Киселини!

  • 7 571
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 566
Пия Спрайт или по добре Спринт (на Дерби по газиран е ) оригвам се Embarassed много пъти и ми минават,това е единственото което ми помага ,опитай дано и при теб има ефект Peace

# 16
  • Мнения: 189
Пия Фамултран изписано от АГ-то!Голям ефект има!Веднага ми минават. Hug

# 17
  • Мнения: 9 973
талцид пия и ми помага

# 18
  • София
  • Мнения: 2 508
Талцидът ме спаси! Аз бях много зле, направо повръщах и ми беше лошо нон-стоп. Един Талцид и всичко минава! Peace

# 19
  • Мнения: 826
 По дебелите книги пише, че със содата за хляб не трябва да се прекалява, а тук гледам много съвети да се ползва това "народно" и "безвредно" средство.
Принципно спасение няма. Аз за да си помогна гледам да вечерям рано, защото най-много ми се покачва киселинността Mr. Green привечер. Ама като се роди бебо и това ще мине Wink

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Дъвчех ментови дъвки, пиех Талцид. Зълва ми ми препоръча моркови да хрупам в такива моменти. Предния път се побърквах от киселини, за сега още не са ме подхванали.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 508
Талцидът не се ли дъвче?... newsm78

# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Талцидът не се ли дъвче?... newsm78

Тъй де, ама нали е хап и по инерция пиша пих. То така или иначе го заливам обилно с вода, защото ви става в устата едно такова варосано  ooooh!

# 23
  • Мнения: 142
И аз дъвчех Талцид, но много са ми помагали и препечените филийки.  Peace

# 24
  • Мнения: 1 558
Пий сода за хляб...наистина помага много..По една лъжичка с Peace малко вода и забравяш..
Peace

# 25
  • Мнения: 163
Талцид (но не ми помогна кой знае колко), лимонада, кисело мляко и мандарини  Simple Smile Това ми помагаше на мен, но при всеки е строго индивидуално.

# 26
  • Мнения: 521
До колкото знам при всеки е различно.На мен уж ми помагат сурови бадеми или чай от лайка.Но една вечер така се бях нервирала че цяла нощ не спах и киселините ме довършиха.Е тогава нищо не ми помогна .Та може и нервите да са от значение.Иначе лекарката ми каза фалцет но рядко,да не ям пържено,солено кисело печено,мазно,сладко...ми то не остана какво да се яде  :е:

# 27
  • Мнения: 7 723
24 часа в денонощието няма отърване какво да правя
Нищо.
Като родиш и ще ти минат  Wink

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Пиех по малко сода за хляб, иначе имах чувството, че изгарям...
И първото нещо, което забелязах след раждането беше, че нямам киселини и не ми се ходи непрекъснато до тоалетната  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 184
Киселините са нещо ужасно. Бях така последните два месеца от бременността. Помагаха ми ментолови бонбонки олипс.

Общи условия

Активация на акаунт