Положителен тест-отрицателен видеозон

  • 8 804
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 524
Ще ми се смеете, но отидох на гинеколог още на 1-вия ден закъснение!

 Grinning Grinning Heart Eyes Heart Eyes Поне на 8-я отиди. Рядко има положителен неверен тест, освен ако не си пила някакви хормонални хапчета.
Стискам палци.   bouquet

# 16
  • Мнения: 826
на 10 ден от закъснението ще се види точица,много си подранила за видеозона Laughing
Точно така  Peace Имай търпение още няколко дена и пак отиди на преглед. Сигурна съм, че всичко ще е наред - все пак два теста са ти  EFP
Пожелавам ти да се похвалиш с хубава новина скоро  preggo  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 17
  • Мнения: 2 111
Раничко си отишла на преглед  Simple Smile
Аз отидох на 7 ден от закъснението и се видя малката точица с вагинален ехограф.

# 18
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
При мен се видя на 2-3 дена закъснение, но това зависи и от видеозона.
Иначе досега тест грешка не ми е давал.Така че просто изчакай още седмица и отиди отново на лекар.

# 19
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
И на мен на нормален видеозон не ми се видя, едва на вагинален.

# 20
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
При мен на коремния ехограф нищо не се видя.Всъщност АГ каза, че вижда някакво "срастване".Обаче реши да ме види и с вагинален ехограф и тогава вече установи бременност.

# 21
  • Мнения: 1 558
Мен за това първия път ме гледаха с вагинален видеозон, защото с него се виждало по-добре Peace
И мен така Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 12 554
Мен за това първия път ме гледаха с вагинален видеозон, защото с него се виждало по-добре Peace
И мен така Peace

Да, но с 1 ден закъснение е твърде рано дори за вагинален. Най-малко 10 дни закъснение трябва.

# 23
  • Мнения: 2 746
Ще ми се смеете, но отидох на гинеколог още на 1-вия ден закъснение!

След две седмици ще се вижда със сигурност! Да не забравиш да се похвалиш! Grinning

# 24
  • Мнения: 1 045
Ще ми се смеете, но отидох на гинеколог още на 1-вия ден закъснение!
Няма да ти се смея,защото аз си направих тест 2 дни преди предполагаемия цикъл,а един ден преди да ми закъснее бях на АГ.Тогава нямах представа че още нищо не може да се види,все пак някой неща се научават като ти дойдат до главата,неможеш да се родиш научен на всичко.
Ранното ми отиване на видеозон не беше в никаква полза,защото започват едни съмнения и диагнози-стряскащи.Тук във форума има доста примери за това.Така че спокойствие и силна храна.
Чакам  да се похвалиш! Hug

# 25
  • Мнения: 137
И аз като теб веднага щом видях втора макар и бледа чертичка хукнах на лекар да ме гледа с видеозон, но първата нищо не видя и ми каза да отида след 10дни пак  Simple Smile аз обаче се притесних че може тестовете да грешет и щом излязох от лекрката си направих веднага един тест и излезе една много ясна втора черта и реших че наистина е по добре да изчакам малко  Simple Smile След това като отидох на преглед вече се видя въпросната точица  Heart Eyes
Така че и моят съвет е да изчакаш малко.Късмет  Hug

# 26
  • Мнения: 242
И аз мисля ,че щом два теста са ти показали че си бременна,значи си и е просто рано още за да се види на видеозон,изчакай малко.И лека бременност ти пожелавам

# 27
  • Мнения: 11 607
Рано си отишла...също както аз направих....Тестовете положителни, БТ висока, усещане,че съм бременна, но....на УЗ ми казаха,че съм имала киста, която трябва да се лекува.......Единственото, което ме крепеше,че отидох рано........И имаше вероятност да не се види......След 10-ина дни всичко се видя на УЗ-а и кистата сега е  в трети клас.....

Успех и да се отчетеш!

# 28
  • Мнения: 7
Аз си направих теста 2 дена преди датата на М и беше положителен EFP-повече не съм и правила,знам че тестовете не грешат-ако е положителен значи си бременна preggo.На АГ отидох 1 ден от закъснението и не видя нищо,гледа ме и с вагинален и се видя точица,но каза да отида поне след седмица.Така че спокойно раничко е още да се види-очакваме скоро да ни се похвалиш  newsm30

# 29
  • Враца
  • Мнения: 2 229
и аз отидох след закъснение от 3-4 дни и положителен тест, но видеозонът не видя нещо.
след седмица на втория преглед вече всичко си дойде по местата Peace

Общи условия

Активация на акаунт