Отговори
  • Мнения: 666
Здравейте мили мамита!До колкото знам по време на бременността(в следствие на хормоните може би)всяка от нас "страда" от бързо сменящи се настроения  ooooh!Сълзи,смях,раздразненост..да не кажа ярост  LaughingНе знам дали е така при всички бременни,при мен обаче на моменти е нетърпимо.Ядосвам се за най-малкото нещо,чупя,троша...проревавами се дори и да видя бездомно куче по улицата(може би защото и аз имам в нас  Thinking)Вече съм към края на бременността и малко ме отпусна лудоста(да чукам на дърво),но през изминалите 8 мес направо потроших къщата.Наложи се на купуваме ново стъкло за холната врата(старателно направено на сол от мен Crazy).Скоро както гледам ще се наложи да си купуваме също така чаши,чинии и може би една белачка за картофи,която  преди няколко седмици "изпуснах" на земята.
Не мога да си обесня защо съм толкова нервна при положение ,че мъжа ми е мн спокоен...дори да не кажа леко неебателен Rolling EyesГледа да ми помага в каквото може,сигурно миенето на чинии с 2 дена закъснение не  ми е достатъчно #2gunfire
Та въпросът ми е има ли и други "полудели" мамички и как се справят с това..повече почивка..по малко стоене в къщи или повече секс Whistling
 newsm62 / newsm45 / newsm61 / smile3511

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 17:50 от MaMa Tegu

# 1
  • Мнения: 2 270
Аз много плачех, все ми беше ревливо

Леко раждане!  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 013
Май само раждането оправя проблема  Joy
Всички сме били така,останалите трябва да ни влязат в положението  bowuu

# 3
  • Мнения: 9 973
аз,аз Mr. Green
Вчера бесен скандал на свекъра,при което той остана изумен,че посегннах да го бия,виках му,крещях му  Grinning...и съм супер щастлива-олекна ми много Hug

# 4
  • Мнения: 9 451
Пустите хормони ooooh!
Как ме изтърпяха 9 месеца не знам Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 335
Като родиш ще ти мине,а може и малко след това Wink

# 6
  • Мнения: 1 428
Има много такива теми  Wink

Еми нормално е,всички са били нервни,раздразнителни.Като родиш ще ти мине.

# 7
  • Мнения: 1 632
аз,аз Mr. Green
Вчера бесен скандал на свекъра,при което той остана изумен,че посегннах да го бия,виках му,крещях му  Grinning...и съм супер щастлива-олекна ми много Hug
Е, как ще го биеш пък ти ? Joy
Забелязала съм, че и на мен ми олеква след като се поддам на емоцията! Peace
Аз ревях ако някой сърбаше докато се храни, ако пък ще да е на друга маса в заведение ooooh!
За големи глупости се сърдех Whistling .
Ама и сега преди цикъл съм с променливо настроение и изтрещявам внезапно. Crazy

# 8
  • Мнения: 9 814
Нормално е това променливо настроени, хормоните си оказват влияние.

# 9
  • Мнения: 46
Направо си е променливо настроение и аз много плача и много се смея даже мъжа ми вика че ми липсва комуникацията с извънземните затова така съм плачела за всичко и после съм избухвала в луд смях но благодарение на него вече 7 мецеца доста добре се справям нищо не ми отказва купува ми разни неща абе общо взето ми изпълнява прищявките ето онзи ден видях един лаптоп в магазина в който бяхме отишли да си търсим нов монитор за компютъра и се загледах малко и той ми каза ако това ще те прави по щастлива през деня когато аз съм на работа ще ти го купя аз му казах че си имаме компютър който си е доста добър а и един ни е достатъчен защотото той цял ден е на работа а аз си стоя на него и той на следващия ден като се прибра от работа ми го подари Simple Smile незнам дали да се радвам или да плача ама ето имам си мъж за милиони и се надявам че още два месеца ще ме изтрае Simple Smile newsm78

# 10
  • софия
  • Мнения: 2 140
При мене ги няма тези променливи настроения. NaughtyНо като цяло характерът ми се е променил откакто съм бременна.
Станала съм по-мека и спокойна за разлика от преди.По принцип съм кибритлийка и доста раздразнителна.
Дано да си остана така,както съм сега и след раждането!

# 11
  • Мнения: 9 973
и преди,и сега много много не си мълча,а това ми харесва  Grinning

# 12
  • Мнения: 3 211
С предната бременност бях така и детето беше доста неспокойно.
Сега съм значително по-спокойна, но когато избухна е много сериозно, макар и по-рядко. Лошото е, че и мъжът ми кара тежка бременност Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 090
аз,аз Mr. Green
Вчера бесен скандал на свекъра,при което той остана изумен,че посегннах да го бия,виках му,крещях му  Grinning...и съм супер щастлива-олекна ми много Hug
newsm09 Деси,ти направо ме разби  newsm62  love001

По темата-и мен на моменти яко ме бие хормона-ту ми се беснее,ту ми се смее,ту ми се плаче от нищото...  33uu

# 14
  • Мнения: 4 187
Мъжът ми каза, че едва е оцелял през 9те месеца  Mr. Green. УжасТна съм била  Laughing.

# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Не откривам кой знае каква разлика отпреди... Все така се връзвам на глупости и си ги преживявам. Thinking

# 16
  • Мнения: 2 803
Май само раждането оправя проблема  Joy
Всички сме били така,останалите трябва да ни влязат в положението  bowuu

Даааа подкрепям. Peace

# 17
  • Мнения: 666
При мене ги няма тези променливи настроения. NaughtyНо като цяло характерът ми се е променил откакто съм бременна.
Станала съм по-мека и спокойна за разлика от преди.По принцип съм кибритлийка и доста раздразнителна.
Дано да си остана така,както съм сега и след раждането!
Само мъжът ми да не прочете това,че може да хукне да те търси за булка. GrinningПри мен най-лошото е ,че не стига че потроших къщата ами може и мъжа си да потроша Whistling Whistlingхахах От както съм с коремче ме дразни дори и звуците, които издава докато яде (не мляскането,ами самото дъвчене)...слагам си ръцете на ушите и той само ми се смее,че съм ненормална....а караниците със свекървата бяха до едно време..после ми писна и се прехвърлих на мъжо,че по цял ден ми е пред очите #2gunfire Joy

# 18
  • Мнения: 1 305
Аз и за май малкото почвах да рева, и за хубаво и за лошо даже понякога без повод.
Да не кажа, че  моя мъж и до сега се оплаква от моята бременност и моите настроения  Embarassed
Май при повечето бременни е така

# 19
  • Мнения: 104
И аз бях по-дивичка. Помоли за разбиране и гледай да си концентрираш яда в полезни дейности-чистене, разходки, пазаруване, или нещо, което ти е приятно, музика;На мен ми помагаше да си пусна някоя готина песен и да си танцувам  Crazy. Ако пиеш кафе,кола, някои видове чай, ядеш много сладко и много месо-това също помага за подобно настроение #Cussing out #2gunfire
Успех и леко раждане  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 18
Аз много плача на разни тъжни филми, определено избухвам повече и съм станала много мързелива Embarassed

# 21
  • Мнения: 1 558
Аз май не съм плакала,но незнам мъжа ми как оцеля newsm78

# 22
  • Мнения: 666
Има една случка ,която никога няма да забравя. Даже се бях постреснала от мен  Twisted EvilБеше преди да се оженим(аз вече бях с бебка,като го решихме)..точно оговаряхме приготовленията за сватбата.Трябваше да си търся рокля и да дооговарям приготовленията..исках цялата сватба да е по мой вкус и по този на мъжа ми,но уви майка му не мислеше така  ooooh! TiredДъщерята на сестара на свекърва ми(нз как се казва на по кратко)скор се беше омъжила и дразнещото идваше от това,че свекърва ми постоянно даваше за пример нейната сватба.Примерно "тя си поръчала такава кошница за цветчетата и ни такава да поръчаме","тя била с такива покани и ние такива да сме направили"..роклята и каква била..с ръкавели трябвало да бъда бля бля.Е ето че веднъж направо не издържах..бяхме седнали всички в едно хубаво заведение на центъра(аз,мъжа ми,свекървата,сестра и..барабар с скорошната булка)и разбира се нещата отново се въртяха около вече миналата сватба,не моята..такъв скандал дигнах,че срам ме хвана.Някои от използваните думи бяха "няма да се женя","правете каквото си искате","циганска сватба" хахахах Сега като се сетя ми е смешно,ама тогава само дет не избих проклетият им род  Crazy #Sniper tantrumДаже сложих забрана на свекървата да говори с мен,докато не и доидел акъла в главата хахаха Смятай!!!!?!
п.с. сега пак се мъчи да се меси в приготовленията за малката,но този път никакво внимание..не стига че съм като рамбо в нас,че и допълнително да се изнервям.
 newsm78 #Crazyтъпи баби #Crazy newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 86
Ex, тез родителски тела  дай им да  се  месят  и да си дават мнението и  то  със  задължетилен характер. То  бива съвети,  ама  те направо се  разпореждат.Ние  обаче ,ще  сме  твърди  и  неотстъпчиви.
Щ е  си държим на  своето мнение иначе няма отърване. Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop

# 24
  • Мнения: 2 910
Настроенията се меняха и при мен, но до чупене на стъкла и чаши не съм стигала, а може би е трябвало  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Здравейте мили мамита!До колкото знам по време на бременността(в следствие на хормоните може би)всяка от нас "страда" от бързо сменящи се настроения  ooooh!Сълзи,смях,раздразненост..да не кажа ярост  LaughingНе знам дали е така при всички бременни,при мен обаче на моменти е нетърпимо.Ядосвам се за най-малкото нещо,чупя,троша...проревавами се дори и да видя бездомно куче по улицата(може би защото и аз имам в нас  Thinking)Вече съм към края на бременността и малко ме отпусна лудоста(да чукам на дърво),но през изминалите 8 мес направо потроших къщата.Наложи се на купуваме ново стъкло за холната врата(старателно направено на сол от мен Crazy).Скоро както гледам ще се наложи да си купуваме също така чаши,чинии и може би една белачка за картофи,която  преди няколко седмици "изпуснах" на земята.
Не мога да си обесня защо съм толкова нервна при положение ,че мъжа ми е мн спокоен...дори да не кажа леко неебателен Rolling EyesГледа да ми помага в каквото може,сигурно миенето на чинии с 2 дена закъснение не  ми е достатъчно #2gunfire
Та въпросът ми е има ли и други "полудели" мамички и как се справят с това..повече почивка..по малко стоене в къщи или повече секс Whistling
 newsm62 / newsm45 / newsm61 / smile3511

# 26
  • Мнения: 46
Има една случка ,която никога няма да забравя. Даже се бях постреснала от мен  Twisted EvilБеше преди да се оженим(аз вече бях с бебка,като го решихме)..точно оговаряхме приготовленията за сватбата.Трябваше да си търся рокля и да дооговарям приготовленията..исках цялата сватба да е по мой вкус и по този на мъжа ми,но уви майка му не мислеше така  ooooh! TiredДъщерята на сестара на свекърва ми(нз как се казва на по кратко)скор се беше омъжила и дразнещото идваше от това,че свекърва ми постоянно даваше за пример нейната сватба.Примерно "тя си поръчала такава кошница за цветчетата и ни такава да поръчаме","тя била с такива покани и ние такива да сме направили"..роклята и каква била..с ръкавели трябвало да бъда бля бля.Е ето че веднъж направо не издържах..бяхме седнали всички в едно хубаво заведение на центъра(аз,мъжа ми,свекървата,сестра и..барабар с скорошната булка)и разбира се нещата отново се въртяха около вече миналата сватба,не моята..такъв скандал дигнах,че срам ме хвана.Някои от използваните думи бяха "няма да се женя","правете каквото си искате","циганска сватба" хахахах Сега като се сетя ми е смешно,ама тогава само дет не избих проклетият им род  Crazy #Sniper tantrumДаже сложих забрана на свекървата да говори с мен,докато не и доидел акъла в главата хахаха Смятай!!!!?!
п.с. сега пак се мъчи да се меси в приготовленията за малката,но този път никакво внимание..не стига че съм като рамбо в нас,че и допълнително да се изнервям.
 newsm78 #Crazyтъпи баби #Crazy newsm78

Олее миличка и моя случай беше такъв ама само дето още по лошо остави че се месиха във всички приготовления и само даваха ъкъли и свекърва ми и свекър ми все едно че аз и мъжа ми сме малумни ами като разбраха че съм бременна ни задължиха и да се оженим !Ние си мислихме да се женим чак детенце като стане на 1-2 години но не те настояваха каква била наща простотия неможело да имаме дете без сватба!И сега за детето което чакам не престават да дават ъкъли какво да му купим как да се казва и такива неща просто са хора със стари разбирания и незнам как съм живяла с тях 5 години толкова лоши неща са ми причинили и единствено търпях заради мъжа си иначе до сега нямаше да ги поглеждам а аз пред тях се правя на артиска и като живяхме там играх роля цял ден и цяла нощ в продължение на 5 години и мъжа ми никак не обръщаше внимание на това как ме изкарват най голямото нищожество ... но добре че се съгласи с мен да се преместим и да си живееем отделно е от 2 месеца се чувствам найстина разбирана и обичана и всичко става така както искам ... нищо че те пак продължават да се месят дори и по телефона но това е по търпимо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 4 434
Много рев,смях нерви...

Леко раждане Hug

# 28
  • Мнения: 826
Хаха ха  Laughing Laughing LaughingТова ми хареса, със чупенето на стъкла и посуда Mr. Green Аз не съм чак така, ама поревавам за глупости - много лесно ми се насълзяват очите и се чувствам тъпо, щото не съм ревла по принцип, ама... И мъжа ми навиквам за щяло и не щяло, тойвечене може да разбере горкия какво да направи за да не ми е все виновен за нещо Mr. Green Е няма какво да направи - ще търпи, докато бебка се роди Party  Peace

# 29
  • Мнения: 666
Rujbetta съчувствам ти за тези 5 год.милата...при мен хубавото беше ,че аз си имах апартамен и направо си заживяхме заедно.То ако трябваше да живея в "оня "зверилник..олеле майко хахах Naughty и при нас май така се развиха нещата за сватбата "как така дете без сватба"..не можело и затова минахме под венчило толкова рано Flutter
п.с. преставям си сега след като се роди бебка,да е жива и здрава...какви дъртофелски работи ще ми слуша главата.То ясно,че за хубаво приказват,ама айде като по тяхно време е нямало примерно бебешко олио и аз сега да си мажа детето със свинска мас  newsm78 #Shocked
п.с.2 те тези промени в настроението ми до дадена степен са в следствие на слупави съвети,по точно "заповеди"от страна на свекървата.И после като се прибере мъжо от работа,като го видя се сещам за майка му и полудявам.... Twisted Evil

# 30
  • Мнения: 1 197
Аз  постоянно се карах с мъжа ми и чак сега разбирам нетърпението му да родя. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 9 451
Цитат
е откривам кой знае каква разлика отпреди... Все така се връзвам на глупости и си ги преживявам. Thinking
  И аз,и аз Laughing
Сама си внушавам неща,ядосвам се,карам се и накрая се смея   Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 372
Нямала съм чак такива тежки фази, но определено бях доста раздразнителна и се впрягах за всичко.  После след като родих имаеше един период от две седмици в който ревях постоянно и накрая всичко отмина отсамосебе си. Стискай зъби и потрай още малко, после всичко ще си дойде на мястото!

# 33
  • Мнения: 318
Потроших цялата къща, побърквах мъжа си от ревове и скандали.......не се понасях, добре че имам най-добрия съпруг на света Heart Eyes
И колкото и да е странно - детето ми е спокойно Hug Praynig

# 34
  • Мнения: 666
И аз съм чувала,че ако измаш изблици на ярост по време на бременността и бебчето ще е неспокойно.Надявам се в нашия случай да не е голямо зверче(но по всичко изглежда,че ще ни "радва" с гласа си-и баща и и аз сме били много ревливи бебета)  Crazy

# 35
  • Мнения: 961
Нямала съм чак такива тежки фази, но определено бях доста раздразнителна и се впрягах за всичко.  После след като родих имаеше един период от две седмици в който ревях постоянно и накрая всичко отмина отсамосебе си.
Peace Абсолютно същото беше и при мен.

# 36
  • София
  • Мнения: 231
Аз чак сега (в 7-ми месец)  за първи път  усетих въпросната промяна в настроението.Явно защото идва  събитието  и ме хваща шубето .Досега се хилех като тиква и бях много спокойна и щастлива.Но от два дни  ми е все на рев  Thinking .

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Според мъжа ми съм била нетърпима от капризи,според мен не чак толкова. newsm78

# 38
  • Мнения: 718
И аз бях доста чувствителна и капризна...мъжът ми се беше видял в чудо, нямаше угодия...За първите дни вкъщи с бебето няма да пиша, беше плашещо. Хормоните определено си казват думата. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 784
По време на бременността настроенията ми не бяха нищо, в сравнение с тези след като родих и по - точно месец след раждането. Доста повече се дразнех на много неща, но и това премина. Peace Важно е хората, които са близо до теб да те разбират и да ти влизат в положение.

# 40
  • Мнения: 1 671
По време на бременността настроенията ми не бяха нищо, в сравнение с тези след като родих и по - точно месец след раждането. Доста повече се дразнех на много неща, но и това премина. Peace Важно е хората, които са близо до теб да те разбират и да ти влизат в положение.

Все едно аз съм го писала. Минахме през труден период с мъжа ми. С много компромиси и от двете страни и с неговата подкрепа, бързо преодоляхме тези моменти. Приехме го за нещо естествено, свързано с промяната в живота ни и се стараехме да се приспособим към новите отговорности.

# 41
  • Мнения: 121
И аз постоянно си меня настроенията..в повечето случай всичко ме дразни ...дори абсурдни неща..също така съм станала много съжалителна...да видя някой дядо  в магазина едвам ходи...и направо откачам...Колкото повече наближава раждането толкова повече страх ме хваща...Все още незнам със сигурност къде ще раждам..което ме изнервя допълнително..и още хиляди неща..Това нашето си е направо предродилна депресия Mr. Green..дано да няма и следродилна... Close

# 42
  • Мнения: 666
Малееее мами добре ,че не остана време за майта бебка,че съвсем съм си изпържила мозъка...Аз по принцип съм си малко сприхава,обаче вече почвам да се плаша  LaughingКолкото повече наближава раждането толкова повече се притеснявам.. и явно от това си избива навънка.Пък и всичките "съвети"за малкото човече от към баби и лели и стринки..направо ме побъркват.
п.с.ДНЕС СВЕКЪРВАТА ЩЕ ИДВА НА ВИЗИТАЦИЯ ooooh! Дано да съм в добро настроение  #Crazy Crazy

# 43
  • Мнения: 6 713
Към края на бременността ми станах много капризна! Не се търпеше около мен, а пък отношенията с колегите - леле мале! Доста им виках и на тях Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Абе, не се притеснявай толкова, това е период, ще отмине. Важното е да събираш сили сега, за това което те чака после! Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 7 209
Сещам се как веднъж говорех с мъжа ми по телефона, и така му се ядосах (бе май нямаше защо), че с бясна сила запратих телефона в земята - няколко пъти, докато съвсем го счупих.
По-лошото настана след това, когато ми стана неизказано мъчно за горкия телефон, който с нищо не ми беше виновен, и рев, рев .....

# 45
  • Мнения: 3 929
Като цяло имах много спокойна бременност. Изпадах на моменти в емоционални кризи, но определено бяха моментни. Имаше само един човек, който много, ама много ме дразнеше с поведението си и отношението си спрямо мен. За съжаление, това е човек, с когото се налага да живея (не е мъжът ми). Та този човек играеше основна роля да почувствам "тежестта" на бременността.
Най-добре се чувствах, когато бях на работното си място.

# 46
  • Мнения: 142
За променливото настроение причините са ясни - хормони, хормони и пак хормони. Едва ли някоя от нас се е отървала без да разбере как действат  Laughing
Последствия не би трябвало да има ако близките ни влизат в положението. Понякога сме нетърпими, ама.... не е лесно и за нас  Crazy

# 47
  • Мнения: 641
Преди време бях пуснала такава тема,точно поради същата причина за да разбера дали освен мен има и други пощръклели.
Оказа се,че сме доста.
Мен лично от началото на бременноста до 6месец,ме дразнеше всичко което прави съпруга ми макар,че все още не бяхме женени,а като се взехме направо истерясвах от нерви.
Сега съм в 8 месец и малко съм се кротнала,лудите ме хващат само от време на време...както преди два дни например:така ме ядоса моя мил мъж,че така виках в продължение на 1 час,че днес нямам глас да говоря...ама кво да правя хормони...друсат ме леи друсат.
Така,че добре дошла при нас,предполагам,че след раждането ще ни мине.

# 48
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Не че съм много свестна и като не съм бременна, но предната бременност бях непоносима, щом като мъжът ми стигна дотам да ми заяви, че на няколко пъти си представял как умирам при раждането, но бебето остава живо  Shocked
Апропо, вече сме разделени. Сега пак съм бременна и нетърпима, но жертвата е друга  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 375
Е, поне по верем на бременност е оправдано. На нас да не ни е лесно да се търпим самите нас. Laughing

# 50
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ехх тези хормони. Повечето сме така  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 666
Не че съм много свестна и като не съм бременна, но предната бременност бях непоносима, щом като мъжът ми стигна дотам да ми заяви, че на няколко пъти си представял как умирам при раждането, но бебето остава живо  Shocked
Апропо, вече сме разделени.  Mr. Green
  #Crazy #Cussing outДобре,че сте се разделили,за добро е било !!
По време на бременността наистина май ни е простено за изкреизването,но това май само ние бремените си го мислим  Mr. GreenАко питате мъжа ми няма има извиниение за  държание ми(особено като му строших вратата пред лицето) #Crazy

# 52
  • Мнения: 494
Не знам момичета,така като ви чета,аз май тогава не съм бременна Twisted Evil

Такова спокойствие ме е обзело,че дори и светът да се срива пред очите,сигурно няма да го отразя. Поне досега де Mr. Green

# 53
  • Мнения: 223
През бременността ми бях много спокойна, по-спокойна от обикновено (почти дебилна), дори забелязвайки го веднъж баба ми не се стърпя и ме пита:

- Таничка, добре ли си?
- Защо да не съм добре, бе, бабо? Добре съм.
- Ами защото не се дразниш както обикновено, та се чудех дали нещо ти има!

Laughing

Даа, промяната при мен беше към добро. Може би трябва по-често да съм бременна Simple Smile



# 54
  • Мнения: 163
Живо чудо си беше  JoyСега ми е смешно като се сетя, ама си беше кошмар. Аз още от втория месец вкъщи болничен заради болки, после контракции, после тъкмо реших да тръгна на работа и айде пак...Та много бях изнервена и нали сме с мъжо при нашите и по цял ден с майка ми и и баба ми и гледай какво става - викове, кръсъци, все някой ми пречи, все някой крив, място не си намирам, абе толкова не съм се изнервяла през живота си. Но когато се роди малкото ми патенце всичко се промени, а и аз по природа не съм от най-спокойните, но сега вече нито се изнервям, нито се дразня.... Simple Smile baby_neutral Joy Магия....

# 55
  • Мнения: 1 354
Нормално е това променливо настроени, хормоните си оказват влияние.


 Peace

# 56
  • Мнения: 857
И аз съм така, така бях и през първата бременност. Скъсвам се да рева и крещя... Новините спрях да ги гледам,че и на тях не мога да се здържа да не заплача...

# 57
  • Мнения: 494
Аз много плачех, мажа ми постоянно ме питаше защо плача а аз не можех да дам смислен отговор. Леко раждане

# 58
  • Мнения: 1 740
При всички е така няма страшно ще мине.Леко раждане.

# 59
  • Мнения: 2 960
Хормоните бушуват ли бушуват.Това е бременността-уникално състояние на жената.Наистина не при всички "бента на хормоните"се отприщва с пълна сила ,но в повечето случаи така става-просълзяваш се на неща ,които при нормални обстоятелства няма дори да забележиш.

# 60
  • Мнения: 41
мале момичета и аз много съм се променила,сега съм в четвъртия месец и ми е много трудно с тези моите нерви които ме избиват,всичко ме дразни дори най-малкото,рева,крещя абе въобще съм ужаст,немога да се понасям smile3518

# 61
  • Мнения: 370
Отначало мъжа ми мислеше,че съм просто полудяла.Все още си повиквам,дистанционното едвам работи вече от вечните ми усилия да го уцеля с него,а доста често и на бой му скачам smile3512 .Добре,че той си е спокойна натура и ме търпи,не че по-някой път му се иска да ме прати някъде на гости за някой друг ден newsm62 Миличкия и на него не му е лесно newsm51
 

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 19:47 от dolls

# 62
  • Мнения: 168
Хормоните бушуват ли бушуват.Това е бременността-уникално състояние на жената.Наистина не при всички "бента на хормоните"се отприщва с пълна сила ,но в повечето случаи така става-просълзяваш се на неща ,които при нормални обстоятелства няма дори да забележиш.
[/qu

 Peaceнапълно съм съгласна успех ти желая

Общи условия

Активация на акаунт