Велико Търново - 2-ра слънчева и усмихната тема

  • 30 338
  • 275
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
За списъка с лекари като че ли не мога да съм полезна, рядко имам нужда от такива, пък когато съм имала - съм попадала случайно на някой и не мога да правя сравнения. Но задължително ще следя вашите препоръки  Peace

Как бих искала да напиша такова нещо CrazyБлагородно ти завиждам  и дано никога не ги научаваш кой какъв е Hug

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
Здравейте!И аз да се включа по темите
За гинеколог-Моята бременноста я следи  Дарина Маринова.. еееми не съм доволна.. никакво отношение,доста е сопната....И аз така ходих си при нея по ЗК и при Даря Ганчева на частно.. за мен тя  е страхотен човек,като отношения,лъчезарна,обяснява винаги когато съм имала някакви въпроси...

И аз имам един въпрос-Някакви отзиви за детска ясла
 "Щастливо детство"

PS Иман .. относно объркания термин с месец и 5 дни ,да не става дума за на Драгомир сестра му

# 32
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
д-р Даря Ганчева   Hug а за очен д.р Миланова
Една колежка пита къде правят качествена лазерна епилация....някой може ли да помогне  Thinking

# 33
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Честита ни нова темичка  Simple Smile
Не мога да помогна за мнение относно тукашните лекари. Досега ходех в Плевен на преглед при гинеколог, и сега ще се преориентирам към някой тук. Така че ще следя вашите отзиви  Wink
Иначе педиатъра ни е д-р Ксения Сергиева и засега съм много доволна  Grinning

# 34
  • Мнения: 60
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, caradchova


Желая ти здраве и късмет! И да слушаш малчуганите  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 11
За педиатър - д-р Кьорчева.Страхотен специалист и човек!Само,че тя не работи със здравната каса-има частен кабинет.Мога да и дам и телефоните,ако имате желание?

# 36
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Честит рожден ден caradchova  smile3525 newsm67(

Много здраве, щастие и късмет   
ura newsm59

# 37
  • Мнения: 137



Благодаря ви за пожеланията момичета

# 38
  • Мнения: 414
Здравейте, Simple Smile

Да дам моя глас за д-р Даря Ганчева, гинеколог и д-р Кьорчева, педиатър.

Весел ден на всички   bouquet

Мая

# 39
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Честит рожден ден, caradchova! Здраве, щастие, късмет и усмивки!

За педиатър - д-р Кьорчева.Страхотен специалист и човек!Само,че тя не работи със здравната каса-има частен кабинет.Мога да и дам и телефоните,ако имате желание?
Aaa, работи, как да не работи!


Една колежка пита къде правят качествена лазерна епилация....някой може ли да помогне  Thinking
Не съм сигурна 100%, но мисля, че в Бюти и в Премиер.

# 40
  • Мнения: 1 763
Честит Рожден Ден на caradchova и от мен! Много здраве, щастие и успехи!

За щастие и аз нямам опит с лекарите и не мога да се включа по този върпос, но смятам, че списъкът ще е много полезен.

Да се похваля, днес си взех първия изпит от сесията  Grinning

# 41
  • велико търново
  • Мнения: 586
вяра един вапрос .всички майки в форума от в.търново познавате ли се? Laughingможе и друг да отговори

# 42
  • Мнения: 10
Честит рожден на caradcheva и от мен желая и много любов и щастие в семейството и.Браво на reme за изпита,.та значи учиш и аз се чудя защо те няма в парка.Нашата педиатърка се казва д-р Йонкова намирасе в поликлиниката  за гинеколог съм пас  Winkраждането ми мина безпроблемно даже неразбрах как родих  имах уговорка с д-р Димитров ама така и неможахме да го викнем всичко стана толкова бързо.затова желая на нашите бъдещи мами да родят леко като мен Laughing Laughing

# 43
  • Мнения: 11
Не се изказах правилно за д-р Кьорчева!Извинете!Исках да кажа,че не е джипи.Иначе,ако отидеш при нея с направление -да ,така става,но не може да ти е личен лекар по здравната каса.Поне аз така знам.

# 44
  • Мнения: 686
вяра един вапрос .всички майки в форума от в.търново познавате ли се? Laughingможе и друг да отговори
Този въпрос към мен ли е?
Аз с повечето се познавам само виртуално.
С теб познаваме ли се? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт