Отговори
# 45
  • Мнения: 267
благодаря ти evelinar
Принцеске браво  Hug и при нас е така над 4.50 дипломна работа

# 46
  • Германия
  • Мнения: 8 094
 wavey

# 47
  • Мнения: 69
Пристигнах в София. Сега и Боян да свикне с баба си и утре ще щурмувам университета.

# 48
  • Мнения: 6 889
Момичета, получавам ви данните, но не мога да ги нанеса, защото работя от друг компюрът, а явно трябва да бъда на този, на който съм я пуснала, за да я редактирам. Предполагам различното IP прави проблеми...
Не знам дали е така, ако нещо бъркам, чакам съвети!
Аз си мисля, че просто времето за редакция (което май е един ден) е изтекло. Но можеш да събереш данните и да се сложат в следващата тема.

Иначе при нас успеха трябва да е над 5,00 за дипломна работа, което аз в никой случай не мога да изкарам Tired Да не говорим, че май никой не знае кои точно предмети се вземат за този успех, само слухове се носят.

# 49
  • Мнения: 267


Иначе при нас успеха трябва да е над 5,00 за дипломна работа, което аз в никой случай не мога да изкарам Tired Да не говорим, че май никой не знае кои точно предмети се вземат за този успех, само слухове се носят.
не се ли взимат оценките от всичките години  newsm78,аз така си мисля че е

# 50
  • Мнения: 6 889
Предполагам, че навсякъде е различно. При нас се вземат само специалните предмети, но кои точно са те досега не съм чула със сигурност.

# 51
  • Мнения: 69
За редакцията.. може и така да е... събирам ги за следващата тогава... Peace

# 52
  • Мнения: 762
Момичета утре е големия ми ден!!!Стискайте ми палци,моля ви.
Ей,Донка,супер е темата!!!Страхотна си-много благодаря.
Аз тука луднах-бяхме в болница миналата семица,а тая едва смогнах да си направя проекта.Направо бях на ръба с готов проект да се откажа и сега направо не мога да повярвам,че съм готова.Та утре сигурно ще се спека и ще пелтеча,ама това не е важно-важното е че съм на един ден от голяма почерпка.
Честито на Лорини!Да сте здрави и много щастливи.
В другиден ще ви чета по-подробно,НО като архитектWink

# 53
  • Мнения: 267
Момичета утре е големия ми ден!!!Стискайте ми палци,моля ви.
Ей,Донка,супер е темата!!!Страхотна си-много благодаря.
Аз тука луднах-бяхме в болница миналата семица,а тая едва смогнах да си направя проекта.Направо бях на ръба с готов проект да се откажа и сега направо не мога да повярвам,че съм готова.Та утре сигурно ще се спека и ще пелтеча,ама това не е важно-важното е че съм на един ден от голяма почерпка.
Честито на Лорини!Да сте здрави и много щастливи.
В другиден ще ви чета по-подробно,НО като архитектWink
Hug с теб сме

# 54
  • Мнения: 619
Ех, Димитриана, моята кумица ще става и тя архитект: утре е и нейната защита...но в Аахен, Германия Simple Smile Надявам се утре вечер и двете да се отчетете като архитекти Hug
Да ви се оплача: изобщо не ми се учи вече, нямам сили и не искаааааааааам...а още 2 изпита останаха. Даже се съблазнявам да ги оставя за по-нататък...

# 55
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ех, аз малко ви изтървах по трасето!  Embarassed

dimitriana, успех! Hug

# 56
  • Мнения: 1 671
Дими, стискам палци!  Hug
Ох, и на мен не ми се учи  Embarassed.
Вчера си сложих брекетите на горна челюст. За моя много голяма изненада се възприемам и дори се харесвам така.  Grinning Mr. Green. Остава обаче операцията другата седмица, която доста ме плаши. Няма да бъда с пълна упойка и не се знае дали ще може в един ден хирургът да оперира и дват мъдреца, или ще трябва след 20 дни още една операция.
Иначе от брекетите въобще не ме боли и се храня съвсем нормално и доста обилно. Тамън мислех да позаслабна като си ги сложа, а то... сега още повече се глезя  Blush.

# 57
  • Мнения: 1 919
Дими, стискам палци!
evelinar браво за брекетите-операцията не я мисли толкова, за заслабването-споко след операцията хич няма да ти е до ядене, 1 седмица на течности ще заслабнеш!
И мен не ми се учи, явно ни е пипнала много рано пролетната умора...ама по интересно ми е да изляза с детето на площадката, да побъбря с други мами вместо да се завра вкъщи да чета Crazy ама следващите дни ще се стегна Outta Joint
лек ден на всички и леко четене!

# 58
  • Мнения: 619
Какво ли става с Дими...Нямам търпение да разбера..
Макар, че съм сигурна, че ще се справи блестящо Simple Smile

# 59
  • Мнения: 619
Момичетааааааа
Кумицата вече е архитееееект!
Другия петък е Дипломирането!
Много напрегнато е било, имало е 3-ма българи общо, казали, че няма скъсани в курса!
Пиша тук, защото искам да се похваля с нея макар, че не е майка-студентка.

Общи условия

Активация на акаунт