добре бе, какви са тези хора, как се променят нещата

  • 6 729
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 531
изглежда всички само питаме...

# 16
Момичета, аз съм дете на разведени родители и повярвайте ми най-голямото наказание за тези бащи е омразата,  която изпитват децата им след години към тях. В пубертета и аз изпитвах интерес към баща си, търсех го и разбира се имах нужда от него, но всичко това отмина с пубертета. Сега неискам да го погледна. Изисквам много от собствения си мъж към децата ни, даже някога прекалявам, но пък искам те да имат всичко онова, което аз нямах. Мъжете не разбират от майчинство, но любовта им към децата идва с грижите и тревогите покрай тях, така че аз още като се родиха и започнах да го затрупвам с ангажименти покрай тях, така че той да се привързва, да ги обича и да мисли за тях. Освен това и ме разбира когато съм прекалено изморена и изобщо постарала съм се те да получат това , което на мене много, много , много ми е липсвало.

# 17
  • Мнения: 372
Има мъже, които не знаят какво е да обичат - на мен 6 години ми повтаряха, че ме обичат и една вечер ми каза, че бил се объркал, сега срещнал любовта на живота се и се изнесе, нещо в този дух беше..
Истината се оказа, че тази любов трая няколко месеца, а след това имаше други подобни..Той бяга от ангажименти, семейство, задължения, търси само развлеченията, живота бил кратък  и щял да си го живее..
Няма отговор на въпроса защо се случва така..
Опитвам се да си повтарям, че това е един случайно срещнат човек в живота ми, който по случайност е баща на детето ми и толкоз..
Да се радваме на децата си, мъже дал господ.


# 18
  • Мнения: 1 226
И аз това питам. Чакахме дъщеря си 8 години и когато тя се появи, всичко рухна. Човека реши, че иска да е свободен. Да ходи където си иска, да прави каквото си иска, да се прибира когато си иска. И да не дава обяснения за това. Щял да се грижи за нас иначе. Е да де, лошо няма, но аз да се пенсионирам ли. Вече 4 месеца е така. Все още обмислям варианта развод. Ще ми е много трудно, но както казахте, помията, която беше излята върху мен, с цел да бъда унижена и смачкана, беше ужасна. Най-лошото е, че дори отказва да обсъдим нещата. Не му било до мен и моите глупости.
Разводите обаче са факт, така че си мисля, че това е част от човешката природа. Всъщност от Мъжката природа.

# 19
  • Мнения: 639
И аз това питам. Чакахме дъщеря си 8 години и когато тя се появи, всичко рухна. Човека реши, че иска да е свободен. Да ходи където си иска, да прави каквото си иска, да се прибира когато си иска. И да не дава обяснения за това. Щял да се грижи за нас иначе. Е да де, лошо няма, но аз да се пенсионирам ли. Вече 4 месеца е така. Все още обмислям варианта развод. Ще ми е много трудно, но както казахте, помията, която беше излята върху мен, с цел да бъда унижена и смачкана, беше ужасна. Най-лошото е, че дори отказва да обсъдим нещата. Не му било до мен и моите глупости.
Разводите обаче са факт, така че си мисля, че това е част от човешката природа. Всъщност от Мъжката природа.
Явно е някаква мода напоследък,дето не мога да я разбера.Правиш деца на жената,която уж обичаш,а после и теглиш една майна,щото трябва да се наживееш и от време на време демонстрираш грижа за децата.
При нас причината е друга жена,че и трета. Да се чукаш с шефа си е престижно и да ограбваш детството на децата му.
Какво очаква,тая малката грозотия от него не знам,но след 3-4г ще заприлича съвсем на трол,а тогава ще му е попреминала тръпката.
Всичко се връща.
Иначе за всичко съм виновна аз и съм нямала среда.
Ами моята среда е била семейството 9г.Неговата среда от3г са продавачките.
Чудя се те като са толкова отворени и умни,къде са им техните приятели?
Защо нямат среда на тяхната възраст,ами намират забавление с шефа?
Карай,щом няма оправия заедно, ще се оправяме по единично.
Щом и твоя не се прибира,явно има и такъв фактор.
Късмет и сила ти желая и много щастие на малката принцеса!

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 12:55 от Desita_

# 20
  • Мнения: 1 226
Деситамерси. Ще имам нужда и от късмет и от сила. Надявам се да ги намеря,  заящото през последните месеци, такава помия изля върху мен, че понякога си  мисля, че няма да се справя. Изкара ме последната нещастница и некадърница.

# 21
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
  Да,и ние така. Не иска да живеем заедно, щото....глупости, глупости...Иначе много ни обича. но не живеем заедно от два месеца. Ха, обяснете ми това! Ами аз рак ли съм или риба.

# 22
  • Мнения: 639
Деситамерси. Ще имам нужда и от късмет и от сила. Надявам се да ги намеря,  заящото през последните месеци, такава помия изля върху мен, че понякога си  мисля, че няма да се справя. Изкара ме последната нещастница и некадърница.
Лоша домакиня си,не го разбираш и бля,бля... нали?
Ти си смотана и кой ще ти обърне внимание.
Всички май едно им е оправданието,а когато се жени за теб,тези неща не бяха ли такива?
Ще се справиш,как няма.То сега не си ли сама?

# 23
  • Мнения: 1 226
Направо съм вещица.Не можел да ме гледа, повръщало му се   от мен и прочие и прочие. Все още съм в общия ни дом. И все още не съм подала молба за развод. Поне разходи за консумативи нямам. Според него, може да остареем така.Дори не иска да се развеждаме, но това не е живот. Защо да оставам, да го пера, гладя и да се чудя тази нощ ще спи ли у дома, или не. Даже полов живот нямаме.То пък и за кво ли ми е  newsm78

# 24
  • Мнения: 639
Чак до такива откровения не е стигал,но пък като се има в предвид красотата на новата му/стара любов,щото върти още една,се чудя след какво количество алкохол успява да бъде с нея?
Детето ти е малко и няма да има емоционални проблеми.На теб ще ти е трудно.Дано да има кой да ти помага.
Моите деца са по-големи.Дъщеря ми не ще и да чуе да се разделяме.Като зная колко е привързана към него,сърцето ми се къса.
Все още търпя,не съм подала молба,но няма да е за дълго,вече не издържам.
То и много изтърпях де,може би защото преди не е бил такъв.

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 08:57 от Desita_

# 25
  • Мнения: 4
Момичета не се унижавайте така. Знам че е трудно и аз съм минала по тоя път и аз дълго време незнаех къде се намирам, незнаех какво да направя но има начини. Да не забравяме че закона повече защитава майките затова не се отчайвайте, а гледайте напред с добро око. Даже сега бившия ми мъж вече иска да пием кафе и да си говорим ама се сети късно да търси близост. Пожелавам ви успех,ама незабравяйте че всеки си има своя история и знае сам себе си. Grinning

# 26
  • Мнения: 639
kriss_78 права си,наистина не зная къде се намирам и всичко ми е толкова нереално,сякаш се случва с друг човек,а не с мен.
Може би,защото като се събудя сутрин си казвам,че още искам да живея с този човек.
Все още имам чувства към него,въпреки всичко,което върши.

# 27
  • Мнения: 1 531
ужасни неща просто!...
то колкото е по-добре, че са мънички децата и не разбират, толкова и по-страшно: 4-месечно бебе след 8 години чакане и 'любов'...

явно е на мода...

незнам за развода, но не бива да живеете заедно - абсурдно е да търпите и да незнаете дали ще се прибере, по-добре е да не е около вас и да се опитате да не се сещате за него често... а и, ако той си тръгне, може и наистина да усети липсата на нещо, щото сега някак си всичко си има: и тръпката и дома с детето Tired

# 28
  • Мнения: 4
Desita, напълно те разбирам знам какво ти коства и аз бях така и чаках дълго да се оправи моя бивш вече мъж, но така и не стана. Оправянето винаги траеше по седмица и пак на ново. Дано при теб да не е така, макар че почне ли веднъж повтаря се. Не се изоставяй грижи се за себе си. Пожелавам ти късмет и да бъдеш щастлива Grinning

# 29
  • Мнения: 165
От "безумната" любов до "безумната" омраза има точно една крачка. При нас интересното беше, че тази крачка не беше към някой трети човек, т.е. нямаше любовник/-ца, ами доказахме следната приказка: една любов има бъдеще, не когато двама се гледат в очите, а когато двама гледат в една посока... "а останалото е история", грозна при това... Confused

Общи условия

Активация на акаунт