Отчет на набор 2003 - 42!

  • 14 741
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте в новата тема!

Дени риба яде рядко. Само ако е замаскирана, за да не я познае. Simple Smile

Мюрвет, забравих да спомена в моналия си пост. Много е сладка малката, пу,пу! Да ви радва и изпълва къщата с обич! Баткото е страхотен също!



Лек ден!

# 16
  • София
  • Мнения: 15 222
Клото, тук са каталозите на Чико: http://chicco.bg/catalog.htm
Виж в този за "Колички и столчета", на 28-ма страница. Това е столчето. Пише, че е за деца с тегло от 15 до 36кг. Има и схеми как се увеличават височината и ширината.

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 18:45 от Vivi

# 17
  • Мнения: 1 687
Бети   bouquet

# 18
  • Мнения: 4 292
Vivi, явно това столче се предлага в два варианта. 9-18 И 15-36. Тези дни ще ги разгледам на живо, другия месец ни предстои много да пътуваме и не ми се рискува без столче. Пък и ще остане за Вероника след време.

# 19
  • Мнения: 6 461
Честита нова темичка  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте в новата темичка.  Hug
Бети,    bouquet
Павел яде риба. Пастърва, сьомга, попчета, цаца. Както и Мак-фиш  Joy (това е единственият сандвич от сорта на КиеФСи и МакДоналдс, който яде. Другите не ще и да ги помиреше.  newsm78 Поне едни боклуци по-малко.  Joy Ааа, и пържени картофи НЕ яде, никакви.

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 187
Здравейте в новата темичка. Пепи от край време се вози в столче. Две сме сменили до сега. Последното е подобно на това на Виви, но е Чиполино мисля (но не съм сигурна). Моят юнак яде риба само в ДГ, а в къщи -не. Там и камъни и трева да му дадат пак ще ги яде, а в къщи е голямата претенция. Но най- омразното му нещо са чушките, не може да понася дори миризмата им.

# 22
  • София
  • Мнения: 15 222
Там и камъни и трева да му дадат пак ще ги яде, а в къщи е голямата претенция.

 Joy

И Иво е така.
Е, чак голяма претенция не е, обаче в градината прояде много неща, които преди не искаше. Зелен фасул, леща, спанак-изобщо не даваше да се издума за тях. Днес за пърнви път ще му готвя грах-до преди 3 дни не го ядеше, но в градината е ял и ми каза, че вече го обича. Чак поиска да отидем да купим грах от магазина и се похвали на баща си с покупката. Искаше да го сготвя още в събота-не можел да чака до неделя.

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 08:43 от Vivi

# 23
  • Мнения: 1 731
Здравейте,момичета.  Hug
Отдавна не съм ви идвала на гости в темата и то е защото малкия си е в къщи. ooooh!Поразболя се.Сега уж е добре ама педито казва да не го пускам на градина,а в къщи му е толкова скучно че няма накъде вече. #CrazyВие как се справяте с навлизащата вълна на грипа ....пак ?Аз му давам клеева тинктура,но ме е страх да го пусна на градина... newsm78

# 24
  • Мнения: 4 292
tonnny_bg, никак не се справям. Нищо не правя и нищо не давам. Кристиян ходи на градина веднъж в седмицата и просто се надявам да не се разболее. Ако е рекъл Господ, независимо от всичките ми усилия ще лепне грип. Между другото, той пак е контактен с Варицела, аман вече. За трети път и все го подминава.  Whistling

# 25
  • Мнения: 530
Добро утро!
И аз се моля да ни подмине грипа.Най-вече малкия че той много боледува.Габи засега се държи здравичка е да чукам на дърво.
От вчера Габи е фен на Мики Маус клубхаус по канал 1.Сега и двамата са пред телевизора и чакат да почне.
Лек ден.

# 26
  • Мнения: 1 102
Клото, искам да те предупредя че имахме същото столче от 30-та страница, по-голям боклук не съм виждала. Стои нестабилно, няма наклон на седалката...като спи детето главата му като пумпал се върти, трябва да стоиш и да я държиш.

# 27
  • Мнения: 343
Бети благодаря за темичката.   bouquet

Ние почти никога не сме ползвали нито столче , нито седалка , с изключение,когато пътувахме за чужбина, че законите там са много стриктни в това отношение.
За храненето сме кошмарно злояди. Днес на обяд съм му сложила в чинията салата зеле с моркови, спанак с ориз и малко пилешка манджа.Изяде се само салатата и то с ръце /да не цапал вилицата/, другото се погледна без интерес и не се докосна. Сега съм го предупредила, че до довечера няма да хапне нищичко. Ха да видя кой е по-инат сега.

# 28
  • Мнения: 367
Бети newsm51/вече и ние сме в списъчето!/
Мамче,хайде чул те Господ и таткото! newsm53
Ние ядем в седмицата по един път риба,но тя е или хек или пак нещо подобно-почти без кости и почти без миризма на риба Mr. GreenПредпочитат я панирана,е малката я яде и варена и пасирана.
Яйца ядат само варени и то едната жълтък,а другата белтък,така сме по-икономични Joy
Третата дори и не го забелязва смачкано в яденето.Пържени отказват за сега,но и по-добре.Иначе предпочитат яхнийки,да има сосче да си топят.Ядат всичко почти,е всеки си има предпочитания.Хапват и пържени картофи и супи,и пица...не мога да се оплача.Гледам да ядат все сготвено/е когато не ме мързи/,но хапват и сандвичи със филенце, саламче,много обичат маслини.Не обичат пълнени чушки и сърми и въобще яденета с кайма.
Грипа не ни подмина,а чакам вече да ни оставя ,че доста продължителен излезе,намъчихме се ,но ми се струва че му се вижда края,дано не се лъжа... Tired
Лека седмица!  bouquet

# 29
  • Мнения: 922
И Ники последно време не се храни добре. От рибите обича сулка, скумрия и паниран шаран. За яйцата рядко се сещам да му приготвя.
Столче за кола ползваме. Нашето е до 36 кг. Засега обича да се вози в него.
За бебето все още позвам коша на количката.

Общи условия

Активация на акаунт