Хайде кажете сега за жената ТЕЛЕЦ!

  • 100 154
  • 794
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 320
И аз на 24.04.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз, като един достоен телец, се изказах при рибите.
Може да се каже, че лекинко ги оплюх.
Та, какво казахте за природната ни доброта?А? Mr. Green

# 62
  • София
  • Мнения: 231
И аз да се изкажа за телците ,като една достойна представителка на тази зодия.Ние сме умни,красиви   newsm03 ,изключително  добри в бизнеса,в леглото  (така казват  Joy ).Лоши черти - инат  и лакомия.  Whistling

# 63
  • Мнения: 560
Ами аз съм телец. Материалистка съм в добрия смисъл на думата-обичам да съм заобиколена от качествени и красиви вещи, умея да създавам уют, готвя вкусно и обичам добрата храна и алкохол, както и общуването с приятни хора. Способна съм да изтърпя доста преди да ми "падне пердето", но в даден момент мога да се вбеся от нещо на пръв поглед дребно и безобидно и гневът ми е страшен. В такива моменти буквално ми причернява пред очите и сама не мога се позная. Но също така бързо ми минава. Верен приятел съм, когато обичам, съм склонна да прощавам много неща, не обичам промените, дори с положителните свиквам трудно. Много съм добра, стига нещата да стават, както аз искам Simple Smile Властна, дори авторитарна, но в последните години помъдрях  Grinning

Леле, все едно мен си описала.  И аз съм телец.    На 05.05.    Laughing Laughing  Hug Hug   Peace


# 64
  • Мнения: 836
....

Даже мисля, че сме и много скромни. А какво ще кажете??? smile3534 smile3534 smile3534

Като чета темата... стигам до извода, че това не е най-характерната черта  Joy
Ама, разбираемо е - толкова изящество и красУта, ум и доброта не е лесно да се скрие.

# 65
  • Мнения: 936
Eто ме и мен, съвършена жена Телец.
Мисля, че описанията на Клонка и истината на мъжа на Бианка изчерпват темата.  bouquet
На 13.05. съм родена.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 958
Сетих се нещо. Party

Понеже и аз се разписах в темата за Рибите...., да кажа и тук.

Може би понякога налагам досадно принципността си. Много съм точна, когато обещая нещо и затова не мога да възприема, когато някой  ми каже "забравих", "отплеснах се", "имам много работа"...Приемам го лично и съм мнителна. Лоша работа. Thinking  Е, прощавам, разбира се.
 Хората все пак не могат да са еднакви. И понякога наистина си имат причина.

Аз, като един достоен телец, се изказах при рибите.
Може да се каже, че лекинко ги оплюх.
Та, какво казахте за природната ни доброта?А? Mr. Green

Критичността ни е типична. Понякога, когато направя на някого забележка, съм толкова откровена, че човекът отсреща не вярва и започва да се смее....,а аз продължавам да съм "лоша"...Laughing

И още нещо...добра съм Blush, но не обичам мрънкащите, неудачниците...Има хора /случайни познати,примерно /, които вечно са недоволни и се оплакват - избягвам ги. / Да не се бърка с готовността за помощ на нуждаещ се приятел!  Naughty /

# 67
  • София
  • Мнения: 3 675
УЖАС!
Инат,егоист,заядлива,избухлива,материалистка,критична,цапната в устата....
Ама и миличка,чуствителна,любвеобвилна,съпричасна,услужлива......
Сигурно има и още....
Аз съм Телец!!!

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
ще следя темата,защото дъщеря ми е телец.засега мога да кажа,че телците са доста чуствителни и тънкообидни.една моя приятелка също е телец.по-кротък човек непознавам.харесвам телците като цяло.

Аз съм Телец и бих казала същото за себе си. Добавям и : чревоугодник и зиморничав човек (ако съм гладна и ми е студено, всичко ми е криво).

# 69
  • Мнения: 127
Познавам 2 жени телец, е няма такъв инат . И двете освен ината  са супер различни. Едната е човек на който мога да се доверя за всичко на 100%, а другата е най-голямата клюкарка на света.

# 70
  • Мнения: 693
На коя дата си ти ако не е тайна?
24.04.
Благодаряяяяяяя. Laughing
Еми като сте почнали и аз съм на 24 април  Crazy
От всичко лошо казано - м даааааа обичам да ям, аз на диета повече от 7 дена не съм била ( а имам нужда Whistling) и да голям съм инат (както казва милото - с теб не може да се спори  #Cussing out)
Не знам при вас как е, но аз като реша, че искам нещо съм като кон с капаци, нищо друго не ме вълнува (не ми се прави секс, не ми се излиза с приятели, понякога се будя посред нощ и не мога да спра да мисля за дадения проблем) или по друг начин казано лесно се вманиачавам дори и за неща които не са чак от толкова голямо значение.

# 71
  • София
  • Мнения: 492
Не знам при вас как е, но аз като реша, че искам нещо съм като кон с капаци, нищо друго не ме вълнува (не ми се прави секс, не ми се излиза с приятели, понякога се будя посред нощ и не мога да спра да мисля за дадения проблем) или по друг начин казано лесно се вманиачавам дори и за неща които не са чак от толкова голямо значение.

Не си сама, аз съм същата в това отношение... Wink ...и друго - много премислям нещата преди да ги направя, не обичам да рискувам(при мен важи правилото - 100 пъти мери, един път режи). Директна съм до безобразие, мнителна както и голям педант(много се дразня, когато нещата не са изпипани докрай)...Rolling Eyes Мнооого обичам да ям, и да готвя... Heart Eyes Обичам да пътувам, но винаги чакам с нетърпение да се прибера у дома - домошарче си падам... Flutter
п.п. на 26.04. съм.

# 72
  • Мнения: 6 461
Аз за себе си мога да кажа много комплименти, недостатъците обаче не мисля да си признавам, поне публично. Grinning
Кажете за жените Телци - ако сте такива или познавате такива.

Все УбАвИцИ Mr. Green

# 73
  • Ловеч
  • Мнения: 145
И аз съм телец, на 24.04.
Май всичко, което сте описали важи и за мен /без материализма/.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 840
Познавам 2 жени телец, е няма такъв инат . И двете освен ината  са супер различни. Едната е човек на който мога да се доверя за всичко на 100%, а другата е най-голямата клюкарка на света.
Признай си, че си някоя от рибите, които оплюх Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт