Д-р Мерджанов или Д-р Бабаков ?

  • 24 067
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Кой от двамата да избера за следене на бременност?

# 1
  • Мнения: 47
Аз съм при д-р Бабаков и съм доволна. Преглежда ме без да ме "претупва", обяснява като го питаш нещо и винаги ще те приеме. За другия доктор не мога да кажа нищо, нямам наблядения  Peace

# 2
  • Мнения: 171
Аз не познавам д-р Мерджанов,но сам твърдо против Бабаков.Аз лично ходих при него в началото на бременноста ми и какво се получава,взимат ми кръв там в тяхната лаборатория и аз го питам кога да отида за резултатите,а той ми отговаря,да отида следващия месец на консултация....Съответно питам,ами ако нещо в изследванията не ми е добро?А той освен като лекар,се оказва и пророк,отговаря: О,те ще са идеални,но все пак ако има нещо ние ше ви се обадиме.И аз спокойна си отивам.Но така се случва,че след 2 седмици прокървявам и отивам при него,при което той вади ми изследванията,казва че са супер,преглежда ме,при което ми се скарва,защо аз съм си позволила да си остана вкъщи този ден,защо не съм отишла на работа,та сега и болничен му искам...................Ами не е ли достатъчно ,че съм прокървила и той самият ми казва,че имам отлепена плацента и аз и на работа ли да ида......Най накрая ми дава болничен и ми казва и повече да лежиш newsm78.....много тъпо,защото преди малко не беше на същото мнение.След това отивам,пак след 2 седмици на консултация,при което той пак ми поглежда изследванията,които стоят при него и се хваща за главата и казва:Абе,момиче,ти как си?
а аз седя и гледам :Ми добре съм............а той:Да ама не си хич добре,бързо заминавай в инфекциозно отделение,там да решават какво да правят с тебе.При тези негови думи ,аз не се сдържам и питам какво ми е,а той казва,че съм болна от жълтеница Sick
Е как така,незнам,но му казах,че аз не съм парче месо,та в инфекциозно да решавали какво да правят.И го попитах,нали изследванията ми са у него от един месец,как така изведнъж,той сега забелязва проблема.Значи той цял месец държи бременна с жълтеница,идваше ми да го обеся и му казах че няма да оставя така нещата.Отидох при друг лекар,на частно,който веднага ми назначи нови изследвания и се оказа че съм носител на вируса,но не че съм и болна.От тогава не искам и да чуя за Д-р Бабаков!Но все пак направи си извода сама

# 3
  • Мнения: 94
oхх,много объркващо!!!!!

# 4
  • Мнения: 46
Аз бих избрала Мерджанов и ме е яд,че не се записах при него да ми следи бременноста(посещавала съм го и съм била доволна),но вече няма за кога  Wink .Много е внимателен и обстоен в прегледите.Лека бременност

# 5
Аз не посещавам д-р Бабаков,но моя приятелка е ходила при него и е много доволна.Не говоря от опит,а казвам чужд.Дано да избереш най-добрия.

# 6
  • Мнения: 2 172
Аз не познавам д-р Мерджанов,но сам твърдо против Бабаков.Аз лично ходих при него в началото на бременноста ми и какво се получава,взимат ми кръв там в тяхната лаборатория и аз го питам кога да отида за резултатите,а той ми отговаря,да отида следващия месец на консултация....Съответно питам,ами ако нещо в изследванията не ми е добро?А той освен като лекар,се оказва и пророк,отговаря: О,те ще са идеални,но все пак ако има нещо ние ше ви се обадиме.И аз спокойна си отивам.Но така се случва,че след 2 седмици прокървявам и отивам при него,при което той вади ми изследванията,казва че са супер,преглежда ме,при което ми се скарва,защо аз съм си позволила да си остана вкъщи този ден,защо не съм отишла на работа,та сега и болничен му искам...................Ами не е ли достатъчно ,че съм прокървила и той самият ми казва,че имам отлепена плацента и аз и на работа ли да ида......Най накрая ми дава болничен и ми казва и повече да лежиш newsm78.....много тъпо,защото преди малко не беше на същото мнение.След това отивам,пак след 2 седмици на консултация,при което той пак ми поглежда изследванията,които стоят при него и се хваща за главата и казва:Абе,момиче,ти как си?
а аз седя и гледам :Ми добре съм............а той:Да ама не си хич добре,бързо заминавай в инфекциозно отделение,там да решават какво да правят с тебе.При тези негови думи ,аз не се сдържам и питам какво ми е,а той казва,че съм болна от жълтеница Sick
Е как така,незнам,но му казах,че аз не съм парче месо,та в инфекциозно да решавали какво да правят.И го попитах,нали изследванията ми са у него от един месец,как така изведнъж,той сега забелязва проблема.Значи той цял месец държи бременна с жълтеница,идваше ми да го обеся и му казах че няма да оставя така нещата.Отидох при друг лекар,на частно,който веднага ми назначи нови изследвания и се оказа че съм носител на вируса,но не че съм и болна.От тогава не искам и да чуя за Д-р Бабаков!Но все пак направи си извода сама

Дрън-дрън ,че пляс  Crazy
Бабаков ми е гинеколог от 3 години,раждах при него,сега живот и здраве пак ще раждам при него,зълва ми също  Peace
 Иключително съвестен лекар,всеки път гледа на ехограф,а за изследванията може да с еобадиш по телефона и да ти каже какви са резултатите  Wink
 Може би защото никога не съм имала проблеми през бременностите и всичко си е вървяло като по вода (да чукна на дърво),но съм адски доволна.Вече ни е като семеен приятел едва ли не.
 Да не говорим,че като раждах преди го изкарах посред нощ през единствената му почивна такава.Не беше спал от няколко дена,заради семейни проблеми и дежурства и пристигна веднага и всичко си беше супер.
 Определено съм много доволна от него  Peace

 А това за изследванията,явно не са били особено ясни,след като не ги е видял.Все пак се е оказало,че не си болна ,а си само вирусоносител  Peace

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
teodora_popova ,не е била болна,но явно Бабаков е достатъчно некомпетентен,за да не го разбере.Как може да пратиш бременна в инфекциозна болница с лека ръка?Освен това толкова късно да й кажеш за "болестта"?

