Няма талцид в аптеките?!

  • 8 396
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Мамчета, ужасих се вчера, като отидох да си купя талцид и ми казаха, че вноса е спрян. Как сега ще се справям с киселините?! Беше много ефикасен , а фармацевтите не успяха да ми предложат адекватен заместител!

# 1
  • Мнения: 9 973
стопацид -заместителя,много съъм доволна

# 2
  • Мнения: 820
да - стопацид + ябълка, сода, повече вода

# 3
  • Мнения: 46
И аз съм със същия проблем! Обиколих на доста места, но никъде нямаше. Купих си днес Стопацид плюс, защото направо умирах от киселини, но не можах да го сдъвча, ужасен е. Не знам какво да взимам  newsm78

# 4
  • Мнения: 3 157
Стига,де,чак пък да се ужасиш от нещо подобно...кажи какво разбираш под ,,адекватен заместител'' и ще ти предложим.Бременна ли си?Ранитидин,фамотидин и безбройните им аналози не ти ли действат?

Това чела ли си го?Може да ти помогне:
http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=42

# 5
  • Мнения: 2 110
Винаги когато нещо е добро и ефикасно се спира , и се пуска същото с ново име и съответно нова цена !

# 6
  • Мнения: 3 157
Хм,значи според теб Талцида е спрян нарочно и завинаги от фирмата-производител,защото има доволни от него така,ли?И никога повече няма да го внесат и ще си загубят клиентите по тази причина?

# 7
  • Мнения: 99
мила шоколадче, не съм бременна , но имам гастрит и за съжаление без да злоупотребявам с храната пак имам киселини, а докато носех бебчо беше нетърпимо.. , а и питам от името на една бременна приятелка, която има наистина страшни киселини. и  двете търсим спасение

# 8
  • Мнения: 3 294
Незнаех че е спрян от производство , купих си го свободно преди един-два месеца някъде  newsm78

# 9
  • Мнения: 3 157
Питам дали си бременна,защото не всички лекарства стават за бременни.Алмагел ползвала ли си?
Правлното хранене при подобни оплаквания също е много важно.

# 10
  • Мнения: 645
аз пия ранитидин и ми действа

# 11
  • Мнения: 27 524
Незнаех че е спрян от производство , купих си го свободно преди един-два месеца някъде  newsm78

Аз си купих преди две семдици  Simple Smile

Тук например се предлага и продава - http://www.framar.bg/talcid-tabl.-20-pid19003196.html

# 12
  • Мнения: 1 354
заместител - стопацид да добър е,на мен и газирана вода много ми помага Peace

# 13
  • Мнения: 1 552
Талцид няма от много време Tired Аз нали съм приходяща м/у два града
мога спокойно да кажа,че го няма.Порзвам Стопацид,ама не +,защото е отвратителен.Той е без
захар.Ползвам другият с по-червеничкИят етикет.
Днес си купувах и в аптеката ми казаха,че Талцида ще
се появи до 7-10 дни.Просто им е изтекъл лиценза за внос и се е подновявал.Точна както стана с ГИНИПРАЛА.

# 14
  • Мнения: 27 524
Талцид няма от много време Tired

Е, колко много време?  Thinking
Преди две седмици, поне в София, си го имаше навсякъде  Peace

Общи условия

Активация на акаунт