена,заради семейни проблеми и дежурства и пристигна веднага и всичко си беше супер.
 Определено съм много доволна от него  Peace

 А това за изследванията,явно не са били особено ясни,след като не ги е видял.Все пак се е оказало,че не си болна ,а си само вирусоносител  Peace

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
teodora_popova ,не е била болна,но явно Бабаков е достатъчно некомпетентен,за да не го разбере.Как може да пратиш бременна в инфекциозна болница с лека ръка?Освен това толкова късно да й кажеш за "болестта"?

Колежка се беше записала при него и го смени.Изобщо не беше доволна.

elfi4ka ,безпроблемна бременност всеки може да води.Професионализма проличава при проблемната такава.

# 8
  • Мнения: 171
teodora_popova ,не е била болна,но явно Бабаков е достатъчно некомпетентен,за да не го разбере.Как може да пратиш бременна в инфекциозна болница с лека ръка?Освен това толкова късно да й кажеш за "болестта"?

Колежка се беше записала при него и го смени.Изобщо не беше доволна.

elfi4ka ,безпроблемна бременност всеки може да води.Професионализма проличава при проблемната такава.
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Правилно е направила тази твоя позната Елфита

# 9
  • Мнения: 235
За д-р Мерджанов мога да кажа само прекрасни неща! Сменяла съм няколко АГ-та преди да забременея, обикновено не съм ходила 2 пъти при един и същ, но откакто моето ДжиПи ми препоръча Мерджанов, не мога да се нарадвам да късмета си. Страшно е внимателен, винаги обяснява всичко, а ако го питаш нещо (дори и най-голямата глупост) пак ти обръща внимание и страшно спокойно ти обяснява! Разказва и разни весело случки от дългогодишния му опит, с които развеселява страшно обстановката  Mr. Green
При последния ми преглед ми каза "Видя ли сърчицето на малката душичка?" - мисля, че това е доктор, който приема професията си за призвание и всяко бебче, макар и неродено, му е мило, иначе не би се изразил така. Още от първия преглед си говори за него като за човече, въпреки, че е няколко милиметра само голямо  Hug
С две ръце ти го препоръчвам   bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз не бих си избрала доктор Бабаков, впчеатленията ми от него не са добри.

# 11
zdr. momi4eta az ne sum ot plovdiv, no ve4e ot edna godina sum pri doktor Babakov. Predi da go namerq i az kato vas se lutah po forumite i da vi kaja 4estno ne sujalqvam 4e otidoh pri nego. sled kato rodih v devin/ot kudeto sum/ se polu4iha mnogo uslojneniq. narushen menstrualen cikul i vazpalenie na bartolinovite jlezi. blagodarenie na nego menstrualniqt mi cikul se normalizira., sled milionnite tabletki izpisani mi ot devinski ginekolozi.a otnosno bartolinovite jleji v devin me inceziraha 4 puti i nisto pak se vuzpalqvat, iskaha da me operirat v devin i slava bogu 4e nqmaha puteka zashtoto shteshe da stane edna, v devin mi kazaha 4e trqbva da ne sa vuzpaleni za da se operirat i kogato se ospokoiha potursih doktor ginekolog koito da me operira, otidoh pri Babakov. prieme s uvajenie i me predrazpoloji mnogo dobre i vsqkakvo pritesnenie koeto izpitvah iz4ezna kogato mu spodelih problemite si toi vednaga mi nazna4i hormonalni izsledvaniq za menstruaciqta a za jlezitew mi kaza 4e trqbva da sa vuzpaleni i pri purvata bolka koqto usetq da mu se obadq za da moje da mi nazna4i antibiotik, osven tova napravi konsultaciq s hururg i negov kolega ginekolog ot vtora gradska
i taka izpisa mi intimen gel za promivki nemski i edna godina jlezite mi bqha spokoini. predi dve sedmici zapo4naha da se vuzpalqvat i da bolqt, vednaga mu se obadih i me prie v kabineta si izpisa mi antibiotik i bolkata i vuzpalenieto sprqha no sega mi predstoi operaciq, malko sum pritesnena no v sushtoto vreme i oblek4ena samo ot misulta 4e toi shte prisustva prez cqloto vreme na operaciqta. znam 4e e trudno da se doverish na nqkoi lekar az go napravih i sum strashno dovolna ot nego. posreshtate vinagi dobre, vnimatelen i obesnqva vsi4ko za koeto go popitash,az sum za nego a dano na vsi4ki vi da pomaga gospod za bezproblemna bremennost i rajdane, deteto mi e na 3 g. i znam kakvo e naprejenieto. molq ako nqkoi e bil operiran vuv vtora gradska da spodeli s men kak e bila operaciqta i dali dr. e prisustval. blagodarq

# 12
  • Мнения: 1 900
Не говоря от личен опит, но определено Мерджанов е по-добри избор. За Бабаков има сравнително повече лоши отзиви, докато за Мерджанов до сега не съм срещнала. Peace

# 13
da moje i taka da e no vse pak zatova sa foromite za da moje drugite dami na koito im se nalaga da 4etat otzivite i da izberat nai dobriq az ne kazvam 4e merdjanov e losh ili 4e e po dobur ili ne zashtoto ne sum hodila pri nego no kazvam 4e ot dr babakov sum dovolna Wink

# 14
  • Мнения: 12
аз сащо сам за бабаков.тои ми водеше бременноста,и тои ме изроди,и сам си много дово;на,противоре4иа винаги ще има,винаги ще има доволни недоволни
една ще ти каже аз сам за тоизи,друга за друг,иди при този които ти води бременността ако е един от двамата,поне си те знае

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Бабаков-Твърдо НЕ за този некадърник!!! Даже ще му спестя и двете букви!Този човек 100 % си е купил дипломата!Една година си загубих при него.За иследванията ,които правеше също казваше,че ще са идеални преди да са излезнали.Имах чувството,че въобще не ги пуска #Cussing out И всеки път като влезнех при него ме гледаше, като че ли за първи път ме вижда-и започваше едно "напомняне" отначало,а ходех всяка седмица.Всичко кара на конвейрн,без да вниква в проблема.Изобщо пълен въздухар.Жените, които са доволни от него явно нямат и ГРАМ проблем, за да го хвалят!

Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 14:08 от elena763

# 16
  • Мнения: 702
За Мерджанов нищо не мога да кажа,но Бабаков ми води втората бременност и при него родих планово секцио,силно казано при него защото във Втора градска единственият,който прави операциите е д-р Карагозян,всички други асистират!
Да ви кажа горе долу съм доволна,но ако сега трябва да решавам не бих отишла при него,вярно е,че ги кара малко през пръсти,и въобще не обръща внимание на изследванията,добре,че всичко при мен беше без усложнения!
Извесно време след като родих ми се наложи спешно да потърся гинеколог, и отидох при д-р Карагозян,знам,че не е тук мястото,но не мога да пропусна да го похваля страхотен човек и специалист,факта,че не отидох повече при Бабаков мисля,че говори сам по себе си!

# 17
  • Мнения: 214
Д-р Мерджанов следи моята бременност преди 7 години и мога да изкажа крайно положителното си мнение за него, въпреки че ходех само по ЗК и заради болнчните, имах си гинеколог, който ме следеше, и при когото родих впоследствие.
Независимо от това бях впечатлена от вниманието, което ми оказваше при ежемесечните прегледи.Той пръв видя пола на бебето и ми даваше ценни съвети, не бих се поколебала да го избера отново за консултант.
Но мнението ми по принцип е, че е добре лекарят, който следи бременността да е този, при когото ще раждаш.
За Д-р Бабаков съм чувала само хубави отзиви от пациентки и от негови колеги, но нямам лично впечатление.

# 18
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Само НЕ при БАБАКОВ. Тоя не е лекар!!!!!!!!!Толкова съжелявам, че ходих при него. През такъв кошмар минах преди година и 8 месеца заради този човек, че сега не мога да не се сърдя и на приятелката която ми го препоръча "много е добър, много съм доволна", но явно и тя както всички, доволни от него е нямала никакъв проблем. Той ми водеше бременността от самото начало. Един път не ми премери кръвното, уж ми правеше изследвания /аз му бях казала да ми прави всички без значение колко струват, но той това явно го е забравил веднага щом съм излязла от кабинета, защото всеки път ме гледаше все едно ме вижда за пръв път. Така и не ме запомни/ В седмия месец вече имах съмнения дали искам да раждам при него, но той иначе е много мил, тих кротък и си викаш при такъв спокоен лекар сигурно ще се ражда приятно. Една вечер в началото на осмия му звъня и му казвам, че май ми текат водите, той ми вика спокойно - бяло течение. През нощта вече и аз дето не съм лекар видях че са води и му звъня пак - иди вика в болницата да те види акушерката. Отивам акушерката му звъни и му казва супер уплашена, че са водите и той , представяте ли си колко помни, дето 10 мин по рано съм му обяснявала имам 2 месеца до термин, вика на акушерката да съм лягала там и да чакам. Жената ми каза по най бързия начин да отивам в Окръжна или в ВМИ, където може да се роди толкова рано. Само 20 дена преди това Бабаков ми прави изследвания и каза че съм ок, а мехура ми се спука от някакво възпаление. После разбрах че бялото течение по време на бременност не е нормално и че мястото на кървяща бременна е в болница. Не и според Бабаков. Също по късно разбрах че той изобщо не е гинеколог. Навремето бачкал доктор към някаква фабрика или нещо подобно още по несериозно.
Държеше ми изследванията при себе си незнаино защо и след като родих недоносено момченце, което едва оцеля и аз едва не си загубих разсъдъка от рев и притеснения,  обадих му се от болницата да му кажа, че пращам някой да ги вземе та да видят лекарите от тях евентуално защото така се получи с нас, той ме слуша ревяща по телефона и дори от чисто любопитство не попита живо ли е бебето, а ти как си... абеееееееее просто далече от този тип
Малко след моя случай беше оставил бебето на една жена да се задуши вътре в отробата. Плода е страдал от доста време ама кой да види.........

# 19
  • Мнения: 2 172
Само НЕ при БАБАКОВ. Тоя не е лекар!!!!!!!!!Толкова съжелявам, че ходих при него. През такъв кошмар минах преди година и 8 месеца заради този човек, че сега не мога да не се сърдя и на приятелката която ми го препоръча "много е добър, много съм доволна", но явно и тя както всички, доволни от него е нямала никакъв проблем. Той ми водеше бременността от самото начало. Един път не ми премери кръвното, уж ми правеше изследвания /аз му бях казала да ми прави всички без значение колко струват, но той това явно го е забравил веднага щом съм излязла от кабинета, защото всеки път ме гледаше все едно ме вижда за пръв път. Така и не ме запомни/ В седмия месец вече имах съмнения дали искам да раждам при него, но той иначе е много мил, тих кротък и си викаш при такъв спокоен лекар сигурно ще се ражда приятно. Една вечер в началото на осмия му звъня и му казвам, че май ми текат водите, той ми вика спокойно - бяло течение. През нощта вече и аз дето не съм лекар видях че са води и му звъня пак - иди вика в болницата да те види акушерката. Отивам акушерката му звъни и му казва супер уплашена, че са водите и той , представяте ли си колко помни, дето 10 мин по рано съм му обяснявала имам 2 месеца до термин, вика на акушерката да съм лягала там и да чакам. Жената ми каза по най бързия начин да отивам в Окръжна или в ВМИ, където може да се роди толкова рано. Само 20 дена преди това Бабаков ми прави изследвания и каза че съм ок, а мехура ми се спука от някакво възпаление. После разбрах че бялото течение по време на бременност не е нормално и че мястото на кървяща бременна е в болница. Не и според Бабаков. Също по късно разбрах че той изобщо не е гинеколог. Навремето бачкал доктор към някаква фабрика или нещо подобно още по несериозно.
Държеше ми изследванията при себе си незнаино защо и след като родих недоносено момченце, което едва оцеля и аз едва не си загубих разсъдъка от рев и притеснения,  обадих му се от болницата да му кажа, че пращам някой да ги вземе та да видят лекарите от тях евентуално защото така се получи с нас, той ме слуша ревяща по телефона и дори от чисто любопитство не попита живо ли е бебето, а ти как си... абеееееееее просто далече от този тип
Малко след моя случай беше оставил бебето на една жена да се задуши вътре в отробата. Плода е страдал от доста време ама кой да види.........