Колежка се беше записала при него и го смени.Изобщо не беше доволна.

elfi4ka ,безпроблемна бременност всеки може да води.Професионализма проличава при проблемната такава.

# 8
  • Мнения: 171
teodora_popova ,не е била болна,но явно Бабаков е достатъчно некомпетентен,за да не го разбере.Как може да пратиш бременна в инфекциозна болница с лека ръка?Освен това толкова късно да й кажеш за "болестта"?

Колежка се беше записала при него и го смени.Изобщо не беше доволна.

elfi4ka ,безпроблемна бременност всеки може да води.Професионализма проличава при проблемната такава.
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Правилно е направила тази твоя позната Елфита

# 9
  • Мнения: 235
За д-р Мерджанов мога да кажа само прекрасни неща! Сменяла съм няколко АГ-та преди да забременея, обикновено не съм ходила 2 пъти при един и същ, но откакто моето ДжиПи ми препоръча Мерджанов, не мога да се нарадвам да късмета си. Страшно е внимателен, винаги обяснява всичко, а ако го питаш нещо (дори и най-голямата глупост) пак ти обръща внимание и страшно спокойно ти обяснява! Разказва и разни весело случки от дългогодишния му опит, с които развеселява страшно обстановката  Mr. Green
При последния ми преглед ми каза "Видя ли сърчицето на малката душичка?" - мисля, че това е доктор, който приема професията си за призвание и всяко бебче, макар и неродено, му е мило, иначе не би се изразил така. Още от първия преглед си говори за него като за човече, въпреки, че е няколко милиметра само голямо  Hug
С две ръце ти го препоръчвам   bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз не бих си избрала доктор Бабаков, впчеатленията ми от него не са добри.

# 11
zdr. momi4eta az ne sum ot plovdiv, no ve4e ot edna godina sum pri doktor Babakov. Predi da go namerq i az kato vas se lutah po forumite i da vi kaja 4estno ne sujalqvam 4e otidoh pri nego. sled kato rodih v devin/ot kudeto sum/ se polu4iha mnogo uslojneniq. narushen menstrualen cikul i vazpalenie na bartolinovite jlezi. blagodarenie na nego menstrualniqt mi cikul se normalizira., sled milionnite tabletki izpisani mi ot devinski ginekolozi.a otnosno bartolinovite jleji v devin me inceziraha 4 puti i nisto pak se vuzpalqvat, iskaha da me operirat v devin i slava bogu 4e nqmaha puteka zashtoto shteshe da stane edna, v devin mi kazaha 4e trqbva da ne sa vuzpaleni za da se operirat i kogato se ospokoiha potursih doktor ginekolog koito da me operira, otidoh pri Babakov. prieme s uvajenie i me predrazpoloji mnogo dobre i vsqkakvo pritesnenie koeto izpitvah iz4ezna kogato mu spodelih problemite si toi vednaga mi nazna4i hormonalni izsledvaniq za menstruaciqta a za jlezitew mi kaza 4e trqbva da sa vuzpaleni i pri purvata bolka koqto usetq da mu se obadq za da moje da mi nazna4i antibiotik, osven tova napravi konsultaciq s hururg i negov kolega ginekolog ot vtora gradska
i taka izpisa mi intimen gel za promivki nemski i edna godina jlezite mi bqha spokoini. predi dve sedmici zapo4naha da se vuzpalqvat i da bolqt, vednaga mu se obadih i me prie v kabineta si izpisa mi antibiotik i bolkata i vuzpalenieto sprqha no sega mi predstoi operaciq, malko sum pritesnena no v sushtoto vreme i oblek4ena samo ot misulta 4e toi shte prisustva prez cqloto vreme na operaciqta. znam 4e e trudno da se doverish na nqkoi lekar az go napravih i sum strashno dovolna ot nego. posreshtate vinagi dobre, vnimatelen i obesnqva vsi4ko za koeto go popitash,az sum za nego a dano na vsi4ki vi da pomaga gospod za bezproblemna bremennost i rajdane, deteto mi e na 3 g. i znam kakvo e naprejenieto. molq ako nqkoi e bil operiran vuv vtora gradska da spodeli s men kak e bila operaciqta i dali dr. e prisustval. blagodarq

# 12
  • Мнения: 1 900
Не говоря от личен опит, но определено Мерджанов е по-добри избор. За Бабаков има сравнително повече лоши отзиви, докато за Мерджанов до сега не съм срещнала. Peace

# 13
da moje i taka da e no vse pak zatova sa foromite za da moje drugite dami na koito im se nalaga da 4etat otzivite i da izberat nai dobriq az ne kazvam 4e merdjanov e losh ili 4e e po dobur ili ne zashtoto ne sum hodila pri nego no kazvam 4e ot dr babakov sum dovolna Wink

# 14
  • Мнения: 12
аз сащо сам за бабаков.тои ми водеше бременноста,и тои ме изроди,и сам си много дово;на,противоре4иа винаги ще има,винаги ще има доволни недоволни
една ще ти каже аз сам за тоизи,друга за друг,иди при този които ти води бременността ако е един от двамата,поне си те знае

Общи условия

Активация на акаунт