Отговори
# 30
  • Мнения: 1 197
Аз  постоянно се карах с мъжа ми и чак сега разбирам нетърпението му да родя. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 9 468
Цитат
е откривам кой знае каква разлика отпреди... Все така се връзвам на глупости и си ги преживявам. Thinking
  И аз,и аз Laughing
Сама си внушавам неща,ядосвам се,карам се и накрая се смея   Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 372
Нямала съм чак такива тежки фази, но определено бях доста раздразнителна и се впрягах за всичко.  После след като родих имаеше един период от две седмици в който ревях постоянно и накрая всичко отмина отсамосебе си. Стискай зъби и потрай още малко, после всичко ще си дойде на мястото!

# 33
  • Мнения: 318
Потроших цялата къща, побърквах мъжа си от ревове и скандали.......не се понасях, добре че имам най-добрия съпруг на света Heart Eyes
И колкото и да е странно - детето ми е спокойно Hug Praynig

# 34
  • Мнения: 666
И аз съм чувала,че ако измаш изблици на ярост по време на бременността и бебчето ще е неспокойно.Надявам се в нашия случай да не е голямо зверче(но по всичко изглежда,че ще ни "радва" с гласа си-и баща и и аз сме били много ревливи бебета)  Crazy

# 35
  • Мнения: 961
Нямала съм чак такива тежки фази, но определено бях доста раздразнителна и се впрягах за всичко.  После след като родих имаеше един период от две седмици в който ревях постоянно и накрая всичко отмина отсамосебе си.
Peace Абсолютно същото беше и при мен.

# 36
  • София
  • Мнения: 231
Аз чак сега (в 7-ми месец)  за първи път  усетих въпросната промяна в настроението.Явно защото идва  събитието  и ме хваща шубето .Досега се хилех като тиква и бях много спокойна и щастлива.Но от два дни  ми е все на рев  Thinking .

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Според мъжа ми съм била нетърпима от капризи,според мен не чак толкова. newsm78

# 38
  • Мнения: 718
И аз бях доста чувствителна и капризна...мъжът ми се беше видял в чудо, нямаше угодия...За първите дни вкъщи с бебето няма да пиша, беше плашещо. Хормоните определено си казват думата. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 784
По време на бременността настроенията ми не бяха нищо, в сравнение с тези след като родих и по - точно месец след раждането. Доста повече се дразнех на много неща, но и това премина. Peace Важно е хората, които са близо до теб да те разбират и да ти влизат в положение.

# 40
  • Мнения: 1 671
По време на бременността настроенията ми не бяха нищо, в сравнение с тези след като родих и по - точно месец след раждането. Доста повече се дразнех на много неща, но и това премина. Peace Важно е хората, които са близо до теб да те разбират и да ти влизат в положение.

Все едно аз съм го писала. Минахме през труден период с мъжа ми. С много компромиси и от двете страни и с неговата подкрепа, бързо преодоляхме тези моменти. Приехме го за нещо естествено, свързано с промяната в живота ни и се стараехме да се приспособим към новите отговорности.

# 41
  • Мнения: 121
И аз постоянно си меня настроенията..в повечето случай всичко ме дразни ...дори абсурдни неща..също така съм станала много съжалителна...да видя някой дядо  в магазина едвам ходи...и направо откачам...Колкото повече наближава раждането толкова повече страх ме хваща...Все още незнам със сигурност къде ще раждам..което ме изнервя допълнително..и още хиляди неща..Това нашето си е направо предродилна депресия Mr. Green..дано да няма и следродилна... Close

# 42
  • Мнения: 666
Малееее мами добре ,че не остана време за майта бебка,че съвсем съм си изпържила мозъка...Аз по принцип съм си малко сприхава,обаче вече почвам да се плаша  LaughingКолкото повече наближава раждането толкова повече се притеснявам.. и явно от това си избива навънка.Пък и всичките "съвети"за малкото човече от към баби и лели и стринки..направо ме побъркват.
п.с.ДНЕС СВЕКЪРВАТА ЩЕ ИДВА НА ВИЗИТАЦИЯ ooooh! Дано да съм в добро настроение  #Crazy Crazy

# 43
  • Мнения: 6 713
Към края на бременността ми станах много капризна! Не се търпеше около мен, а пък отношенията с колегите - леле мале! Доста им виках и на тях Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Абе, не се притеснявай толкова, това е период, ще отмине. Важното е да събираш сили сега, за това което те чака после! Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 7 210
Сещам се как веднъж говорех с мъжа ми по телефона, и така му се ядосах (бе май нямаше защо), че с бясна сила запратих телефона в земята - няколко пъти, докато съвсем го счупих.
По-лошото настана след това, когато ми стана неизказано мъчно за горкия телефон, който с нищо не ми беше виновен, и рев, рев .....

Общи условия

Активация на акаунт