добре бе, какви са тези хора, как се променят нещата

  • 6 738
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 226
Защо тогава ми изпраща цветя и ми пише, че ме обича? Толкова ли е сложно да го каже, мамка му. Или си пази задн.ка от развода. smile3515

# 61
  • София
  • Мнения: 3 648
Знам ли го, има такива хитреци..........!

# 62
  • Мнения: 1 925
Например(аз съм електротехник) не искам жена ми да ме пита запоява ли днеска , а да кажем Пик или АТмел микроконтролери предпочиташ? Mr. Green Mr. Green
Ще се оправите , горе главата!
Mikron, PICa полва ли се още някъде бе човек?

Стела, моя бивш си ме пазеше за резерва около половин година - доката е сигурен, че новата му връзка е сериозна.
Било нормално да залита към мен, пък и аз съм го предизивквала


# 63
  • Мнения: 2 496
Леле...Четох, четох...
Момичета, как сте търпели? Как не сте осъзнавали, че нещата се рушат с години, а не отведнъж? Толкова ли влюбени сте били? Къде отива женското достойнство?
Изведнъж да ви ритнат заради друга, защото той, видиш ли, бил открил "любовта на живота си" Sad , когато се е смял с теб, прекарвал си е времето с теб, хранил се е с теб Sad
И после - роза по шофьора? Confused Или да гледа мач, вместо да е с теб на 14. 02... В този случай ще изляза сама, ако трябва ще ходя сама по студените улици, но няма да остана у дома.
Защо мълчат и играят ролята на невинни? Защо не казват директно какво всъщност искат?!
И после се почва, ала стил "Нямааа любооов, не намерих любовтааа" и ред сълзи и сополи Sad

# 64
  • Мнения: 1 226
elizabeth18 да,бих излязла и то не за ден, ами поне за седмица, ако я нямаше 5 месечната ми дъщеря.

И после се почва, ала стил "Нямааа любооов, не намерих любовтааа" и ред сълзи и сополи

това го казват на следващата, нещастница, и тя хоп с 2та крака.Горкичкия.Жена му е звяр  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 496
Ми... с бебето и далеч, при мама или където и да е, но не и в този дом. Изневярата не бива да се толерира! В една бяла държава, жена би осъдила неверния си съпруг за "накърненото си достойнство, предателството и психично посегателство" и други подобни адвокатски бисери. А вие седите и им готвите, търпите им настроенията и им перете гащите. Confused И се надявате, което е по- лошо. Надявате се, че някакси нещата все пак ще се оправят. Sad

# 66
  • Мнения: 1 226
Защо при мама. Този дом е и мой.И най-вече и на детето ми.

# 67
  • Мнения: 256
Защо при мама. Този дом е и мой.И най-вече и на детето ми.

Да, но мама е най-добрият приятел, помощник, отдушник, детегледач и каквото още се сетиш. Аз лично имам нужда от моята майка в момента. А и добре, че е тя. Съвсем сама досега да съм се побъркала.  Laughing Пък и както казват адвокатите, жилището е семейно, правата за него могат да се предоставят и на бащата, голям смях, нали, нищо че съм си го купила преди брака!

# 68
  • София
  • Мнения: 3 648
жилището е семейно, той е захвърлил всичко заради друга, той да го напусне. казвала съм му го не веднъж, ако аз бях изневерила, аз щях да си тръгна, ти изневери - ти си ходи. Ама, не му стиска вече! Когато писа любовни и-мейли в несвяст като и обяснява как иска да си живеят щастливо, не се сети, че плюе на всичко, което е изградил и ще му е трудно да го загърби! Заслепениеееееееее и липса на елементарна мисъл!
А за 14-ти, споко, и аз не бях у нас! Wink

# 69
  • Мнения: 165
Изневярата не бива да се толерира!

Веднъж прекрачил прага, няма гаранции, че няма да го направи още сто пъти! Не разбирам как може да се прости такова нещо и да имаш очи да гледаш света, просто не ми го побира главата... Достойнството ни на хора (преди всичко) отива по дяволите! Вярвам във втория шанс, но не и в тоя случай! 

# 70
Например(аз съм електротехник) не искам жена ми да ме пита запоява ли днеска , а да кажем Пик или АТмел микроконтролери предпочиташ? Mr. Green Mr. Green
Ще се оправите , горе главата!
Mikron, PICa полва ли се още някъде бе човек?

Стела, моя бивш си ме пазеше за резерва около половин година - доката е сигурен, че новата му връзка е сериозна.
Било нормално да залита към мен, пък и аз съм го предизивквала




Ми че ползва се даже и в невронните мрежи -особено в многопластовите(не знам как е точният им превод на бг) .  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт