Киселини!

  • 7 605
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 401
Помагаше ми по-продължителното дъвчене на дъвка!
п.с. аз допреди да забременея незнаех на какво точно се казва киселини, но по време на бремеността разбрах Laughing

# 31
  • Мнения: 2 375
Знам, че газираната вода помага. Нещо ми се върти в главата, че някъде съм чела или чула, че киселините се засилват от кафето, шоколада и подобни продукти. Thinking

# 32
  • Мнения: 2 803
На мене ми помагаше смучене на ментови лукчета.

# 33
  • Мнения: 574
Докато бях бременна забелязах че като спя на ляво киселините са доста по-поносими и е много по-добре. Пробвай го и ти.

# 34
  • Мнения: 2 015
На мен ми помогна газираната вода Peace.

# 35
  • Мнения: 26
За киселините много ми помагаше содата,киселото мляко,но най-вече газираната вода Crazy

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 115
И през двете бременности имах зверски киселини по цял ден и от всичко-солети и обикновенни бисквити облекчаваха донякъде проблема,не си позволих никакви хапчета,макар док каза че може да се приемат някакви.Има и хомеопатия, но трябва да се посъветваш с хомеопат.Най-добре се чувствах ако не ям и не пия.....но...неизпълнимо и невъзможно!Спях почти седнала.След като родих,на секундата изчезнаха...

# 37
Аз съм ж 5-ти месец и чак сега почнах да имам киселини, но пия по 1 ч.л. хлебна сода - препоръчва се след храна.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 508
Не знам дали е по повод темата, ама моите киселини пак се събудиха и по цял ден дъвча Талцид. ooooh!

# 39
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Много мо помагаше кисело мляко   Peace

# 40
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Аз си хапвах нещо хлебно и ме облекчаваше

# 41
  • Мнения: 1 080
Талцид, газирана вода и солети помагаше про мен.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 817
На мен ми помогна Талцид, малко е гадно на вкус и трябвало да се сдъвче. Аз го гълтах направо и пак имаше ефект  Peace

# 43
  • Мнения: 9 471
Нищо не ми помага  Tired

# 44
  • Мнения: 46
A bebchetata vi kogato se rodiha imaha li mnogo kosichka zashtoto sym chuvala che kato imash kiselini prez bremennosta decata se rajdat s mnogo kosa

Общи условия

Активация на акаунт