Жената зодия риби

  • 47 620
  • 565
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 342
Нямам особено наблюдение към тази зодия ,защото познавам само две приятелки с такава. Едната е домакиня , добро моми4е.Незнам какви чувства има защото рядко споделя и остава само да гадаем останалите,което не и е в (+).Мълчалива е много.Също така не цени мн. времето на другите,защото винаги когато си определим среща и идва с половин до час закъснение и тук също ни остава да гадаем в колко ще дойде и дали до тогава няма да сме приключили Joy.Другата пък няма цедка на устата,квот мисли това изстрелва и това обяснява факта,че доста от обкръжението и се отдръпнаха от нея. #CrazyИначе също е добро момиче. Hug

# 76
  • Мнения: 21
 и аз съм Риба и всичко написано е доста точно, отговарям и на описанието за косата. newsm10

# 77
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
И аз съм шаранчЕ.
Бих казала за себе си, ако мога да се погледна отстрани:
- Страшно обидчива съм, винаги търся подтекста в думите на околните и винаги това ми вреди;
- Много, много избухлива и крещяща, но пък лесно ми минава всичко и много бързо прощавам;
- Все си повтарям, че ще мисля много и разумно преди да направя нещо, но винаги действам импулсивно и често съжалявам;
- От много, много време си повтарям, че трябва да се променя в  някои насоки, но все не намирам време за това;
- Адски чувствителна, всичко премисляща - кое ми влиза в работата и кое - не. Всичко си трупам;
- Иначе съм много упорита и когато наистина искам, се отдавам на нещо и правя всичко, за да го довърша докрай;
- Изключително вярна съм;
- По-лоша съм към най-близките си и винаги си го изкарвам на тях;
- Вярвам в доборото и във възмездието. Вярвам, че не оставаш ненаказан. Вярвам в съдбата. Вярвам, че нищо във Вселената не се губи, а само се трансформира (Из един от новите филми..);
- Ако се сетя още нещо, ще допълня.
Късмет на всички рибки Hug А и не само!! Simple Smile

Малееееее, всичко, което си написала, важи на 100% и за мен ooooh!
Аз затова не си харесвам особено зодията Naughty

# 78
  • Мнения: 27
..... рибите са толкова чувствителни,че това в повечето случаи им пречи.

Ами да съгласна съм. И при мен е така. Всъщност всички Риби са много чувствителни. А аз познавам много   Simple Smile
Тайната за щастието на една Рибка май е в това да превърне чувствителността си в положително качество  Thinking

# 79
  • Мнения: 250
Хоп и аз към жените - рибоци! Heart Eyes Много си ни е хубава зодията, но малко трудно се живее май с рибка - поне така ми напомнят често. За себе си - много чувствителна за каквото и да било, трудно споделям и не на всеки мога да си изплача болката, което означава че всичко си трупам вътре в душата. Това ми тежи най-много, но не мога да бъда друга. На моменти съм доста наивна и приемам доста неща за чиста монета, но добре, че се освестявам на време / и въпреки всичко пак се натъжавам и го мисля сумайте време/, определено имам интуиция, любвеобвилна съм и винаги съм готова да помогна на приятел. Ужасно много държа на семейството си, инат съм и трудно преглъщам пораженията си, трудно се извинявам, което май не е много хубаво. Каквито и да сме, сме добри душички!

# 80
  • Мнения: 2 757
Аз като гледам за всички зодии си пишат че са чувствителни. Май си е женско качество като цяло. Но може би наистина ние Рибите сме ПРЕКАЛЕНО чувствителни. Не знам Рибоци дали сте забелязали и дали изобщо сте така, но аз специално когато трябва да понеса силни обиди, ако ми се прескочи лимита на поносимост изключвам и ставам свръх безчувстена и студена. Бе направо гадна. Не знам дали няма връзка с Лъвския ми асцендент, не вярвам...
Иначе почти всичко написано отговаря и за мен особено дългата характеристика от 1 страница, почти на 100%. Много хубаво е разяснил същността ни и ми е отговорил на много въпроси за самата мен доста точно.
Само се зачудих за хитростта на рибите дали сме такива наистина или не сме. Може би сме леко хитрички, но по скоро тази хитрост си я ползваме за собствена употреба, а не да манипулираме другите. И ако го правим случайно не е с осъзнати лоши или користни намерения, а прото така за спорта по скоро или за всеобщото благо. Така си мисля сега, разсъждавам си на глас... не съм точно наясно с хитростта си. Казвали са ми че съм хитра, но пък майка ми примерно цял живот ми е повтаряла, че съм глупава в смисъл обратното на хитра. Още не мога да разбера кой е прав. Но със сигурност не съм хитра в негативния смисъл. Освен това не знам защо хитростта се има за лоша черта. Дори в Библията пише Бъдете хитри като змиите и незлобливи като гълбите. Дали отговаряме на тази препоръка ние Рибоците...  newsm78

# 81
  • Мнения: 27
Аз пък съм Риби с асцендент скорпион. Като се замисля NikiFin и при мен е така - когато някой се държи грубо с мен ставам много зла и хапя лошо (точно като скорпионче). После ми минава и дори се изненадвам от себе си.

