Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Не откривам кой знае каква разлика отпреди... Все така се връзвам на глупости и си ги преживявам. Thinking

# 16
  • Мнения: 2 803
Май само раждането оправя проблема  Joy
Всички сме били така,останалите трябва да ни влязат в положението  bowuu

Даааа подкрепям. Peace

# 17
  • Мнения: 666
При мене ги няма тези променливи настроения. NaughtyНо като цяло характерът ми се е променил откакто съм бременна.
Станала съм по-мека и спокойна за разлика от преди.По принцип съм кибритлийка и доста раздразнителна.
Дано да си остана така,както съм сега и след раждането!
Само мъжът ми да не прочете това,че може да хукне да те търси за булка. GrinningПри мен най-лошото е ,че не стига че потроших къщата ами може и мъжа си да потроша Whistling Whistlingхахах От както съм с коремче ме дразни дори и звуците, които издава докато яде (не мляскането,ами самото дъвчене)...слагам си ръцете на ушите и той само ми се смее,че съм ненормална....а караниците със свекървата бяха до едно време..после ми писна и се прехвърлих на мъжо,че по цял ден ми е пред очите #2gunfire Joy

# 18
  • Мнения: 1 305
Аз и за май малкото почвах да рева, и за хубаво и за лошо даже понякога без повод.
Да не кажа, че  моя мъж и до сега се оплаква от моята бременност и моите настроения  Embarassed
Май при повечето бременни е така

# 19
  • Мнения: 104
И аз бях по-дивичка. Помоли за разбиране и гледай да си концентрираш яда в полезни дейности-чистене, разходки, пазаруване, или нещо, което ти е приятно, музика;На мен ми помагаше да си пусна някоя готина песен и да си танцувам  Crazy. Ако пиеш кафе,кола, някои видове чай, ядеш много сладко и много месо-това също помага за подобно настроение #Cussing out #2gunfire
Успех и леко раждане  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 18
Аз много плача на разни тъжни филми, определено избухвам повече и съм станала много мързелива Embarassed

# 21
  • Мнения: 1 558
Аз май не съм плакала,но незнам мъжа ми как оцеля newsm78

# 22
  • Мнения: 666
Има една случка ,която никога няма да забравя. Даже се бях постреснала от мен  Twisted EvilБеше преди да се оженим(аз вече бях с бебка,като го решихме)..точно оговаряхме приготовленията за сватбата.Трябваше да си търся рокля и да дооговарям приготовленията..исках цялата сватба да е по мой вкус и по този на мъжа ми,но уви майка му не мислеше така  ooooh! TiredДъщерята на сестара на свекърва ми(нз как се казва на по кратко)скор се беше омъжила и дразнещото идваше от това,че свекърва ми постоянно даваше за пример нейната сватба.Примерно "тя си поръчала такава кошница за цветчетата и ни такава да поръчаме","тя била с такива покани и ние такива да сме направили"..роклята и каква била..с ръкавели трябвало да бъда бля бля.Е ето че веднъж направо не издържах..бяхме седнали всички в едно хубаво заведение на центъра(аз,мъжа ми,свекървата,сестра и..барабар с скорошната булка)и разбира се нещата отново се въртяха около вече миналата сватба,не моята..такъв скандал дигнах,че срам ме хвана.Някои от използваните думи бяха "няма да се женя","правете каквото си искате","циганска сватба" хахахах Сега като се сетя ми е смешно,ама тогава само дет не избих проклетият им род  Crazy #Sniper tantrumДаже сложих забрана на свекървата да говори с мен,докато не и доидел акъла в главата хахаха Смятай!!!!?!
п.с. сега пак се мъчи да се меси в приготовленията за малката,но този път никакво внимание..не стига че съм като рамбо в нас,че и допълнително да се изнервям.
 newsm78 #Crazyтъпи баби #Crazy newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 86
Ex, тез родителски тела  дай им да  се  месят  и да си дават мнението и  то  със  задължетилен характер. То  бива съвети,  ама  те направо се  разпореждат.Ние  обаче ,ще  сме  твърди  и  неотстъпчиви.
Щ е  си държим на  своето мнение иначе няма отърване. Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop

# 24
  • Мнения: 2 910
Настроенията се меняха и при мен, но до чупене на стъкла и чаши не съм стигала, а може би е трябвало  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Здравейте мили мамита!До колкото знам по време на бременността(в следствие на хормоните може би)всяка от нас "страда" от бързо сменящи се настроения  ooooh!Сълзи,смях,раздразненост..да не кажа ярост  LaughingНе знам дали е така при всички бременни,при мен обаче на моменти е нетърпимо.Ядосвам се за най-малкото нещо,чупя,троша...проревавами се дори и да видя бездомно куче по улицата(може би защото и аз имам в нас  Thinking)Вече съм към края на бременността и малко ме отпусна лудоста(да чукам на дърво),но през изминалите 8 мес направо потроших къщата.Наложи се на купуваме ново стъкло за холната врата(старателно направено на сол от мен Crazy).Скоро както гледам ще се наложи да си купуваме също така чаши,чинии и може би една белачка за картофи,която  преди няколко седмици "изпуснах" на земята.
Не мога да си обесня защо съм толкова нервна при положение ,че мъжа ми е мн спокоен...дори да не кажа леко неебателен Rolling EyesГледа да ми помага в каквото може,сигурно миенето на чинии с 2 дена закъснение не  ми е достатъчно #2gunfire
Та въпросът ми е има ли и други "полудели" мамички и как се справят с това..повече почивка..по малко стоене в къщи или повече секс Whistling
 newsm62 / newsm45 / newsm61 / smile3511

# 26
  • Мнения: 46
Има една случка ,която никога няма да забравя. Даже се бях постреснала от мен  Twisted EvilБеше преди да се оженим(аз вече бях с бебка,като го решихме)..точно оговаряхме приготовленията за сватбата.Трябваше да си търся рокля и да дооговарям приготовленията..исках цялата сватба да е по мой вкус и по този на мъжа ми,но уви майка му не мислеше така  ooooh! TiredДъщерята на сестара на свекърва ми(нз как се казва на по кратко)скор се беше омъжила и дразнещото идваше от това,че свекърва ми постоянно даваше за пример нейната сватба.Примерно "тя си поръчала такава кошница за цветчетата и ни такава да поръчаме","тя била с такива покани и ние такива да сме направили"..роклята и каква била..с ръкавели трябвало да бъда бля бля.Е ето че веднъж направо не издържах..бяхме седнали всички в едно хубаво заведение на центъра(аз,мъжа ми,свекървата,сестра и..барабар с скорошната булка)и разбира се нещата отново се въртяха около вече миналата сватба,не моята..такъв скандал дигнах,че срам ме хвана.Някои от използваните думи бяха "няма да се женя","правете каквото си искате","циганска сватба" хахахах Сега като се сетя ми е смешно,ама тогава само дет не избих проклетият им род  Crazy #Sniper tantrumДаже сложих забрана на свекървата да говори с мен,докато не и доидел акъла в главата хахаха Смятай!!!!?!
п.с. сега пак се мъчи да се меси в приготовленията за малката,но този път никакво внимание..не стига че съм като рамбо в нас,че и допълнително да се изнервям.
 newsm78 #Crazyтъпи баби #Crazy newsm78

Олее миличка и моя случай беше такъв ама само дето още по лошо остави че се месиха във всички приготовления и само даваха ъкъли и свекърва ми и свекър ми все едно че аз и мъжа ми сме малумни ами като разбраха че съм бременна ни задължиха и да се оженим !Ние си мислихме да се женим чак детенце като стане на 1-2 години но не те настояваха каква била наща простотия неможело да имаме дете без сватба!И сега за детето което чакам не престават да дават ъкъли какво да му купим как да се казва и такива неща просто са хора със стари разбирания и незнам как съм живяла с тях 5 години толкова лоши неща са ми причинили и единствено търпях заради мъжа си иначе до сега нямаше да ги поглеждам а аз пред тях се правя на артиска и като живяхме там играх роля цял ден и цяла нощ в продължение на 5 години и мъжа ми никак не обръщаше внимание на това как ме изкарват най голямото нищожество ... но добре че се съгласи с мен да се преместим и да си живееем отделно е от 2 месеца се чувствам найстина разбирана и обичана и всичко става така както искам ... нищо че те пак продължават да се месят дори и по телефона но това е по търпимо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 4 434
Много рев,смях нерви...

Леко раждане Hug

# 28
  • Мнения: 826
Хаха ха  Laughing Laughing LaughingТова ми хареса, със чупенето на стъкла и посуда Mr. Green Аз не съм чак така, ама поревавам за глупости - много лесно ми се насълзяват очите и се чувствам тъпо, щото не съм ревла по принцип, ама... И мъжа ми навиквам за щяло и не щяло, тойвечене може да разбере горкия какво да направи за да не ми е все виновен за нещо Mr. Green Е няма какво да направи - ще търпи, докато бебка се роди Party  Peace

# 29
  • Мнения: 666
Rujbetta съчувствам ти за тези 5 год.милата...при мен хубавото беше ,че аз си имах апартамен и направо си заживяхме заедно.То ако трябваше да живея в "оня "зверилник..олеле майко хахах Naughty и при нас май така се развиха нещата за сватбата "как така дете без сватба"..не можело и затова минахме под венчило толкова рано Flutter
п.с. преставям си сега след като се роди бебка,да е жива и здрава...какви дъртофелски работи ще ми слуша главата.То ясно,че за хубаво приказват,ама айде като по тяхно време е нямало примерно бебешко олио и аз сега да си мажа детето със свинска мас  newsm78 #Shocked
п.с.2 те тези промени в настроението ми до дадена степен са в следствие на слупави съвети,по точно "заповеди"от страна на свекървата.И после като се прибере мъжо от работа,като го видя се сещам за майка му и полудявам.... Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт