Отговори
# 30
  • Мнения: 1 671
Лоринка, много ти е сладка! Да я целунеш по хубавите бузки!  Hug

# 31
  • Мнения: 413
 evelinar ,пропуснах да пиша,че ми сви шапката с две деца и то малки и учиш и то не лека магистратура smile3501
 

# 32
  • София
  • Мнения: 2 851
Честито ти бебче, lorini!

Много време не съм писала при вас, подхвана ме и мен сесията - един освободих, един взех, сега има още два, да видим как ще свърши и този мач.

Иначе да ви кажа откакто Мони ходи на ясла е по-добре, имам време да чета, а преди учех докато спеше или като си дойде мъжът ми от работа. Баби нямам наблизо. Идват с предварителна уговорка - както вчера например беше събота, ясла няма, а нямаше кой да гледа Мони и майка ми дойде.

Успешна сесия на всички!

# 33
  • Мнения: 267
привет,да се похваля днес си всех изпита с 5  newsm44 и съм много щастлива,остават още 3
Лорини,голяма красавица браво,много да ви радва Hug

# 34
  • Мнения: 69
Лорини, голяма сладуранка! (Като си помисля, че преди 6 месеца и моето беше такова мишленце... Heart Eyes)

Дайче, получих ти ЛС. Скоро ще те добавя

Момичета, пращайте ми данните си, за да ви добавя! Иначе няма как да стане. Не мога да ровя по старите теми.

Моето образование е такава одисея, че в момента, за да смогна, активно са включени баща ми, майка ми, мъжа ми и брат ми. Толкова много ми помагат, милите, че понякога се страмувам ужасно от големия си мързел.
Даже баща ми в момента е във Варна, защото ще води Самуил на училище, докато мен ме няма,  а пък майка ми ще ми помага в София с Боян, за да се вясвам по 5-6 часа на лекции.
За ученето... винаги уча най-добре навън, на някое кафене. Така започнах от кандидатстудентските. САми беше на 2 години и се ровеше в пясъчника, а пък аз учех в несвяст. Навън съм особено концентрирана. Вкъщи винаги си намирам какво да правя.
Сега с бебето е трудно да изляза, затова уча по нощите. Обикновено чета по цяла седмица, а преди самия изпит правя десетчасов маратон, понеже краткотрайната ми памет е моята силна страна. hahaha

Много се радвам, че темичката разцъфтява.

Русана, поздравления!   bouquet Скоро и на теб ще посвещаваме темичка, а?

# 35
  • Мнения: 267
дааам вече нямам търпение  newsm30, за данните - 4 курс,пловдивски университет,педагогика,чакам моето бебче на 24 март  Hug
И едно въпросче,за които са наясно с дипломните работи,към някой преподавател се обръщам нали?После той ли ми казва какво да пиша и така нататъка,само че малко ме стреснаха,че нямало свободни преподаватели,вс били заети,възможно ли е  newsm78,който е наясно ще съм му благодарна за инфото

# 36
  • Мнения: 69
Русана, доколкото знам предопадавателят трябва да е по един от основните за специалността ти предмети. Не вярвам да не можеш да си намериш преподавател. Не може да останеш без димломна работа, нали?

# 37
  • Мнения: 619
Момичета, тръгвам след малко към унито  Praynig

# 38
  • Мнения: 69
Принцеске, успех, мила!

# 39
  • Мнения: 267
Русана, доколкото знам предопадавателят трябва да е по един от основните за специалността ти предмети. Не вярвам да не можеш да си намериш преподавател. Не може да останеш без димломна работа, нали?
абе и аз така си мисля,какво е това такова всички са заети  newsm78
Princess of Silence  Hug Praynig с теб сме

# 40
  • Мнения: 1 671
Принцеске, стискам палци!
Русана, стискаме палци и ти да се похвалиш скоро като Лорини, да мине леко и да ни показваш снимки на бебето! За дипломната работа - не може да не ти назначат научен ръководител, ти си помисли за какво искаш да пишеш и говори с преподавателя по съответния предмет, при нас преди време беше така, сега не знам - може и служебно да се назначават  newsm78. Но без ръководител не може да останеш!
Светле, честито за изпитите!
ДанHug! Като нямам друг избор, търся начин да се справя! Вече е много по-лесно, Маги скоро ще направи годинка и аз поне спя нощно време.

# 41
  • Мнения: 619
Момичета, имам 5. Палцестискането е успешноооооооо!

# 42
  • Мнения: 69
Момичета, получавам ви данните, но не мога да ги нанеса, защото работя от друг компюрът, а явно трябва да бъда на този, на който съм я пуснала, за да я редактирам. Предполагам различното IP прави проблеми...
Не знам дали е така, ако нещо бъркам, чакам съвети!

# 43
  • София
  • Мнения: 362
Ехооо, и аз съм тук!
Lorini, много е красива дъщеря ти, нека ви носи на теб и тати само радости!
Браво Принцеске Simple Smile Както казах и по-назад - ти си наш'та гордост!

Ох, да ви кажа нещо не мога да се наканя да сядам да чета Sad  Утре сина ми има рожден ден - да мине и той и може би от другата седмица да се хвана и да си подчертая учебниците, за да може да е по-лесно "голямото четене" през пролетта; все пак държавен изпит е това...

Хубав ден на всички и ползотворно четене на учещите   Peace

# 44
  • Мнения: 619
Аз пък май разбрах, че за нашата специалност ако имаш 4,50 ср успех за бакалавър правиш дипломна, а  ако е < 4,50-държавен изпит...

Общи условия

Активация на акаунт