Мисля си и за това, че хората от нашата зодия са добри по душа, просто някой са преживели повече и са изгубили малко от вярата си в доброто (не визирам себе си, а други мои познати). Превръщат се в доста неприятни хора.

# 82
  • Мнения: 15 619
Хайде и аз при тънкообидните шарани. Mr. Green

# 83
  • Мнения: 370
Аз като гледам за всички зодии си пишат че са чувствителни. Май си е женско качество като цяло. Но може би наистина ние Рибите сме ПРЕКАЛЕНО чувствителни. Не знам Рибоци дали сте забелязали и дали изобщо сте така, но аз специално когато трябва да понеса силни обиди, ако ми се прескочи лимита на поносимост изключвам и ставам свръх безчувстена и студена. Бе направо гадна. Не знам дали няма връзка с Лъвския ми асцендент, не вярвам...
Иначе почти всичко написано отговаря и за мен особено дългата характеристика от 1 страница, почти на 100%. Много хубаво е разяснил същността ни и ми е отговорил на много въпроси за самата мен доста точно.
Само се зачудих за хитростта на рибите дали сме такива наистина или не сме. Може би сме леко хитрички, но по скоро тази хитрост си я ползваме за собствена употреба, а не да манипулираме другите. И ако го правим случайно не е с осъзнати лоши или користни намерения, а прото така за спорта по скоро или за всеобщото благо. Така си мисля сега, разсъждавам си на глас... не съм точно наясно с хитростта си. Казвали са ми че съм хитра, но пък майка ми примерно цял живот ми е повтаряла, че съм глупава в смисъл обратното на хитра. Още не мога да разбера кой е прав. Но със сигурност не съм хитра в негативния смисъл. Освен това не знам защо хитростта се има за лоша черта. Дори в Библията пише Бъдете хитри като змиите и незлобливи като гълбите. Дали отговаряме на тази препоръка ние Рибоците...  newsm78
много си права.това все едно съм го писала .обаче и аз не се смятам за хитра.по-скоро наивна ,но не и хитра.може би в други  очи има м някъкво такова качество....а иначе не мисля ,че хитростта е лоша черта в характера.даже напратив.тайничко  се възхищавам на тези,които умеят да са хитри.не ги пускът по пързалката лесно. Rolling Eyes а това за силната обида важи много за мен.бих изтрпяла доста,но претръпнали,край.нищо неможе да върне предишното ми състояние.т.е.нищо не ме интересува за този ,който е злоупотребил с мен.

# 84
  • Мнения: 370
момичета ,видяхте ли дамите деви как са си направили темата?много добре са се сетили.направили са си списък с никовете и датите на раждане.

# 85
  • Мнения: 154
момичета ,видяхте ли дамите деви как са си направили темата?много добре са се сетили.направили са си списък с никовете и датите на раждане.

Което потвърждава моето мнение за девите: организирани и дори педантични понякога  Laughing .

# 86
  • Мнения: 15 619
Аз съм на 19.03. за който прави списъка. Mr. Green

# 87
  • Мнения: 370
момичета ,видяхте ли дамите деви как са си направили темата?много добре са се сетили.направили са си списък с никовете и датите на раждане.

Което потвърждава моето мнение за девите: организирани и дори педантични понякога  Laughing .
точно така. Grinning м/удругото вие да сте забелязали ние жените риби да сме властни?питам,защото скоро бях обвинена точно в това-власта риба. newsm78

# 88
  • Мнения: 15 619
момичета ,видяхте ли дамите деви как са си направили темата?много добре са се сетили.направили са си списък с никовете и датите на раждане.

Което потвърждава моето мнение за девите: организирани и дори педантични понякога  Laughing .
точно така. Grinning м/удругото вие да сте забелязали ние жените риби да сме властни?питам,защото скоро бях обвинена точно в това-власта риба. newsm78
Няма нужда да ми го казват, то си е приятно да властваш.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha даже да се гавриш по малко.... Mr. Green

# 89
  • София
  • Мнения: 1 231
.........м/удругото вие да сте забелязали ние жените риби да сме властни?питам,защото скоро бях обвинена точно в това-власта риба. newsm78

За себе си бих казала ДА  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт