Какво похапвате най често ?

  • 6 357
  • 190
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 292
Маслини. Просто умирах за тях. Иначе не съм имала някакви особени претенции, гледах да не ям мазно, наблягах много на салатите и пилешкото.

# 16
  • Мнения: 1 629
Докато бях бременна не ядях месо, страшно ми се гадеше от него, после започна от рибата да ми се гади. Бях луда по портокали, бонбони и салати Mr. Green

# 17
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
А аз пиех по две бири на ден,без алкохол разбира се Peace и то заЩото се спирах ,инче Щях да пия сигурно по 4 или 5 Embarassed Никога преди да забременея ,а и сега сьЩо , не сьм харесвала бирата.
За храни не се сеЩам да не ми се е яло неЩо,ама то и затова ка4их 25кг ooooh! , но имах един парфюм ,който обожавах докато бях бременна,но като родих ми се гадеШе от него Sick

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Бях на банички. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 015
Кисели краставички Peace

# 20
  • Мнения: 1 305
Аз по принцип обожавам кисели краставички, а в момента в които разбрах че съм бременна не можех да ги вкуся. Но за сметка на това си хапвах от всичко друго по много. На обед задължително дюнер, а откакто съм родила не съм  опитвала  Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 1 476
аз имам чувството, че изядох всичките череши на света, докато имаше такива не се спрях, въпреки предупрежденията, че не трябва да прекалявам с тях, не можех да се спра  Laughing

# 22
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
Мандарини и портокали и сникърс в промишлени количества. другото си го ям нормално. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 111
Почти цялата бременност изкарах на препечени филийки с масло и чубрица,сирене,кашкавал,кисело мляко,домати и краставици.
От всичко друго ми се повдигаше,най-вече от месото и сладките неща/а толкова ги обичах преди това/.
Но гледах да хапвам от време на време нещо пилешко насила,да не е съвсем без месо.

# 24
  • Мнения: 1 021
През първата бременност предпочитах таратор и сладолед.
Сега наблягам на портокалите. Толкова портокали не съм изяла през целия ми живот.

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Кой знае какви претенции съм нямала  Sunglasses Но бях зациклила и ядях "основоно" дюнери и пържени картофки (от Мимас)  Crazy може би ми повлия че тогава живеехме близо до вкусния дюнер Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 46
Доста ранообразни вкусове Simple Smile Наскоро четох една книжка за бременни майки в която пишеше че много били обичали да ядът домати със захар пъпеш с черен пипер маионеза със сладко от ягоди .. е такива вкусове на никой не пожелавам Simple Smile На мен ми забраниха да ям кисело и солено заради анемията Simple Smile и откакто са ми забранили се гледам да си открадна от някъде по някоя кисела краставичка  Embarassed

# 27
  • Мнения: 2 131
Като бях бременна, ядях огромни количества портокали.

# 28
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Почти до петия месец ми се гадеше от самата мисъл за месо. Много налитах на всякакви тестени.

# 29
  • Мнения: 194
Като бременна обичах всичко тестено-спагети,пици,банички,тостери,постни манджи.Мразех месо,риба  SickСладко-от време на време.Но иначе си хапвах доста солидно-качих 20 кг

Общи условия

Активация на акаунт