Изгубен клиент - Магазин "От А до Я за Вашето бебе", Люлин 5, блок 549

  • 10 080
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 524
Тук е мястото за отклонение. Магазинът ни бе препоръчан. Ние, като младо семейство, неориентирано, прочело доста неща в Интернет и в доста книги относно бременност, раждане, отглеждане на дете, решихме, че магазинът и неговите услуги ще са ни от полза.

Хе, хе . Ако беше използвала търсачката в този форум /незнам оттук колко доста неща си прочела/, щеше да се ориентираш за този магазин.
Лично аз с тях си правя майтап. Когато /както писах в една пусната от мен тема/ влезнах с невзрачен анцунг и на опашка тип "кукуригу" едва ли не ме изхвърлиха от магазина. Ма кат влезнах костюмирана с две златни гривни и ланец , само дето кафе не ми сервираха - тогава ги зарадвах и купих едно боди за 10 лева.

# 16
  • Мнения: 21
Момичета чела съм и преди това отзиви за този магазин и направо нямама думи от това, което коментирате. Къде им е акъла на тези хора при положение, че се отвориха толкова много магазини с огромен асортимент и на много по удобно място от тяхното магазинче. Искренно им пожелавам да си получат заслуженото, това тяхното е унизително и недопустимо. Рано или късно ще останат без клиенти.

# 17
  • Мнения: 147
Момичета чела съм и преди това отзиви за този магазин и направо нямама думи от това, което коментирате. Къде им е акъла на тези хора при положение, че се отвориха толкова много магазини с огромен асортимент и на много по удобно място от тяхното магазинче. Искренно им пожелавам да си получат заслуженото, това тяхното е унизително и недопустимо. Рано или късно ще останат без клиенти.

И аз се учудвам как още имат клиенти, толкова много се изписа за този магазин. Аз също съм от недоволните, не съм стъпвала там от преди 3 години, когато бях изгонена, защото СЪМ ПОПИТАЛА за цената на едно яке. Тази жена според мен просто не е добре.

# 18
  • Мнения: 178
Значи нещата изобщо не са се променили отпреди 3-4 години....мислех че са си взели бележка, след толкова негативни отзиви за тях, нооооооо......явно простотията, липсата на коректност, възпитание и незнанието как се прави бизнес си остават завинаги!

# 19
  • Мнения: 147
Значи нещата изобщо не са се променили отпреди 3-4 години....мислех че са си взели бележка, след толкова негативни отзиви за тях, нооооооо......явно простотията, липсата на коректност, възпитание и незнанието как се прави бизнес си остават завинаги!

За мен е загадка, не това че не са се променили, а защо все още имат клиенти!Явно бизнеса си им върви въпреки отношението им. Абсурдно е!

# 20
  • Мнения: 20
Чудя се как имат все още клиенти в този магазин. Обслужването е ужасно, един от поредните ми пъти когато съм минавала от там да поразгледам бяха опънали една софра и се тъпчеха със салам и лютеница. Няма да стъпя повече в този магазин, ужасни са!

# 21
  • Мнения: 5 255
Миналата година минах покрай нова кооперация.Голямо помещение и техен надпис за предстоящо откриване.
По пътя за Хит и Билла Люлин беше  newsm78
Означава ли това, че са открили нов по-голям магазин  newsm78

# 22
  • Мнения: 592
И аз това се чудех.Направили са го като някакъв затвор,без прозорци,с ужасен цвят е боядисано.
Повече ми изглежда като складово помещение,защото ако е магазин е направо страшен и ужасно грозен.

# 23
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Миналата година минах покрай нова кооперация.Голямо помещение и техен надпис за предстоящо откриване.
По пътя за Хит и Билла Люлин беше  newsm78
Означава ли това, че са открили нов по-голям магазин  newsm78

До колкото разбрах, магазин ще е, още не е открит  ooooh! ooooh! ooooh!.

# 24
  • Мнения: 386
Ето и поредният загубен клиент в мое лице!
Отидох там  по препоръка, защото знам, че там продават Канц. Бях решила да напазарувам дрехи за дъщеря ми от Магазин "От А до Я за Вашето бебе", Люлин 5, бях си приготвила около 350лв. Още с влизането в магазина ми направи  лошо впечатление тази дама въпросната. Изключително неприветливо  нахално дори, неприятно и обидно отношение към клиента. Не мисля, че съм била лошо "облечена", нито детето ми!
Втори път няма да стъпя в този магазин, има  други магазини с по хубави дрехи и обслужване на ниво!
Колко глупаво си губят клиентите!
Нали знаете един недоволен клиент ще каже на поне 20 човека и аз ще направя същото!!

# 25
  • Мнения: 2 524
Няма да има нов магазин. Помещението вече явно е с друго прендазначение /блога на път за Хит-а/, защото надписа на магазина е свален.

# 26
  • Мнения: 21
Няма да има нов магазин. Помещението вече явно е с друго прендазначение /блога на път за Хит-а/, защото надписа на магазина е свален.


Много се радвам. Развалила им се е далаверата, сигурно са им намаляли клиентите и са се отказали

# 27
  • Мнения: 49
Ех и аз преди 2 години се разхоих до люлин за да видя този магазин, но не успяха да ме спечелят като клиент  Crazy явно съм извадила късмет.

# 28
Странно е всичко това,което чета,защото аз редовно пазарувам от там,още от първия ден,но такъв случай не съм имал до сега.Напротив винаги ме посрещат с усмивка,обслужват ме с внимание.

# 29
  • Мнения: 1 650
абе нищо не съм казал пак

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 13:40 от Durango

Общи условия

Активация на акаунт