 Shocked Ужас!!!Съчувствам ти  Sad

  Явно и двете ми бременности са били супер леки и безпроблемни,след като не съм се натъкнала на нищо лошо от него.Общо взето има доста верни неща,от това което си казала... но аз съм си доволна от него,защото всичко мина като по вода.
  Обаче едно не може да му се отрече....кърпи много добре  Laughing С първото ми дете имах епизиотомия-зашита е страхотно,вече едвам се забелязва.
  С второто ми дете- две малки разкъсвания.... наистина много добре зашити,месец след това не можех да кажа,че съм раждала въобще. А 3 часа след раждането си бях седнала без да се притеснявам  Laughing Никога не са ми създавали дискомфорт шевовете му  Grinning
 При първото си раждане стоя неотлъчно до мен цяла нощ,беше много мил и ми държеше ръката.
 Второто раждане беше предизвикано една събота.Еми,какво да ви кажа,от 7 сутринта до 21:00 вечерта го разкарахме 5-6 пъти от тях да болницата да гледаме какво става и започва ли раждането  hahaha Нито се оплака,нито нищо...винаги усмихнат...като цяло съм много доволна.След това идва всеки ден да ме види как съм в болницата,да ми даде някакви напътствия.
  Ноооо,въобще не се знае какво щеше да стане,ако недай си боже беше настъпило усложнение  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 20:08 от elfi4ka

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 66
Аз не бих си избрала доктор Бабаков - личен опит, някъде описвах по подробно.

# 21
  • Мнения: 52
Твърдо съм против Мерджанов.Ходя на ЖК при него и не съм доволна,30мин.се опитва да гледа пола на бебето без да ми каже дали всичко е наред,а и не съм го молила да каже какво ще бъде.И на няколко пъти ми упоменава кое е безплатно и кое се плаща,но на него и 5 ст.не бих дала,в момента си направих преизбор на гинеколог.Да не казвам че май все не му се говори.Ако не му се работи по ЗК да не работи.Дори този месец ще пропусна консултацията при него и ще отида на частно.

# 22
  • Мнения: 122
Tвърдо против Бабаков.Този доктор ми загуби 3 години.И аз бях много доволна от него,но си промених мнението за него.През цялото време ми казваше че нямаме проблем,но бебе не става.Имам направени инсеминации при него.Оказа се че през цялото време ми е взимал пари те.Ина4е е много лубезен и мил но в един момен в които реших да се махна от него и тои почна да се държи лошо с мен.Не сам предполагала че е такав човек.

# 23
  • Мнения: 122
Не и при Бабаков.Далече от него  Naughty

# 24
  • Мнения: 235
Аз си промених твърдо мнението за Мерджанов. Преди година забременях отново, имах леко кървене, което един ден се засили. 4 часа се опитвах да се свържа с него В работното му време и, без да изпадам в подробности, всеки път ми вдигаше нахилената му сестра и ми обясняваше, че го нямало, че не си бил взел мобилния, да се обадя след малко. Накрая като звънях се чуваше музика и тропане на вилици, а тя в истеричен смях ми съобщи, че бил зает и не можел да говори. Пак да кажа ПО ВРЕМЕ на приемните му часове. Отидох в Селена и се оказа, че съм загубила бебето.

# 25
  • Мнения: 0
az sa6to nesum dovolna ot d-r Babakov!izbrah si go d ami vodi konsultaciq uj bil mn vnimatelen i obra6tal vnimanie na pacientite si-ni6o podobno.v 14 sedmica prokurvqh zvanq mu sytrinta i toi mi kazva otivai v spe6niq kabinet na okrujna ili vmi da te pregledat i tolkoz nikakva zainteresovanost pove4e.oba4e taka se slu4i 4e nemojaha da  spasqt ploda i se nalokji abort pri koeto za moi kusmet mi go pravi toi v okrujna i opravdanieto mu be6e,4e bil v otpusk i zatova me izpratil v spe6noto!az bih preporu4ala d-r Simeonov sa6to raboti v okrajna bolnica,no pone 4ovekut naistina si gleda rabotata i pacientite

# 26
  • Мнения: 0
здравейте. тук съм, за да изразя недоволството си към д-р Мерджанов и със сигурност ще публикувам текста на всички възможни места. Нека бъдещите майки се предпазят от непрофесионалността на лекари като него. Преди време може би да е работил внимателно, не знам, но при мен нещата се претупваха всеки път, бързаше, не отговаряше на въпроси пълно, а накрая ме накара да направя тест за синдроми и т.н., след като единственото легализирано място за целта е Майчин дом, София! Коментарът му относно получения висок риск беше, че щом е такъв резултата, то 70 % било сигурно, 4е нещо било увредено! Бил сигурен, че и в София щели да излезнат същите резултати. Да, ама не.
Не знам що за човек си да причиняваш подобен стрес на бременна жена, при това тези тестове съвсем не са диагноза. Правените такива в Пловдив не съдържат 7 изследвания както софийския, а само на два хормона и според думите на проф. Кременски, тестът при Мерджанов заслужава да бъде изпратен като визитна картичка на Министъра за здравеопазването. Първият иоскирининг при него беше също претупан. Не знам кой им дава дипломите, но да чуеш такива различни мнения от лекари -  според Мерджанов една 3-4 D апаратура не можела да улови контракциите на матката:). Според него и приемането на хормонални лекарства не влияе резултата от подобни тестове:), които две мнения, според специалистите в София, са абсурдни.
Представете си в ръцете на какви кадърни лекари попадаме. 4е то и да ти няма нищо, ще те разболеят. Щото за тях може да е ежедневие, но за пациентите определено не е.

# 27
  • Мнения: 6
Невидимо дете
аз обиколих доста гинеколози от различни градове, имах диагноза поликистоза на яйчниците, след прегледа при д-р Мерджанов и лечението, което ми предписа забременях

Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 14:10 от Polina2806

# 28
  • Мнения: 1
Аз не познавам д-р Мерджанов,но сам твърдо против Бабаков.Аз лично ходих при него в началото на бременноста ми и какво се получава,взимат ми кръв там в тяхната лаборатория и аз го питам кога да отида за резултатите,а той ми отговаря,да отида следващия месец на консултация....Съответно питам,ами ако нещо в изследванията не ми е добро?А той освен като лекар,се оказва и пророк,отговаря: О,те ще са идеални,но все пак ако има нещо ние ше ви се обадиме.И аз спокойна си отивам.Но така се случва,че след 2 седмици прокървявам и отивам при него,при което той вади ми изследванията,казва че са супер,преглежда ме,при което ми се скарва,защо аз съм си позволила да си остана вкъщи този ден,защо не съм отишла на работа,та сега и болничен му искам...................Ами не е ли достатъчно ,че съм прокървила и той самият ми казва,че имам отлепена плацента и аз и на работа ли да ида......Най накрая ми дава болничен и ми казва и повече да лежиш newsm78.....много тъпо,защото преди малко не беше на същото мнение.След това отивам,пак след 2 седмици на консултация,при което той пак ми поглежда изследванията,които стоят при него и се хваща за главата и казва:Абе,момиче,ти как си?
а аз седя и гледам :Ми добре съм............а той:Да ама не си хич добре,бързо заминавай в инфекциозно отделение,там да решават какво да правят с тебе.При тези негови думи ,аз не се сдържам и питам какво ми е,а той казва,че съм болна от жълтеница Sick
Е как така,незнам,но му казах,че аз не съм парче месо,та в инфекциозно да решавали какво да правят.И го попитах,нали изследванията ми са у него от един месец,как така изведнъж,той сега забелязва проблема.Значи той цял месец държи бременна с жълтеница,идваше ми да го обеся и му казах че няма да оставя така нещата.Отидох при друг лекар,на частно,който веднага ми назначи нови изследвания и се оказа че съм носител на вируса,но не че съм и болна.От тогава не искам и да чуя за Д-р Бабаков!Но все пак направи си извода сама
Здравей те, аз също по-нелепа случайност попаднах на д-р Бабаков, мен ме прие с деформация на плода и извърши абразио, след 7 дена друг доктор установи, че най вероятно съм с двурога матка защото плода не е  отстранен и се наложи повторно абразио. Това е изродско, ами ако нямах късмета да открият, че плода е още вътре представяте ли си какво можеше да се случи. Моля ви момичета ако ви е мил живота не ходете при този лекар

Общи условия

Активация на акаунт